עדכון!!!

עדכון!!!

קיבלתי את המכתב מפרופ' מלר! אני רוצה להודות לפרופ' מלר על עזרתו. באותה הזדמנות, תודה לכולכם כאן על שהפניתם אותי אליו ומעבר לכך על עזרתכם
ות ו
ים לכולכם, תודה על הכל!!! פרופ' מלר נתן חוות דעת רפואית רצינית מאוד, שהפתיעה אפילו אותי! עכשיו נשאר רק לחכות ללידה.

צפנתי

New member
אולי תשתפי אותנו מה כתוב?

מה הנוסח? תני עותק ביד מישהו שאת סומכת עליו...ושקרוב למרכז העיניינים, אלייך ולתינוק.

אורית ג.

New member
יופי . באמת שמחה לשמוע. לגבי הפרופ'

אני מאמינה שהוא כתב לך את דעתו המקצועית במחלטת ולאו דווקא בשל התנגדותו למילה (או התנגדותך) . הוא פלסטיקאי וברור שמבין שהצטלקות העור (זה מקצועו). עכשיו נשאר לשמור איזה עותק באיזה מקום וכמו כן ... לא להוריד את מהעיניים את התינוק. מקוה שלא תזדקקי להצעתה הנדיבה והיפפיה של החתולה השחורה שלנו (חתולה !!!
התרגשתי. את כזו נדיבה. את כזו בסדר. איזה לב רחב, לב של פיל ולא לב של חתול!
)

אבא גאה

New member
אולי תשתפו אותי

כנראה שפיספסתי בגדול למה צריך מכתב? למי הוא מיועד? למה צריך להפקיד את המכתב אצל מישהו אחר? למה צריך לשים עין על התינוק כל הזמן השרשור הזה מעורר בי חלחלה..........

אבא של התינוק של טלטל רוצה למול...

לטלטל יש מחלה שהיא כנראה תורשתית, הגורמת לבעיה בהצטלקות העור לאחר חתך וזו יכולה להיות בעיה רצינית מאוד מאוד במיוחד באיבר רגיש כמו פין של תינוק קטן נורא. טלטל עצמה סובלת לאחר ניתוח אשר חתכיו לא מתאחים כראוי בשל המחלה הזו שלה. היא לא רוצה למול את התינוק שלה, בין השאר בגלל העניין הזה כי אין לדעת אם התינוק יירש את המחלה הזו (מאוד נדירה ולא יודעים עליה כמעט דבר). הדוד של התינוק של טלטל איים בחטיפת התינוק לצורך מילה. אבא של התינוק של טלטל משתף עם אחיו פעולה. טלטל במצוקה.... היא חוששת כי יחטפו את תינוקה וימולו אותו לאחר לידתו. מקווה שדייקתי בפרטים. וגם בי כל הסיפור מעורר חלחלה, וכולי תקווה שזה יגמר בטוב.
גדול לטלטל ולעוברה!

אבא גאה

New member
אויש ../images/Emo5.gif

תהיי חזקה טלטל
ותודה רוני על היחס הטוב למתקשים..........

נה שלא מובן לי כאן הוא שאסור

על פי ההלכה למול תינוק שיש חשד כזה מספיקמ רק חשד טלטל ניסת ללכת לרב (אפשר אולי עם הפתק מהרופא) אני בטוחה שאם רב יגיד להם שאסור למול הם לא ימולו לא?

נכון. המחלה היא תורשתית

50% שהעובר ישא אותה. ואם הוא נשא הוא בוודאות חולה בה כי הגן הוא דומיננטי (משהו כמו שאם יש לך גן של עיניים חומות, בטוח יהיה לך עיניים חומות). הבעיה היא לדעת את רמת החומרה של הבעיה כיוון שהיא נעה על סקאלה רחבה מאוד (אצלי חמור ביותר). את המחלה החלו להגדיר רק בשנות ה-60. היום יש 11 סוגים של המחלה שסוג 4 הינו המסוכן ביותר (למיטב ידיעתי) הוא גורם להתפצצות של כלי דם (התפוצצות ספונטנית של אבי העורקים למשל), בסוג זה כיוון שהוא מסוכן מאוד, עושים אבחון גנטי- כלומר, בודקים בהפריית מבחנה שהעובר לא נשא של התסמונת. זו הסיבה שהרופאים לא רוצים ליילד אותי בקיסרי, על אף שיש לי נכות ברגליי. ויותר מכך, מקדימים לי את הלידה כדי שהעובר לא יהיה גדול מדיי בשביל לצאת בדרך הטבעית לעולם. טל

ועוד עדכון

אנחנו נשאר בבית החולים עוד כמה ימים כדי לוודא שהכל בסדר עם העובר ועם אמא. כך ששמונת הימים הראשונים יעברו צ'יק צ'ק ואני מקווה שכולם ישכחו...

זה ממש מדאיג מה שאת עוברת

יש אפשרות לערב אולי את העובדת הסוציאלית של בית החולים שבו את מתכוונת ללדת? כדי שיהיה יותר פיקוח.

לא רוצה לגלות את הקלפים שלי

אישי יודע שאני רוצה לקבל חוות דעת רפואית בנושא, כך שזה לא יבוא לו בהפתעה מוחלטת. טל

למעלה