עדכון

עדכון

ההרשאות של השומרים שהודיעו על רצונם הסופי לפרוש יוסרו היום.

עצובה לי מאוד ההחלטה לפרוש מבלי לתת לזה ניסיון. יעידו השומרים שכן מעבירים פידבקים ובקשות - שרבים מהם אנחנו מיישמים
אך אני מכבדת כל החלטה באשר היא.

אני לא מכבדת את הבחירה של מספר שומרים לנסות לפגוע בצ"אט (דרך חסימה חוזרת של אביעד מצ"אט, זריקה מהחדר של גולשים שמדברים על הצ"אט החדש או תכנון פתיחת מערכת צ"אט מתחרה)
או פגיעה בי ברמה האישית (דרך הפצת הנייד שלי)

זה לא צריך להגיע למקומות האלו.

תודה לרבים מכם שכן בוחרים לשתף פעולה, לתת הערות והארות. זה מאוד עוזר ומועיל.

כפי שבוודאי ראיתם התחלנו להפיץ את הצ"אט החדש - הן דרך הודעות מערכת והן דרך באנר צף שעולה בכניסה לעמוד הראשי של הצ"אט.
במקביל לכך אנחנו עובדים על טיפול בתקלות ובקשות שהעברתם אלינו - אשמח לקבל נוספות.

הטוב עוד לפנינו.

SilveR

New member
הנהלת הצאט

מיטל,
אני לא מכיר אותך ואת לא מכירה אותי , אבל , אם כבר מדברים על כבוד , מי שלא מכבד אותי לא ראוי שאכבד אותו.
אם אחרי כל כך הרבה שנים , הוחלט מה שהוחלט , (ולנו אין השפעה על זה אלא רק להביע את דיעה , מה לעשות לפעמים ביקורת זה לא דבר יפה וצריך לדעת לקבל אותה.) אתם מורידים הרשאות עוד לפני שהצאטים הגיעו לקו הסיום , וזה לאנשים שהשקיעו ימים ולילות בשבילכם , אז וואללה שיבושם לכם. רק מה , אני מבקש שלא תפנו אלי בשום צורה , לא בבקשה של לחזור , ולא בבקשה של שום עזרה אחרת , בשבילכם אין אלון ובשבילי אין תפוז .

אני מקווה ששאר השומרים גם יעזבו ואתם תשארו עם צאט גוסס שפרוץ להרבה הרבה בלגאן , גם בפן התדמיתי וגם בפן הפלילי , ואולי את ואביעד תצטרכו בנתיים לשמור בצאטים הללו , ואולי אז תרגישו את חסרונם של אלו שזרקתם אחרי שהכושי עשה את שלו .

אתם פשוט חצופים מהמעלה הראשונה!

אף אחד לא דיבר על צאט מתחרה , אולם תפוז הולכים לאבד הרבה גולשים , ואני מעדיף שהאתרים המתחרים לתפוז לא יקבלו במתנה את הגולשים שיעזבו.
כמובן שגם אתם יכלתם לבחון את האפשרות שרשמתי למטה , אבל שמעתם שמקבלים צאט חינם , נפתחו לכם העניים ונסגרו האוזניים.

זו החלטה שלך לקחת את זה למקום הזה

מבחינתי ברגע שחלק מהשומרים שהחליטו לפרוש, בחרו לפגוע בנו בצורה ישירה - לא נותרה לי ברירה מלבד להסיר את ההרשאות.

תיארתי בהודעה הקודמת חלק מהדברים שנעשו:

- הנייד האישי שנתתי לכם בהצעה לדבר איתי ברמה האישית - פורסם לגולשים!
- אביעד נזרק ונחסם מהצ"אט פעם אחר פעם
- הודעות בראש החדרים המזמינה לצאט החדש ירדו פעם אחרי פעם

זה לא נעשה על ידי כולם כמובן, אבל לא רציתי גם לכוון אצבע מאשימה בהקשר הזה וכרגע.
אי לכך החלטתי להוריד עתה את ההרשאות לשומרים שאמרו באופן חד משמעי שהם רוצים לפרוש.
בהודעה שכתבתי לך, הדגשתי שאם תשנה את דעתך, אם תרצה לדבר איתי בעתיד, תוכל.
החלטה שלך אם לבצע את זה, ההחלטה לאיפה לקחת את זה, היא שלך.
.

למעלה