עדכונים, יום 89 ה-28 לנובמבר

jaycom

New member
הכי מצחיק זה ש"האדונים" לא יודעים על המשימה

של שחר ולאון.. זה ממש קורע לראות את עינב ושפרה אומרות לשחר שהוא עושה טעות שהוא מחפש את הקרמבואים.. ואז רואים איך לראות מגחך לעצמו.. זה מה שנקרא בידור להמונים.. איך לא חשבו על עוד משימות בנושא הזה? הייתי שמח לראות את יוסי פעיל במשימה, זה היה יכול להיות ממש ממש מצחיק.

JasPoint

New member
יוסי כבר קיבל משימה כזאת פעם...

המשימה שהוא עבד לבד שלושה ימים וכולם היו צריכים לגרום לו לחשוב שגם הם עבדו. יוסי ניצל את המשימה ההיא להרבה צחוקים, אבל במשימה עכשיו כולם יוצאים רע. עינב סיפקה קצת צחוקים קודם שהסתלבטה על אינה שקראה לה מלכה. אינה פשוט יוצאת כ"כ רע, ואני דווקא חיבבתי אותה.

JasPoint

New member
שחר ולאון במשימה נגדית אבל לאון לא עושה כלום

שחר היחידי שמנסה לעמוד במשימה שהטילו עליהם. המשימה של שפרה ועינב להחביא את הקרמבואים, על כל קרמבו שנאכל ע"י מישהו חוץ משפרה או עינב הם מפסידים כסף. שחר ולאון קיבלו משימה למצוא את הקרמבואים ולאכול אותם אם הם יצליחו הם יקבלו יותר כסף ממה ששפרה ועינב יקבלו אם יצליחו. שחר פשוט משחק את המשחק, לאון מפחד משפרה והדליף לה שגם הוא קיבל משימה.

diagonal1

New member
לא נעים לי לראות ולשמוע ריבים.../images/Emo70.gif ../images/Emo10.gif

המשימה לא משעממת אבל אני בכול זאת לא אוהב את המשימה הזאת.

EMANUELA XD

New member
בגלל שלאון קיבלמשימה להיות חצוי ומשרת של עינב

ושל שפרה -הוא נמצא בתסביח עמוק מאוד זה המקום באמת לרחם על לאון

שיאה1

New member
מסכנה שפרה הפעם אני מרחמת עליה....

היא צריכה להיות בעונש בחדר...עם הקרמבואים!!!! אם היא תצא...שחר יעיף את המיטה...ואופ....הלך התקציב....ב700...ש''ח

היא עוד בוכה באמת מסכנה

המשימה עוד בשביל שיהיה להם תקציבב כמו שצריךך אינה יחתיכתת מגעילה לא סובלתת אותההההההההה...........!!

כעסה כעסה על יוסי שהיה במשימה סודית !!!

הוא מבחינתו שמר על התקציב - והיא כל הזמן מקנטרת אותו על כך שהוא התכוון לגנוב את התקציב !!! הטיפשה !!! שתאכל את עצמה עכשיו !!

למעלה