עדכונים מהבית בוקר שישי 31.12

tecinv

New member
לשירן יש משימה סודית לצבוע לבלונד - תמונה

האח הגדול הטיל על שירן משימה סודית להיות הדיירת שתצבע את שערה לבלונד, כדי שפרידה תוכל לקבל ספר ולהסתפר. שירן בעברה כבר צבעה לבלונד, הנה תמונה מהעבר: יש לה עיניים ירוקות בתמונה, זה לא נראה לי הצבע הטבעי שלה - אולי עדשות? http://3.bp.blogspot.com/_DzgI59S1L...963304563_100000432794618_14285_8019713_n.jpg

jaycom

New member
תוך כמה שעות ג'קי כבש את כולם בבית

לא עמיר, לא נופר, לא עתי, לא פרידה... ג'קי! בלי ספרדית ואנגלית צולעת הוא הצליח לכבוש את כולם. אוהבים את שפת הגוף שלו, הוא קורע אותם מצחוק וזאת ההוכחה שזה לא קשור למילים שהוא אומר או ממציא כמו שכמה אמרו פה. זה לגמרי בשפת גוף.. בושות הוא בטח לא יעשה לנו, כי אנגלית אף אחד לא ממש יודע. גם לידיה לא יודעת ויהיה לה קשה פה, זה לא מדד לכלום. ג'קי בזמן שהוא בבית גרם למישהי לרצות לבוא לישראל, לאחרת להגיד שהוא בטוח הפייבוריט בארץ ולעוד אחת להגיד שאם ג'קי ככה היא רוצה לראות עוד דיירים מישראל. הם אמרו לו שהוא ממש חברותי והם המעיטו מערכו כי הוא מאוד מאוד מאוד חברותי. כל אחד אחר היה מתבודד ולוקח לו זמן להסתגל, ג'קי עשה את זה תוך כמה דקות והרגיש בבית. והנה לכם הפייבוריט הגדול מאוד של העונה הזאת.

קלעת בול!!! כובש, פשוט...מלא חום ואהבה...

אי אפשר להתעלם ממנו...כוכב כבר אמרנו???.....ג'קי ההוכחה לכך שכשיש נשמה לא צריך כלום...

GILA42

New member
פשוט פשוש אמיתי :)

ברוך ה' אני רגועה , גם העונה הנשמה תנצח את היופי העושר וכל השיט שמסביב :)

tecinv

New member
ג'קי:בעברית משוגע, בעירק מג'נון

מנסה להסביר להם איך אומרים Crazy בעברית.

baggio10

New member
חחח זה רק אני או שג'קי עכשיו אמר להם

נופר מיי גירלפרינד???

baggio10

New member
חבל דווקא רציתי שיזרום שם עם הבנות

פיצוי על כל מה שנופר עשתה לו בחודש האחרון

jaycom

New member
מהיום ג'קי קונצנזוס

אני לא רואה מישהו שלא יאהב אותו אחרי מה שהוא עשה היום.. כוכב אמיתי.

לחלוטין../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הוא מזמין אותם לישראל...שגריר כבר אמרנו???....ולא סתם..שגריר של א ה ב ה .

למעלה