עדכון נתוני כרייה:כרמיאל + A1

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
טרם הסתיימה הכנת אולם הפינוי (אמור מעתה

תודה בועז, ואני רק שאלה (או שתיים-שלוש):

האם הסתיימה הכנת אולם הפינוי ל-TBM בקטע המזרחי של מנהרה 3? כיצד מתקדם חיפוי המנהרות 3A ו-3 מזרח? מה קורה במנהרה 4 וברציפים מבחינת הגעה ל-full face, ובמנהרה 1 מבחינת כריית המעברים המקשרים?
chamber) במנהרה 3. דיפון מנהרה 3 מזרח עבר לפני כשבוע מרחק של 500 מ' מפתח הפורטל. לדיפון מנהרה 3A נותר מרחק קצר בלבד עד לסיומו. הנתון האחרון שיש לי מעודכן מלפני קצת יותר משבועיים ועומד על כ-100 מ' לסיום.
למעט קטעים קצרים ברציפים, כל מנהרה 4 נמצאת במצב full face.
במנהרה מס' 1 הושלמו שתי מנהרות מילוט מתוך שבע שנמצאות בעבודה. מאחר שאני בטוח שגם מנהרה 3 מעניינת אותך, אציין כי חמש מנהרות מילוט הושלמו בה מתוך 9 שנמצאות בעבודה. סוף-סוף ניתן לדווח גם על שיפור ברמת הגימור של המנהרה.

בועז ל

New member
תוספות ותיקון לנתונים

chamber) במנהרה 3. דיפון מנהרה 3 מזרח עבר לפני כשבוע מרחק של 500 מ' מפתח הפורטל. לדיפון מנהרה 3A נותר מרחק קצר בלבד עד לסיומו. הנתון האחרון שיש לי מעודכן מלפני קצת יותר משבועיים ועומד על כ-100 מ' לסיום.
למעט קטעים קצרים ברציפים, כל מנהרה 4 נמצאת במצב full face.
במנהרה מס' 1 הושלמו שתי מנהרות מילוט מתוך שבע שנמצאות בעבודה. מאחר שאני בטוח שגם מנהרה 3 מעניינת אותך, אציין כי חמש מנהרות מילוט הושלמו בה מתוך 9 שנמצאות בעבודה. סוף-סוף ניתן לדווח גם על שיפור ברמת הגימור של המנהרה.
תוספות ותיקון לנתונים
במנהרה 4 נותרו בכל רציף כ-100 מ' עד להגעה לחזית מלאה. יידרשו עוד כשלושה עד ארבעה חודשים להשלמת שלב ביצוע זה.
כ-600 מ' דופנו בדיפון סופי בקטע האחוד של המנהרה ו-253 מ' דופנו בקטע הרחב של המנהרה.
במנהרה 3A מצב הדיפון הסופי של המנהרה הצפונית גרוע יותר מהנתון שנמסר. נותרו מעל 500 (!) מ' להשלמת הדיפון.

easylivin

New member

תוספות ותיקון לנתונים
במנהרה 4 נותרו בכל רציף כ-100 מ' עד להגעה לחזית מלאה. יידרשו עוד כשלושה עד ארבעה חודשים להשלמת שלב ביצוע זה.
כ-600 מ' דופנו בדיפון סופי בקטע האחוד של המנהרה ו-253 מ' דופנו בקטע הרחב של המנהרה.
במנהרה 3A מצב הדיפון הסופי של המנהרה הצפונית גרוע יותר מהנתון שנמסר. נותרו מעל 500 (!) מ' להשלמת הדיפון.

4430+4825=9255

מחברת הניהול "אמי מתום", שמנהלת את הקו לכרמיאל נמסר על השלמת 60% ממרחק הכרייה הכולל - 9,250 מ'.
A1 - בכריית מכונות ה-TBM של מנהרה 3 הושגו 4,825 מ' במנהרה הדרומית ו-4,430 מ' בצפונית. הנתונים מכרמיאל נכונים לאתמול.
עוד מ-A1 - תולי של ניצן וזיוה-אירנה של "מנרב" נארזה במכולות ועתידה לעזוב את הארץ ב-25 בנובמבר. יחד עם המכונה נארזו גם המסילות וכל הציוד הנלווה. "מנרב" תקבל מהיצרן 20% מעלות רכישתה של המכונה.
ברציפי תחנת האומה נערכים לקראת שלב הביצוע הבא: פתיחת פיר המעליות אל אולם הנוסעים. נמשכת ההתקדמות בכריית פיר הדרגנועים. צוות הכרייה חלף ע"פ הישורת הראשונה ונמצא במעלה השיפוע השני ובמרחק 72 מ' מנקודת ההתחלה. סה"כ על הצוות להשלים כרייה בת 105 מ'.
4430+4825=9255
האם זה אומר שבשני הדיווחים שלך סיימו בדיוק את אותו מרחק כרייה?

amit1270

New member
אורכה של כל אחת מצמד מנהרות גילון הוא

4430+4825=9255
האם זה אומר שבשני הדיווחים שלך סיימו בדיוק את אותו מרחק כרייה?
אורכה של כל אחת מצמד מנהרות גילון הוא
4,625 מטר. אורך הכרייה הכולל (שתי המנהרות ביחד) הוא 9,250 מטר. 60% מהאורך הזה = 5,550 מטר.

שלוחה לאורך כביש 4

מחברת הניהול "אמי מתום", שמנהלת את הקו לכרמיאל נמסר על השלמת 60% ממרחק הכרייה הכולל - 9,250 מ'.
A1 - בכריית מכונות ה-TBM של מנהרה 3 הושגו 4,825 מ' במנהרה הדרומית ו-4,430 מ' בצפונית. הנתונים מכרמיאל נכונים לאתמול.
עוד מ-A1 - תולי של ניצן וזיוה-אירנה של "מנרב" נארזה במכולות ועתידה לעזוב את הארץ ב-25 בנובמבר. יחד עם המכונה נארזו גם המסילות וכל הציוד הנלווה. "מנרב" תקבל מהיצרן 20% מעלות רכישתה של המכונה.
ברציפי תחנת האומה נערכים לקראת שלב הביצוע הבא: פתיחת פיר המעליות אל אולם הנוסעים. נמשכת ההתקדמות בכריית פיר הדרגנועים. צוות הכרייה חלף ע"פ הישורת הראשונה ונמצא במעלה השיפוע השני ובמרחק 72 מ' מנקודת ההתחלה. סה"כ על הצוות להשלים כרייה בת 105 מ'.
שלוחה לאורך כביש 4
האם יש סיכוי לשלוחה מסילתית לכביש 4 עם תחנות באלוף שדה, בר אילן ומחלף גבעת שמואל שתתחבר לקו הראשי במחלף גנות? כיום מס' הנוסעים בקווי בני ברק ירושלים גדול יותר להערכתי מקווי תל אביב ירושלים, וההשפעה של הקו הנבנה תהיה מועטה, אנשים לא יטריחו את עצמם לתחנות הרכבת בתל אביב כדי להגיע לירושלים. יש סיכוי שתקום שלוחה כזאת אי פעם? והאם ניתן טכנית להקים אותה?

amit1270

New member
השפעה מועטה?? נסעת פעם ב-480/405?

שלוחה לאורך כביש 4
האם יש סיכוי לשלוחה מסילתית לכביש 4 עם תחנות באלוף שדה, בר אילן ומחלף גבעת שמואל שתתחבר לקו הראשי במחלף גנות? כיום מס' הנוסעים בקווי בני ברק ירושלים גדול יותר להערכתי מקווי תל אביב ירושלים, וההשפעה של הקו הנבנה תהיה מועטה, אנשים לא יטריחו את עצמם לתחנות הרכבת בתל אביב כדי להגיע לירושלים. יש סיכוי שתקום שלוחה כזאת אי פעם? והאם ניתן טכנית להקים אותה?
השפעה מועטה?? נסעת פעם ב-480/405?

אשרי1987

New member
גם אני לא מבין מדוע פתחו את תחנת כפר חב"ד

שלא לדבר על פקקי הענק בכביש 1.
רק חבל שתחנת שפירים עדיין לא קיימת במקום כפר חב"ד המיותרת.
גם אני לא מבין מדוע פתחו את תחנת כפר חב"ד
מכמה סיבות
1.כפר חב"ד מונה 5000 תושבים בלבד
2.המעבר הצר בין צפריה לישוב,אינו ראוי לשמש אפילו מיניבוס שיעבור שם,כך שאפילו אם היה כוונה אין מה לדבר
על כך שיהיה קו שעובר בחמד וצפריה שיזין את אותם ישובים עם תחנת הרכבת
3.כביש הגישה אל תחנת הרכבת,הוא כביש דו כיווני צר המספיק בקושי לשני טורים של מכוניות

davidfainshtein

Member
מנהל
כריית הדרגנועים מתקדמת יפה!

כריית הדרגנועים מתקדמת יפה!
הייתי בטוח שזה יילך הרבה יותר לאט.

alantan

New member
אתה הדני רופ של תחזית התשתיות!

משמעותית - לא. סבירה - כן.

לא יודע למה, אבל תשובתך שעשעה אותי משהו.

מהו סולם הדרגות המלא? האם ההגדרות הבאות עונות על הנדרש?

אדירה
כבירה
גדולה
משמעותית
סבירה
לא רעה
בקושי
לאחור

raminec

New member
שכחת עוד אפשרות

לא יודע למה, אבל תשובתך שעשעה אותי משהו.

מהו סולם הדרגות המלא? האם ההגדרות הבאות עונות על הנדרש?

אדירה
כבירה
גדולה
משמעותית
סבירה
לא רעה
בקושי
לאחור
שכחת עוד אפשרות
העמוד קרס

מצב
הנושא נעול.