עדכון

809080

New member
עדכון

שלום בימים האחרונים הופיע לי הסמל הצהוב הזה של וינדוס והודיע על עידכונים חדשים (העדכונים היו אלו שבתמונה) אחרי שהתקנתי את העדכונים ועשיתי הפעלה מחדש אחרי בערך 20 שניות שהוינדוס עלה הייתה שגיאה בתהליך שבשם שלו היה "משהו 32"אני לא זוכר בדיוק את השם ולא היה אפשר לעשות שום פעולה חוץ מלהזיז את סמן העכבר ומתי שהמיקום של סמן העכבר היה מעל לשורה שבא נמצא ההתחל הוא השתנה לסמן של שעון חול (שלא הסתובב) ניסיתי לעשות ריסטרט ושוב קרה בדיוק אותו דבר בלי שנגעתי בכלום בסוף הספקתי בכמה שניות שלפני השגיאה לעשות שיחזור והמחשב סודר מישהו יודע למה הבעיה? וירוס או משהו? הבעיה אצלי או בעידכונים? ועוד משהו קטן החוסם פופ אפים שלי נדפק פתאום קופצים לי פופ אפים שבעבר לא קפצו למרות שהחוסם פופאפים מופעל מה זה? איך מסדרים? תודה

Daniel1984

New member
../images/Emo41.gifת:

היי. מה קורה? לא כל כך הבנתי מה המצב כרגע, אם יש בעיות בהפעלת החלונות, תנסה ללחוץ SHIFT+F5 לפני שחלונות מתחיל לעלות (עוד במסך השחור), ותבחר באופציה LAST KNWOON GOOD CONFIGURATION, מצב זה צריך לעלות את מערכת ההפעלה במצב תקין. אם מערכת ההפעלה כבר עולה, נסה לבדוק אולי האם ניתן לשחזר לתאריך מוקדם יותר דרך כלי שחזור המערכת שנמצא בכלי מערכת שב - accessories. בכל אופן, תנסה לעדכן מחדש את העידכונים ולראות מה קורה... בהצלחה, דניאל.

809080

New member
ההצלחתי להעלות את המחשב

שאלתי היא האם הבעיה אצלי או בעידכונים

למעלה