עדכון

pikov

New member
נסיון לברר העובדות לאשורן

כתבת שהורייך דתיים ואחותך גם. האם אחותך נשואה? האם יש לה ילדים? האם ילדיה נימולים?

סיון100

New member
חשיבות המצוות

מצוות כמו שבת ציצית וכדומה הם דבר מאוד חשוב ומעלות את הנפש האלוקית גבוה

את לא יודעת הרבה פרטים.

כמו שאולי לא אוכל להביא עוד ילדים והמילה יכולה להסתיים באסון רפואי, כך שמי יפצה את בני על כך? אם אאבד את אישי ומשפחתו עקב סיבה זו. אני אהיה שלמה שהגנתי על בני כמו כל אם.

pikov

New member
הצעה מעשית אם כי קשה

את ואישך נשמעים לי כמו זוג בסוף דרכו. לא נכנס לויכוח מי ביניכם צודק. אני אישית, אפילו שאני תומך מילה, לא הייתי ממליץ למול תינוק שעלולה להיות בעיה גנטית אצלו. אבל הרשי לי לשאול אותך שאלה נוקבת. האם לו היית בריאה לחלוטין ללא שום מגבלה גנטית, היית מלה את בנך או לא? על פי תשובה זו, ניתן יהיה להתיחס לכל מכלול הודעותייך. אגב, כל תומכותייך כאן, חלקן אמפתיות מאד וחלקן (בשרשורים קודמים) מצקצקות בלשונן ומגנות את אישך, אינן תומכות של "טלטל ובעייתה האישית", אלא מתנגדות מילה. מבחינתן בעייתך הגנטית, אינה הסיבה שהן תומכות בך, אלא התנגדותן לעצם אקט המילה וזאת מן הפן האידאולוגי. מבטיח לך שאילו כתבת שלמרות בעייתך את מתכוונת למול, שאף אחת מהן לא היתה תומכת בך, כלל ועיקר.

pikov

New member
וההצעה שנשמטה

שבי עם אישך והעבירו תחת שבט הביקורת את הזוגיות שלכם ואת רצונותיכם להמשכו של הקשר הזוגי ביניכם. אחרי שתקבלו החלטה, פניכם כזוג לאן, יש בכלל טעם לדון בענין מילת בנכם. אגב, שאלתי בענין עמדתך בענין המילה, אילו לא הייתה לך בעיה רפואית, בעינה עומדת.

אני חוששת מאוד מניתוח מיותר זה

בעיקר כי אנוכי עברתי ניתוחים רבים, אשר חלקם מסובכים יותר (שעות) ופחות. אני כאם מנסה לחסוך מבני את ה"חוויה" הזו. ללא הבעיה הגנטית שלי, סביר להניח שהייתי פחות חרדה ואולי פתוחה יותר לשכנוע.

pikov

New member
לצערי לא ירדתי לסוף דעתך

השאלה היתה פשוטה. בהנחה שלא היתה לך בעיה גנטית או כי מומחה בעל שם עולמי המתמחה בבעייתך היה אומר לך שאין כל סיכון בביצוע ברית מילה לבנך לכשיוולד, בוודאות הגמורה ביותר (למשל, שהפגם הגנטי הנ"ל פוגע בנשים בלבד, לדוגמה), האם היית מתנגדת שהילד יעבור טקס של ברית מילה?

לצערי התסמונת אינה מפלה בין המינים

ולשאלתך, עדיין הייתי מתנגדת לאקט הברברי הזה. אולם הייתי נכונה יותר לשמוע מה לצד השני יש לומר בנושא. (ואולי הייתי משתכנעת).

pikov

New member
תודה שהשבת...

אולי בעלך יודע משהו שאת מסתירה מאיתנו? אולי עייתך הגנטית היא "קרדום לחפור בו" על מנת למנוע את מילת בנך, בלא שום קשר לענין הרפואי? לכל מטבע יש שני צדדים ואין אני סבור שאפשר להביע דעה בענינך, בלא לשמוע את גירסת בעלך מכלי ראשון. בכל מקרה, ברור לי שטעות עשיתם כשנישאתם וגדולה טעותכם שאינכם מפרקים את החבילה, שעה אחת קודם.

שוב. אני אבהיר

אני לא מעוניינת למול את בני. אולם ללא התסמונת הגנטית, הייתי יותר גמישה לשקול ברית מילה. אני חרדה מאוד עקב התסמונת הגנטית. וזו הסיבה שאני לא מוכנה לוותר בנושא.

ליאתו

New member
טלטל, תודה

שבימים הקשים שעוברים עליך, את גם מוצאת את הזמן והאנרגיה לעדכן אותנו, שדואגים לך. חזקי ואמצי.

f u f u

New member
יקירתי, הבעל שלך אלים.

בלי קשר לברית מילה. לחטוף את הילד??? לאן הגעתם ואיך את רואה את עצמך ממשיכה איתו? את מבינה עד כמה המצב הזה חמור? את קולטת שאת חיה תחת איום של טרור? אני הייתי מגישה נגדו תלונה במשטרה, מבקשת צו הרחקה ושולחת אותו חזרה לאמא שלו עם פתק. זו לא הדרך לא לחיות ולא לגדל ילד. איך את ממשיכה לחיות איתו?

בעניין הזה את צודקת.

אני מערבת את כל המשפחה שלו ושלי כדי שכולם יהיו מזועזעים ממילותיו וכבר עכשיו יעזרו לי להתמודד עימו. לעניין פעולות משפטיות, אני מעדיפה שלא להגיב כרגע, בעיקר כי עוד לא נקטתי בצעדים כאלו. פניתי לעזרה משפטית וזה כל שאני מעוניינת לרשום כעת.

pikov

New member
אני קורא ואני תוהה

אם זו אכן בעיה גנטית, צריך היה להיות לה ביטוי אצל בני משפחה נוספים. חלקם בודאי בוגרים. לחלקם בודאי ילדים. האם ילדים אלה נימולו? האם היו להם סיבוכים? (כנראה שלא, אחרת יכולת להסתמך על הסיבוכים הנ"ל כהנמקה נגד המילה.) אולי תסבירי עצמך, איך מתבטאת הבעיה הגנטית אצל בני המשפחה האחרים?

למעלה