עדכונים

pulpula

New member
עדכונים ../images/Emo124.gif

עוד שעה חבר המושבעים מתכנס שוב!!! אמאמאאמאמאמאמאאאא. בואו נקווה שהם יגיעו להחלטה במהרה ויחסכו למייקל את הסבל. סקאי ניוז מראים את מיקל נכנס אתמול לבי"ח כל הזמן.. אפילו לשם הם עקבו אחריו (למרות שלא רואים כלום כמעט כי איש המטריה הגן עליו) אוף
למי שיש כח תצביעו בסקר הדפוק הזה: הם שואלים האם הבעיות הבריאותיות של מייקל אמיתיות או לא. כמובן שכולם הצביעו שלא ורק 23 אחוזים שכן. בעעע... WTF - המושבעת בת ה79 חתמה על עיסקת פירסום ספר אחרי שהמשפט ייגמר. ככה הנכדה שלה והכותב של הספר אמרו היום בתחנת טלויזיה דמייטטטטט מתי תעשיית הכספים על חשבונו של מייקל תיגמר??? הנכדה שלה טוענת שהיא עדיים לא דיברה עם הכותב על התוכן של המשפט כי אסור לה, אבל הכותב כבר התחיל לכתוב 5 פרקים!! WTF אני ממש מקווה שזה לא נכון ואקפצץ להאמין שהיא לא דיברה עם הכותב על המשפט אם זה אכן ככה...

g a g a

New member
לנעוץ את ההודעה הזו ולבטל את הקודמת

תודה שאשא.
אמאאאאאאאאא ואבאאאאאאאאאאאאאא *בכי של מאיה בומבילה*
הצבעתי
WTF????? אין איסור משפטי/חוקי על העניין הזה?
איזו חוצפה יש לאנשיםםםםםםםםם. אבל עכשיו כשאני חושבת על זה - די מתבקש שמישהו יגיע למסקנה שיהיה קל להתעשר על חשבון מייקל לאחר שהוא שירת כמושבע...

pulpula

New member
קטע שמעריצ\ה הכינ\ה

הורדתי אותו. ראיתי רק ת'התחלה בנתיים. מרגש מאוד. שווה הורדה...

pulpula

New member
רק דברתי ../images/Emo122.gif

מה אני עושה בקטע הלפפפפפפפפפפ XD *מזעזעת שלא הייתה*

g a g a

New member
38 מגה../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

את בטוחה ששוה?
טוב, אני מורידה

pulpula

New member
38? חח לא שמתי לב.. הוריד מהר..

וזה יפה לדעתי.. ומאוד מרגש...חוץ מה2 שניות הראשונות בעעע

captin michael

New member
מה אני צריך לעשות כדי שתתחילו

להאמין לי שהשרת הזה דפוק יש את זה : www.rapidshare.de ויש את : www.youshareit.com

לא ראית רק את ההתחלה.

את אומרת את זה כדי שלא נחשוב ששמת את הקטע בגלל שאת מופיעה.
קטע מרגש בטירוףףף

captin michael

New member
אני חיב לומר שזה מהמם

זה מהמם זה כל כך נותן השראה כל כך מקסים זה נתן לי השראה ללמוד אז ביי

lovemichael

New member
הקטע מאוד מאוד מרגש...גרם לי לבכות

ואני רוצה להדגיש משפט שנרשם שם על אחת הכרזות... innocet untill prove innocent!!! פשוט משפט חזק!!

g a g a

New member
לא חום.

מנת יתר. אלי חומד, שהאל הטוב יסלח לי אבל אני קוראת רק 97% מההודעות בפורום הזה

g a g a

New member
אה.

אני חוששת שדבריך נאמרו [או יותר נכון נכתבו] בציניות ואם אני אגיד לך "תודה" אני אצא אהבלה. אבל מאוחר מדיי. כבר יצאתי אהבלה כששאלתי את השאלה.

dancing gabriel

New member
ממש לא!!!

הם נאמרו ברצינות גמורה. באמת...כאילו ואוו...סבלנות לקרוא כל הודעה וגם כאלה שלפעמים מכילים בתוכן שטויות שחבל"ז....ח"ח מטכלי ביותר!

למעלה