עדכון על הנסיכה
וגם שאלה....

Shampile

New member
עדכון על הנסיכה ../images/Emo68.gifוגם שאלה....

אתמול הייתי בבדיקה שגרתית אצל הרופא וגיליתי שהנסיכה גדלה בקצת פחות מ - 3 שבועות ב - 710 גרם. עכשיו משקלה 2750...
להזכירכם שבוע 35 (34+5). היא עדיין במצב עכוז ונראה שאנחנו בדרך לקיסרי. הרופא צייד אותי בהפניה לבי"ח על מנת להתחיל את תהליך הרישום וגם בהפניה למוניטור לשם מעקב רגיל בקופת חולים. במהלך הביקור נפלה ההחלטה הגורלית של בחירת בית החולים. לאחר לילות ללא שינה
וטיעונים לחיוב
ולשלילה
החלטנו שאסף הרופא הוא הבית חולים הנבחר (כשהמתחרה מולו היה ליס). ועכשיו לשאלה – האם ידוע לכם מתי צריך להגיע בפעם הראשונה לבית חולים על מנת לתאם את הניתוח
נקודת המוצא היא שאני רוצה לכוון לכך שהוא יבוצע בשבוע 38... בנוסף לכך אני מאוד אשמח, למי שעברה קיסרי באסף הרופא, לשמוע חוויות. פתאום הפחד והחרדה הפכו להיות מאוד מוחשיים...
ויום טוב
,
תמרה

בקשר למצב עכוז

יש סיבה לא לנסות היפוך? אם אין סיבה רפואית אני מאוד ממליצה על היפוך. איילת היתה במצב עכוז בשבוע 38 והלכנו על היפוך, ההיפוך הצליח וילדתי בלידה רגילה. ד"ר חגי קנטי בבי"ח מאיר ידוע כמומחה להיפוכים עם נסיון רב. לפי דעתי מאוד מומלץ לנסות , מקסימום אם לא יצליח , אז תלכו לקיסרי. אם את רוצה עוד פרטים , אשמח לתת לך. חוץ מזה, אחיינית שלי התהפכה בשבוע 38 , רגע לפני הלידה, אז עוד יש אופטימיות. בכל מקרה, בהצלחה,

Shampile

New member
בנושא ההיפוכים...

שמעתי רבות על דר' קנטי. משום מה ההיפוך על ידי רופא מאוד מפחיד אותי. ברור לי שזה לא פחד רציונאלי אבל הוא שם. קיים גם ההיפוך האלטרנטיבי עם מוקסות וכו'. אנחנו נחליט בימים הקרובים מה אנחנו הולכים לעשות. אני כנראה נמצאת בשלב ההכחשה...

לגבי היפוך אלטרנטיבי...

אני לא כל כך מאמינה, אבל לנסות את זה בטח אפשר מכיוון שזו לא נגיעה ישירה. בכל מקרה, אין מה לפחד מהיפוך ע"י רופא, אם הוא לא מצליח מיד הוא מפסיק לנסות , ואז מקסימום היה נסיון שווא, זה המקרה הגרוע. לי לא כאב כ"כ , יש כאלה שלא כואב להן בכלל ויש כאלה שכואב להן יותר (נראה לי שזה תלוי ברופא המבצע). שוב, אני מאוד, מאוד, ממליצה, ואם יש לך שאלות , את מוזמנת לשאול. (אגב, קרמיט שהיתה פעם בפורום ואולי נמצאת בפורום הורים לתינוקות? עשתה נסיון היפוך , לא הצליח ,אז היא הלכה לקיסרי, אז לפי דעתי מאוד חבל לא לנסות בכלל במיוחד שאני מכירה יותר סיפורים שההיפוך הצליח להן). בהצלחה,

Shampile

New member
../images/Emo105.gifמקפיצה - מאוד חשוב לי....

לדעת מתי להגיע בפעם הראשונה לבית חולים (לקראת תאום קיסרי) וגם לשמוע חוות דעת על אסף הרופא...

Shampile

New member
../images/Emo51.gif על המאמר

האמת - כבר אתמול קראתי את המאמר. פרסמת אותו לפני מספר ימים. הדפסתי אותו ואתמול בזמן המתנה לרופא קראתי אותו. שוב

למעלה