עדכונים!!!!!

• פותח הנושא tonti
  • פורסם בתאריך

tonti

New member
עדכונים!!!!!../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

לא יודעת בדיוק מה קורה עם ברוריה אבל דיברתי איתה כמה פעמים במשך הלילה(כל פעם שהנקתי וכידוע לכם מתן שלי די אוהב את הציצי של אמא שלו....) פעם אחרונה שדיברתי איתה היתה ב-5 בבוקרץ מה אני אגיד לכם? הבחורה פשוט גיבורה אמיתית. היא קיבלה זרוז שלא ממש מזרז ומאז היא לא זמינה מה שאומר שאו שהיא באמצע לידה, או בניתוח, או אחריהם ואין לה כח לדבר. אז יאללה, שתצא כבר הנסיכה הזאת!!!!!!!!

tonti

New member
יש תינוקת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

היא נולדה ב-6 ומשהו. 2990 קילו. בניתוח קיסרי. לאם ולתינוקת שלום. וברוריה מהממת!!!!!!!!!!!! פרטים בהמשך!

גלגלצה

New member
ברוריה, מזל טוב ענק!!

שתתאוששי מהר מהר ותהני לך מהתינוקת הקטנטונת... גל

מזל טוב!!!

ברוריה, אני בטוחה שלוטן מדהימה כמעט כמוך... חבל שאת לא בתל השומר, הייתי מבקרת אותך מחר.

shirka

New member
מזל טוב../images/Emo140.gif../images/Emo57.gif../images/Emo95.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo77.gif

שרון9

New member
מזל טוב ברוריה../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

מחכה לסיפור המלא!! איזה כיף לך שאת אחרי!!
שרון

jess ועוד

New member
אני בטלפון עם ברוריה

היא אחרי הכל בגלל מצוקות העוברית היא נכנסה לניתוח קיסרי בשעה 6 הבוקר היא עוד לא ראתה את הילדה אבל היא מאושרת עד הגג איזה התרגשות!!!!!

קודם כל - מלא מזל טוב,

אבל תגידו לי - בנות שעברו ניתוח קיסרי - זה לא מבאס לא לראות את התינוקת אחרי? למה בעצם לא רואים אותה אחרי? יש טיפולים מיוחדים? שיהיה מזל טוב ע-נ-ק-י לברוריהה!!!

לימורתה

New member
מזל טוב

המון המון מזל טוב ברוריה ,מקווה שאת מרגישה טוב .אני אמורה ללדת ב20 לאפריל מקווה להקדים אז בקרוב אצלי .איך יקראו לבונבונית ?

אני עברתי ניתוח וראיתי את מורן מיד

אחרי, אומנם רק לכמה דק´, אבל בכל זאת.. כנראה זה משתנה מסיבות שונות ומשונות, מעבר לזה אני לא יודעת.

מיקגאפ

New member
המון מזל-טוב לברוריה!!!../images/Emo140.gif../images/Emo68.gif

שתהיה התאוששות קלה ומהירה...
מיכל

אחרי ניתוח קיסרי

צריך לתפור... בעיקרון הרופאים מעדיפים להרדים ממש אחרי שהכל מוכן ללידה, ואז לחתוך ולהוציא את התינוק במהירות האפשרית, בעיקר כדי שלא יושפע מההרדמה. העניין לוקח ממש כמה רגעים. אחר כך הם מנקים ותופרים בנחת. בניתוח קיסרי שאינו בהרדמה מלאה (יעני - אפידורלי) אפשר לראות את התינוק אחרי, אבל רק למספר רגעים, עד סיום התפירה. אם אני לא טועה, אפשר לבקש שישאירו את התינוק בחדר, ולהניק אחרי התפירה, אבל אני לא בטוחה. בניתוח בהרדמה מלאה רק הבעל רואה את התינוק, ואת מתעוררת בחדר התאוששות, וזוכה לראות את הפשוש רק אחרי כשש שעות. אגב - הרבה פעמים במצב של מצוקה עוברית ההרדמה היא מלאה ולא אפידורלית.

anat i

New member
מזל טוב ברוריה!

ולשאלתה של יפעת - אכן מבאס! מה אומר לך, אחרי שחוויתי לידות רגילות, זאת פשוט היתה אכזבה קשה! נתנו לי לראות אותו לחצי שניה ולקחו אותו. הסיבה היא שאחרי ניתוח את לא ממש במצב תקין להחזיק ולהניק תינוק.

למעלה