עדכון google apps שבלעדיו אין כניסה ליוטיוב

• פותח הנושא niya
  • פורסם בתאריך

מורוש98

New member

לא מכיר את סוף ההריון, גם לא את ההתחלה שלו...

אשתי (שאני הוא בעלה
) הרבה יותר טובה בזה ממני

אבל השעות האלה באמת לא זזות... אז קורה שאני יוצא קצת מפוקוס (אפילו הקפה לא עוזר...)

CrH

New member
תגובה

אין דבר כזה, "עדכון GOOGLE APPS". כאשר אומרים GOOGLE APPS, הכוונה היא למכלול הבסיסי של אפליקציות גוגל שמגיעות בכל מכשיר אנדרואיד - ג'ימייל, מפות, האנגאוטס וכו' - לא לרכיב בודד כלשהו.

הלאה.

ישנו GOOGLE PLAY SERVICES, שזו התשתית הבסיסית של גוגל במכשירי אנדרואיד. עדכוניה אינם שקופים למשתמש, ובכל מקרה, אני לא חושב שזה מה שקרה או לא קרה.

הלאה.

יש לברר בדיוק איזו אפליקציה מבקשת להתעדכן. הכוונה ב"נותנת לעצמה", כך אני מעריך, היא לרשימת ההרשאות שמוצגת טרם העדכון, שכאשר לא מאפשרים אותה גוררת את ביטולו של העדכון שגורר תופעות אלו ואחרות.

מסקנה.

אי אפשר לעזור לך, מפני שחסרים פרטים ויטליים. עלייך לברר א) מה האפליקציה המדויקת שרוצה להתעדכן ו - ב) מה בדיוק הודעות השגיאה שמתקבלות.

niya

New member
תודה על התגובה (העניינית)

כרגע הטלפון לא לידי אבל:

כשניסינו להעלות את הגוגל כרום ואת יוטיוב קיבלנו הודעה שמבקשת לעדכן משהו באפליקציות של גוגל (לא זוכרת בדיוק מה זה היה, מאד יתכן שאת/ה צודק)

הורדנו, התקנו - ואז יש רשימת הרשאות מטורפת שלא ממש רצינו לתת לגוגל (לנהל את כל היישומים במכשיר, כולל מחיקת הודעות)
אני אנסה לצלם את המסך עם ההודעות כשאגיע הביתה ולהעלות..

תודה שוב

CrH

New member
תגובה

זה בדיוק מה שנחוץ - לראות מה מבקש להתעדכן ומה תלות יוטיוב או כל דבר נוסף שלא עובד כשורה, בו. אחרי זה, נוכל לגשת לפתור את הבעיה.

התהליך שתיארת הוא קצת שגוי; אם לא איפשרתם את ההרשאות, אז ההתקנה לא התקדמה. כלומר, לא יכל להיות מצב שבו "הורדנו, התקנו, ראינו הרשאות". זה יותר כמו "ראינו הרשאות, סירבנו, לא הותקן".

בכל מקרה, זה הכל ספקולציות. כאשר זה יתאפשר, תשחזרי את הצעדים, כולל תיעוד רלוונטי, והכל יהיה בסדר.

shoosh2607

Member
מנהל
תגידו

מה נסגר איתכם??
סליחה ששירשרתי אליך אבל זה לסכם

היא יכולה גם לקרוא לי עבדי הנאמן. זה בינה לבינו.
היא שואלת שלה בסה"כ.
וכן - המילה בעלי נוראית. בלי שום קשר לרגשי נחיתות.
יש אישי, זוגי ועוד...
כל אחד שיקרא איך שהוא רוצה. אם לזוגי שלה אין בעיה עם זה...

shoosh2607

Member
מנהל
כנראה שאנחנו לא רואים

אותו דבר...
משפיל, כינויים טיפשיים, רגשי נחיתות וזה רק חלק.
לא יפה בעיני אבל אולי זו רק אני

CrH

New member
לא, את לא לבד

תוסיפי למה שכבר ציינת גם ניסונות לחנך, גלויים וסמויים, להכפיף לנורמה (של מי, לא ברור) וזלזול לא מוסתר היטב.

חייב לציין שפותחת השרשור השיבה באיפוק מופתי...

למעלה