עדכונים בנוגע למשרה אליה שהתראיינתי - ראיון 2 אחרון

isola bella

New member
עדכונים בנוגע למשרה אליה שהתראיינתי - ראיון 2 אחרון

ערב טוב

היום הייתי בראיון 2 באותו מקום שבו שהתראיינתי לפני כשבוע וקצת.
הראיון נמשך כ 40/45 ד' מסביבות 17:15 עד 18:00 והעובדת
חב' השמה שדרכה הגעתי אל הראיון כבר לא עבדה לכן סימסתי לה ( באישור שלה כמובן:) בתמצות את הדברים הבאים;
יש עוד 2 מועמדות
אני צפויה לקבל תשובה לכאן או לשם עד סוף שבוע זה
המראיין אמר לי שהוא מאד התרשם ממני
יצאתי בתחושה שהמועמדות שלי גם נשקלת
..
תמר כמובן היו דברים נוספים שעליהם לא כתבתי לבחורה ששלחה אותי לראיון שהמרכזי בהם היה שהמראיין אמר לי שאילולא העובדה שבפועל לא הכנתי משכורות ב 8 שנים האחרונות היה קל לו יותר 'לחתוך החלטה' לגבי

עם כל התקוות הרבות שאני תולה במשרה זו ( אני מעדיפה לא לצפות ולהסתפק בכללי בציפית שלי במיטה שאני שמה מתחת לראש ללא כרית:)
אני נותנת לעצמי סיכויים של 40% כן ו 60% לא
..
יש לי בליל של רגשות - פחד מהלא נודע?, תקוה, התרגשות, מיאוס כלפי מקום העבודה הנוכחי שלי,
וגם כעס - הלוואי שאו שהיה לי אומץ להתפטר כמו חברה שלי בלי למצוא קודם עבודה ( אם כי השכל אומר לי במפורש שזה לא צעד לכם..איכשהו יש לי תחושה שיותר. קשה לשווק את עצמך כשאינך עובד מאשר כשאתה כן עובד ובעצם 'רק' מחפש לשפר מקום עבודה.?.) וכעס על המצב הכלכלי האישי שלי - הלוואי שהיה לי גב כלכלי משפחתי או מהבן זוג שאין לי .. האם זה נורמלי שאני חשה בסחרחורת של רגשות מאז שיצאתי מהראיון הזה היום בסביבות שש בערב.?.

אודה להתייחסות ולעזרה בעשיית קצת 'סדר בראש'
בברכה
איזולה בלה

נ.ב. יצאתי לדייט זה לא היה זה מבחינתי אבל בהחלט זכיתי בחווייה מתקנת על זה כבר בהודעה נפרדת בהזדמנות :)

נ.ב. אחרון - מבחינת תדירות התעסקות החלטתי שבסופשים אני 'עוסקת' בענייני 'חצי 2' ואם לא יילך עם משרה ספציפית זו ( אני לא מאמינה כל כך שאני כותבת את זה עם כל ההתעסקות שלי בה בכמעט שבועיים אחרונים :) אז אני אמשיך גם לחפש עבודה בסופשים..וב2 התחומים אהיה מאד סלקטיבית בין היתר כי לספוג 'הררי' דחיות ו-או התעלמויות ו-או אי מענים ממש לא בא לי על זה
+ אני באמת רוצה להשתדל לכוון הכי טוב מתאים קולע עבורי על ההתחלה ולא 'סתם' לירות קוח ו-או פניות לגברים באתר היכרות לכל עבר ..

עשיית סדר בראש

שלום לך איזולה בלה
בליל הרגשות שלך כל כך מובן וטבעי, הרי כל כך התאמצת ופיתחת תקוות, ויחד עם זאת את משתדלת להיות מציאותית ושקולה ולהכיל גם את האפשרות שלא תקבלי את המשרה, וזה קשה. את ממש גיבורה. את פועלת בחכמה כשאת מקשיבה לשכל ולא מתפטרת למרות המיאוס, השיקול שלך צודק מאד.
אכן מתסכל ומעציב שאין לך מרחב תמרון שגב כלכלי משפחתי היה מאפשר, רק זכרי שיש לך שכל טוב, יכולת להרשים מעסיקים פוטנציאליים, יכולת איפוק ושליטה עצמית, ואלה אוצרות שאי אפשר לקנות בכסף!
אני מאחלת לך שתקבלי את המשרה, אך גם אם לא- אני מאמינה שתמצאי אחרת, בעזרת כישורייך הטובים שהזכרתי כאן.
לגבי חיפוש בן זוג- כל הכבוד גם כאן, וכמה טיפים: השקיעי בתמונה הכי יפה וחיננית שלך שתוכלי לשים באתר, באתרים הטובים יש גם ייעוץ איך לתאר את עצמך ואיך להשתמש באתר כדי למקסם תוצאות. תוכלי גם להתקשר ולקבל ייעוץ בטלפון לזה באתרים עם שירות לקוחות טוב, .
אם תפני בעיקר לגברים שפונים אלייך קודם- תחווי פחות אכזבות, ואולי זה קל יותר כך, זה תהליך שדורש אורך רוח וסבלנות. שתפי אותנו כשתרצי, דמייני שאת הולכת לפגישה עטופה בפירגון וחיבה שלנו, וחשבי על כך שכשתמצאי את המתאים- תוכלו לצחוק יחד על כל המהמורות שהיו בדרך..
הרבה הצלחה!!

isola bella

New member
תודה רבה נעמי על ההתייחסות היפה והמושקעת

אני פתאום קולטת כמה אני מפחדת ...א-ב-ל אני לא אתן לפחד לבלום אותי
מלעשות את השינוי התעסוקתי - מקצועי
לגבי היכרויות בהזדמנות אשים תמונה טובה יותר קיבלתי
דוקא אתמול טל' ממישהי שעובדת בשירות לקוחות בהחצי ה2
שאמרה שיש לי דוקא כרטיס טוב אבל חסרה לי תמונת פנים טובה
דוקא שמתי 4 תמונות אבל אני צילמתי את עצמי ב2 מהן
ו2 אחרות היו מהיום כיף שעשיתי לי בחמי געש במרץ
שצילמו אותי שם
לגבי עבודה גם אם כן אתקבל ( בין אם למשרה זו בין אם אחרת .?.)
העבודה הקשה שלי באמת-באמת תתחיל משם הן בחודש הודעה
מראש שאתן למקום עבודה שלי ואשתדל לסכם בכתב כל מה שלמדתי
+ ללמוד ככל יכולתי דברים לבד בחשבות שכר שלא נגעתי 8 שנים אחרונות
כמו למשל הגשת תביעת מילואים ללקוח
אבל בעיקר יהיה עלי לעבור 3 חודשי ניסיון תעסוקתי במקום חדש
ולשאת יום יום במתח הנילווה שאם חו"ח לא יילך *לי אין* גב כלכלי מאחורי
אבל שוב אני לא רוצה לתת לזה להרפות את ידי
כן אשמח לטיפים איך לעבוד על הפחדים וכו' שלא 'יגברו' עלי
&nbsp
שוב תודה על ההתייחסות כולל גם לגבי היכרויות
&nbsp
איזולה בלה
&nbsp

isola bella

New member
נ.ב. העתקתי לי למייל אישי את הדברים שכתבת לי

על מנת לשוב ולהיעזר בהם בעתיד
&nbsp
שוב תודה
איזולה בלה

מישהי163

New member
איזולה בלה יקרה

קודם כול, בהצלחה עם העבודה. ואם לא תתקבלי (יש כל-כך הרבה מועמדים לכול מישרה) ודאי תמצאי אחרת.
בנוסף לאתרי הכרויות, האם ניסית קבוצות חברתיות סביב עניין כלשהו, כמו טיולים, ערבי ספרות, שירה, הרצאות וכד'? קבוצה חברתית לפנויים-פנויות? אולי זה מלחיץ פחות מאתרי הכרויות? גם אם לא מכירים מישהו, יוצאים מהבית ומבלים.

isola bella

New member
תודה רבה מישהי

בכנות?, נראה לי שאני נשארת (כרגע) בהילוך נמוך בנוגע להיכרויות
לפי שעה אסתפק רק בהחצי ה2 כי החלפת עבודה דחופה לי פי כמה כעת
&nbsp
סתם דו' אקראית מסדר היום שלי (חוץ מ 8 שע + 3 שעות נסיעה באוטובוסים)
יש לי היום אחרי עבודה - מ.כושר
מחר - עיצוב גבות:)
יום חמישי - מפגש עם חברה קרובה בבית קפה :)
בימים אלו אני אצא ב 6:15 ואחזור לא רק ב 17:45 לכל הפחות אלא ב 20:00 בערב - 21:00 בערב .. :)
&nbsp
בנוסף התחלתי כעת 'קצת' לחפש עבודה ו'קצת' להכיר מישוהם :)
&nbsp
כרגע עמוס לי מספיק :))
&nbsp
אבל שוב תודה
&nbsp
איזולה בלה
&nbsp

חוסן נפשי

איזולה יקרה,

מאוד שמחה לקרוא על הצלחתך להגיע למקצה הגמר: אחת משלוש מועמדות!!!
בין אם תגיעי בסופו של דבר למקום הראשון או לא, זה הישג מכובד מאוד, מעלה תחושת ערך עצמי ואופטימיות לגבי המשך חיפוש משרה מתאימה.

אני עוד יותר שמחה שאת יכולה לאמר לעצמך, שגם אם לא תתקבלי למשרה הנוכחית. תמשיכי ותחפשי. לא נעים לא לקבל דבר שאנחנו כל כך רוצים, מצפים ומקווים - אבל עולמך לא יתמוטט. זה באמת נפלא!!!!

גם עם הדייטים את נוקטת באותה גישה בריאה. זה לא היה זה אבל זכית בחוויה מתקנת, ותלכי גם להצעה הבאה (המסוננת כמובן) .

היכולת להכיל שינויים, אכזבות וכשלונות היא מרכיב חשוב מאוד בחוסן נפשי ובבריאות נפשית.

אני בטוחה שבקרוב מאוד, תצליחי בשני התחומים.

על החוסן הנפשי, נוספת גם חכמתך.
העובדה שאין לך גב כלכלי היא נתון אותו את לוקחת בחשבון כשאת שוקלת אם להתפטר טרם מצאת עבודה חדשה או רק לאחר מכן.
כעס, כאב, אכזבה או השלמה עם המציאות הם תגובות רגשית לגיטימיות למצבך הכלכלי והמשפחתי, אבל אין להם כל קשר לשיקול הדעת הנבון שאת עושה, בהנתן העובדות המצערות.

בנוסף, אני סבורה כמוך, שללא קשר למצבך הכלכלי, יותר קל למצוא עבודה ממקום של אדם עובד מאשר ממקום של אדם שאינו עובד.

מאחלת לך המון הצלחה בצעדיך הבאים.

isola bella

New member
המון תודה גם לך תמר על התייחסותך המושקעת ומחכימה כהרגלך

אני העתקתי לי (שוב:) את מה שכתבת לי כאן
כדי לשוב ולקרוא ולהתחזק מדברייך כמו גם מהדברים
שנעמי כתבה לי
&nbsp
אתמול הלכתי לחדר כושר וחידשתי את המנוי לחצי שנה
ההתעמלות הפכה חלק ממני *2 פעמיים בשבוע :)
הארכתי לחצי שנה
&nbsp
בינתיים כשהייתי בכושר הדר מחב' ההשמה חיפשה אותי ב 17:30 .?.
מה שלא יהיה ( אני ממשיכה ללכת על 40% כן 60% לא )
כנראה אדע היום או לאן נושבת הרוח בוודאות או אם כן-לא זכיתי בתחרות
'מלכת היופי' של אותו משרד רו"ח
אני מדמיינת 3 מועמדות סופיות עומדות בתחרות מלכת יופי אבל מלכה תהיה רק אחת מבין ה3:) השתיים האחרות יקבלו תארי נחמה - נערת ישראל ו מלכת החן :).
כאן אין תארי נחמה אבל עדיין התחושה שלי היא תחושה דומה :))
&nbsp
אם אתקבל - ברור לי מה אני הולכת לעשות
לסכם יפה מה שלמדתי בעבודה הנוכחית וללמוד עצמאית ככל שניתן + אפילו
עם מורה פרטי סטודנט למדעי מדוייקים .?. מיומנויות מתקדמות באקסל 2013
שזה אחד מדרישות התפקיד ועקב אכילס שלי :)
&nbsp
אם לא אתקבל עם כל הבאסה אמשיך הלאה למשרה המסוננת הבאה
&nbsp
לגבי היכרויות כנל
אני יוצאת כשיש לי כוחות ולא עם כל אחד
&nbsp
אעדכן כמובן מה היה בסוף עם המשרה הזו
&nbsp
בברכה
איזולה בלה
&nbsp
&nbsp

איזולה בלה

את כל כך מרשימה אותי.
והאמת שגם משפיעה עלי.
פירוט עוד יגיע:)

כרגע, במילים ספורות - הדרך שלך והנחישות וההתמדה והמחוייבות שלך לעצמך וללהיות טובה לעצמך... משהו משהו!

למעלה