עדכונים לגבי פעילות קווי לילה לתקופת הקיץ, החל מ-21.6

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
אני גם יוצא משם סביב חצות ורואה הרבה אנשים. זה לא העניין

בתור אחד שהולך *רק* להצגות חצות בסופ"שים תתפלא כמה עמוס
בית הקולנוע בביקוש להצגות חצות. לפחות ככה זה ביס פלאנט איילון וגם בסינמה סיטי גלילות. אני מניח שהדבר דומה למתחמים בראשל"צ.
אני גם יוצא משם סביב חצות ורואה הרבה אנשים. זה לא העניין
קווי הלילה נועדו לבני נוער בתפיסה שלהם וגם להם הם משווקים (דרך בתי הספר בין היתר). אומנם זה נראה שבני הנוער כיום חסרי רסן אבל גם כיום יש הורים שלא מסכימים לילדיהם לחזור באמצע הלילה הביתה. כמו כן, הרוב המוחלט של בני הנוער נמצא בהצגות המוקדמות יותר.
&nbsp
המסלול שבונים לקווי הלילה פחות מתאים לאנשים עובדים, יותר למוקדי בילוי שונים כך שבחלק לא קטן מהקווים אנשים מבוגרים יותר לא משתמשים או שהשימוש מועט.
&nbsp
זה מוביל לכך שבסופו של דבר, הנסיעות המאוחרות האלו ריקות יותר ואילו אם היו נסיעות מוקדמות יותר הן היו מלאות יותר. במקומות בהם יש קווי בילויים שפעילים מוקדם יותר, הם מלאים יותר מאשר בשעות היותר מאוחרות. זה טבעי.

הקו מקשר גם למתחם "הרובע" באזור התעשיה הישן בראשון לציון

מטופש, כאילו שיוצאים לסרטים במיוחד בשעות כה מאוחרות.
שעה נורמלית לסרט היא סרט שמתחיל בשעות 20:00 עד 22:00, אח"כ מדובר כבר בפחות אנשים שהולכים להצגות המאוחרות יותר.
&nbsp
לגבי היס פלאנט כמתחם בילויים, קשה לי להאמין שמישהו יסע מלוד דווקא לראשון לציון כדי לשבת בפאבים שם או במסעדות, בסימנה סיטי וביס פלאנט ששם הדברים פתוחים הרבה יותר מאוחר מבסינמה סיטי.
ובכלל למתחמי הבילוי בראשל"צ ולא רק לסינמה סיטי וליס פלנט.
מתחם "הרובע" בצפון ראשל"צ בהחלט אטרקטיבי לבילויים עבור תושבים מלוד.

olli3

New member
מנהל
זה כן, לא שמתי לב לכך. אז חוזר בי אבל חבל שלא יפעל מוקדם

ובכלל למתחמי הבילוי בראשל"צ ולא רק לסינמה סיטי וליס פלנט.
מתחם "הרובע" בצפון ראשל"צ בהחלט אטרקטיבי לבילויים עבור תושבים מלוד.
זה כן, לא שמתי לב לכך. אז חוזר בי אבל חבל שלא יפעל מוקדם
יותר עבור המבלים בסינמה סיטי והיס פלאנט.

olli3

New member
מנהל
עוד עדכוני קווי לילה מהדרום>>>

קו 133 יכנס למרכזית באר שבע בשני כיווני הנסיעה. מטרת השינוי להגדיל את חשיפת הקו לנוסעים שמחפשים מתי האוטובוס האחרון מאופקים לבאר שבע ולהיפך וכך להגדיל את מספר הנוסעים בקו.
&nbsp
קו 147 ישרת גם את שכונת רמות בבאר שבע, שירות לציר רגר ימשיך להינתן על ידי 469. אם כי זה שירות חלקי רק בכיוון החזור ממוקדי הבילוי.

המחשבה מאחורי השינוי של 133 מבורכת.

קו 133 יכנס למרכזית באר שבע בשני כיווני הנסיעה. מטרת השינוי להגדיל את חשיפת הקו לנוסעים שמחפשים מתי האוטובוס האחרון מאופקים לבאר שבע ולהיפך וכך להגדיל את מספר הנוסעים בקו.
&nbsp
קו 147 ישרת גם את שכונת רמות בבאר שבע, שירות לציר רגר ימשיך להינתן על ידי 469. אם כי זה שירות חלקי רק בכיוון החזור ממוקדי הבילוי.
בעצם הוא כמעט זהה ל-33, נכון?

olli3

New member
מנהל
זו מחשבה שלי:) ביקשתי את השינוי הזה.

בעצם הוא כמעט זהה ל-33, נכון?
זו מחשבה שלי:) ביקשתי את השינוי הזה.
אכן, משדרות טוביהו הוא נוסע כמו 33א לאופקים. לא סתם אני רושם 33א, כי 33 כבר לא מבצע שירות עירוני באופקים מאז שנפתח בה קו 2 העירוני. 33א פעיל בשעות בהן קו 2 אינו פעיל.

קו 298 של אגד מוארך עד ליס פלנט בראשון לציון

קו 298 של אגד מוארך עד ליס פלנט בראשון לציון
18.06.2015 ראשון לציון, קו לילה 298 - יתחיל ויסיים את מסלולו ב"יס פלאנט"
החל מיום ראשון 21/06/15 יחול שינוי במסלול קו לילה 298 והוא יתחיל/ יסיים את מסלולו במתחם ה"יס פלאנט" בראשל"צ.

קו לילה 298 מגדרה לראש"צ (מתחם "יס פלאנט"):
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות שדרות משה דיין/ חיים בר-לב, יפנה שמאלה לרחוב חיים בר לב, ימינה לשדרות יצחק רבין, שמאלה בכיכר השנייה למתחם "יס פלאנט" ויסיים את מסלולו.

קו לילה 298 מראשל"צ (מתחם "יס פלאנט") לגדרה:
ייצא ממתחם "יס פלאנט" ימינה לשדרות יצחק רבין, שמאלה לרחוב חיים בר-לב, ימינה לשדרות משה דיין וימשיך על פי המסלול המקורי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה