עדכונים ושאר שאלות

ayagu

New member
עדכונים ושאר שאלות

שלום לכולם, המון המון זמן לא ביקרתי כאןמהרבה סיבות ושנכנסתי גיליתי שינויים ועדכונים. אז קודם כל ברכות לזיוה על הניהול. ומה קורה אצלנו? החופש הגדול עומד להסתיים וקטנטונת היקרה שלנו עמדה במשימה בכבוד.. לא השתמשנו בחופש בריטאלין בעצת הרופא המטפל. למרות שריטאלין לא מעכב צמיחה קטנטונת היא אכן קטנטונת למדי (גם אמא שלה לא מהנישאים לגובה) והרופא ביקש לבדוק כיצד היא צומחת בחודשים הללו ללא ריטאלין. לטענתו מחקרים חדשים מוכיחים שלפעמים יש קשר בין השניים. ומעבר לכך? השנה לאחר שלוש שנים קטנטונת מקבלת מורה חדשה. יצרתי איתה קשר ראשוני עוד לפני שפגשה את הילדה וביקשתי לפגוש אותה. אני מניחה שהמורה הקודמת העבירה מסר מסויים וחשוב לי שתשמע גם אותי. להזכירכם בנוסף לADHD לקטנטונת היקרה לקות למידה לא פשוטה ומוטיבציה בגלים. השבוע אנחנו נפגשות ושאלתי? מה חשוב לספר למורה? ועוד שאלה? איך מתמודדים עם היפר ורבליות? לפעמים קטנטונת נתקפת בביפר-פטפטת. נסו לשמוע אותה במשך שעתיים מהצפון הרחוק למרכז מתממללת את כל הסרטים המצויירים האהובים עליה, בשינוי קולות ותפקידים וכמובן שחייבים להתייחס ולהקשיב..בנוסף לנאומים הארוכים שלה מדי פעם על כל נושא שבעולם. להתראות קטנטונת ואמא.

דליה.ד

New member
שלום איהגו ברוכה החוזרת../images/Emo140.gif

מה חשוב לומר למורה: חשוב לומר כל מה שרלוונטי: טיפול תרופתי, עצוב התנהגות, מצב לימודי (קריאה, כתיבה, חשבון), עזרה לימודית (שקיבלה ותקבל), מצב חברתי (ובעיות חברתיות), ערוצי תקשורת איתכם ההורים (טלפון, מחברת קשר, ישיבות), טיפול רגשי וכו'. אני, כמו שאת מבינה בעד שקיפות ובעד שיתוף פעולה, אלו תנאים הכרחיים "לעטוף" את הadhdיים שלנו ולתת להם טיפול תומך ומכיל. כמו כן, חשוב לשמוע מהמחנכת החדשה, כיצד היא מתכוונת לעבוד, מה היא יודעת על adhd ועל לקויות למידה, האם יש /אין לה נסיון בתחום, האם היא תסכים לקבל הדרכה מכם או ממישהו מקצועי מבית הספר וכו'. והיפרוורבאליות.....אוהו! איך שאני מכירה את זה!!!! בני הצעיר הוא היפר כזה בדיוק - אזניים תצילנה - פשוטו כמשמעו! הוא "טוחן" אותנו (כשהוא לא על ריטלין) כמובן בנוסף לפטפטת הבלתי פוסקת, הוא שר, נוקש בלשונו, נובח, מיילל, שורק, צורח, צווח, משמיע קולות וצוחק בקולי קולות (בכלל זה ילד כזה שמח עם צחוק מדבק וחוש הומור חכם, הוא קם בבוקר עם חיוך ןלכן אני קוראת לו "קרן שמש מנומשת וזהובה שלי").....

zivadina

New member
ברוכה השבה איה!

אחרי התשובה של דליה, אין מה להוסיף. מקוה שתוכלי לחזור לפה יותר. שבוע טוב!

למעלה