עדכונים, יום 89 ה-28 לנובמבר

שפרה לא יכולה להתמודד איתי - מי יכול להתמודד

עם שחר (בלי כפפות איגרוף)? הוא באמת לא מבין שהוא אלים?

שיאה1

New member
חחחחחחחחחחחחח הם עדיין מחפשים../images/Emo215.gif../images/Emo215.gif

אפשר להזמין אותם אלי...לפסח!!!!

tint1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifממש ממש לא!! בדיוק הפוך !!

שחר אמר שהוא כל כך בקריזה למצוא את הקרמבו והוא מסוגל אפילו להרים את שיפרה (כדי לחפש מתחת למיטה שלה) .... ושהוא "מסוגל להרים את שיפרה ואפילו אם היא תיתן לו 2 סטירות ממש לא יזיז לו" ככה הוא אמר.. במילים אחרות שלא יהיה לו איכפת לחטוף 2 סטירות משיפרה העיקר למצוא את הקרמבו!!

אני שמעתי בדיוק הפוך

נראה לך שפרה יכולה ומסוגלת לתת 2 סטירות ללויתן? הגזמת קצת. שפרה אשה אצילה לא תלכלך תידיים שלה על שחר. לא לכבודה

אתה אעית. הוא נתן דוגמא שגם אם היא תתן לו 2

סטירות הוא לא יגיב. זו הבעיה אצלך, קודם כל מחפש רע. יש לך שמיעה סלקטיבית, חבל.....

אבל איך נראה לכם ש

שפרה מסוגלת לתת 2 סטירות ללויתן זה לא הגיוני. זה גם לא לאופי שלה,וזה מתחת לכבודה לתת סטירות

אתה עושה את עצמך?

שאתה אומר שתעשה משהו גם אם "יהתפך העולם" , אתה באמת מתכוון שיתהפך העולם כל מובן המילה? הוא רק ניסה להגיד שלא משנה לו מה יקרה..

tint1

New member
גם JasPoint ענה לך למעלה- שמע כמוני

ולמרות שלדעתי האצילות ממנה והלאה אם שחר היה אומר מה שאתה חשבת שחר לא היה יוצא נקי אפילו ממני!
אנחנו נגד אלימות מכל סוג שהוא

שיאה1

New member
חחח שחר מחפש בגינה...במיטות

הוא אומר לעינב...רק למצוא ולהראות לך שלא נגעתי....

מלא כעסים על הטוקביסטים שמשלכים יוסי

כל פעם שמישהו חכם רושם יוסי או עינב פרימטיויים מגעלים גורם לי להרגיש שאתה מתכוון אליי בלי שהכיר אותי למה ההתיחסות אליהם היא התיחסות לעדות המזרח ומה שכותבים שם זה פוגע ומשפיל כי יש ביננננו המון יותר מהמשחק של יוסי בוילה את זה הוכיח בגין בצחצחים אז תנו כבוןד גם יוסי שם הוא לא יוסי הוא פשוט גאון שקלט את המשחק קודם מהאחרים בחיים אני מאמין שהוא בנאדם סבבבה

שיאה1

New member
יש צו מעצר לעינב...../images/Emo196.gif../images/Emo150.gif../images/Emo196.gif

איך שהיא יוצאת מהתוכנית...מחכים לה עם צו מעצר.... נתפסה על מהירות... הבחורה לא עוצרת............אוטוסטרדה.............
..........
.........

למעלה