עדכון מתחנת נתיבות

מצב
הנושא נעול.
קודם כל, יש שופטים שכותבים שטויות

תודה רבה על העדכון. אשתדל לא להחמיץ את
המופע. בהזדמנות זו שגם כבוד השופט נמצא כאן, האם יואיל כבודו לחוות דעה בעניין האותנטיות של המסמך המצ"ב?
קודם כל, יש שופטים שכותבים שטויות
יותר גדולות מזו.

שנית, מעצר בית זה ממילא בדיחה עצובה, שאף אחד לא מתייחס אליה ברצינות.

בועז ל

New member
עדכון מהפרדה מפלסית 208 ברמלה

עדכון מתחנת נתיבות
התקדמות נאה בהקמתה של תחנת נתיבות. התחנה הולכת ומכפיפה עצמה לרודנותה הבלתי מתפשרת של תמונת ההדמיה.

תודה גדולה לחטיבת הנוסעים ברכבת על התמונות, שחלקן כבר הספיק להגיע ב"אורח פלא" לדף הפייסבוק של השר.
סביבת המפגש מתחילה להיראות כמו אתר עבודה "תקני". עבודות עפר נרחבות יחד עם המשך קידוח הכלונסאות. דגש מיוחד ניתן לעניין הניקוז (בפרויקט ההכפלה לביא הוציא את המעיים לרכבת סביב העניין הזה). הנה כמה תמונות מ"יאללה בלאגן" 208.

בועז ל

New member
באג נוסף?

סביבת המפגש מתחילה להיראות כמו אתר עבודה "תקני". עבודות עפר נרחבות יחד עם המשך קידוח הכלונסאות. דגש מיוחד ניתן לעניין הניקוז (בפרויקט ההכפלה לביא הוציא את המעיים לרכבת סביב העניין הזה). הנה כמה תמונות מ"יאללה בלאגן" 208.
באג נוסף?
מיטל, את בסביבה? ובכן, רק 6 קבצים מתוך ה-11 הועלו בהודעה וזאת למרות שחם הכולל אינו גדול מ-10 מגה.

בועז ל

New member
הופה! חמשת הקבצים הנעדרים התגלו.

באג נוסף?
מיטל, את בסביבה? ובכן, רק 6 קבצים מתוך ה-11 הועלו בהודעה וזאת למרות שחם הכולל אינו גדול מ-10 מגה.
הופה! חמשת הקבצים הנעדרים התגלו.
נו, מה יהיה? הרב פיינשטיין: מצפה לך הרבה עבודה בפמ"ע.

בועז ל

New member
טוב, כך אי אפשר להמשיך.

טוב, כך אי אפשר להמשיך.
אותיות שנכתבו נעלמות בענן, רווחים לא תמיד נקלטים, הקבצים מוקטנים ועוד שאר מרעין בשין. אין שום ערך לתרשים הבא שתכננתי להעלות אם אינו מופיע בגודלו המקורי. ששת קוראיי הנאמנים: העירו אותי בבקשה כשניתן יהיה לחזור לסטנדרט שהתרגלנו אליו.

alantan

New member
אני מרגיש את כאבך - איבדתי כבר כמה הודעות

טוב, כך אי אפשר להמשיך.
אותיות שנכתבו נעלמות בענן, רווחים לא תמיד נקלטים, הקבצים מוקטנים ועוד שאר מרעין בשין. אין שום ערך לתרשים הבא שתכננתי להעלות אם אינו מופיע בגודלו המקורי. ששת קוראיי הנאמנים: העירו אותי בבקשה כשניתן יהיה לחזור לסטנדרט שהתרגלנו אליו.
בימים האחרונים... עצתי היא לכתוב הכל ב-Notepad ולשמור, ואח"כ לגזור ולהדביק. אבל לגבי הרווחים וההקטנה, אין לי פתרון!

בועז ל

New member
בעוד אנו "משוחחים" הספקתי לאבד

בימים האחרונים... עצתי היא לכתוב הכל ב-Notepad ולשמור, ואח"כ לגזור ולהדביק. אבל לגבי הרווחים וההקטנה, אין לי פתרון!
בעוד אנו "משוחחים" הספקתי לאבד
הודעה נוספת על הדרך, וגם ההודעה הקודמת שלי עלתה באיחור ורק לאחר שהעליתי הודעה נוספת בנוסח דומה. אוף, אלן: נמאס לי!

לחזור לאלתר לממשק הישן

טוב, כך אי אפשר להמשיך.
לחזור לאלתר לממשק הישן

zahipan10

New member
תודה רבה בועז!

עדכון מתחנת נתיבות
התקדמות נאה בהקמתה של תחנת נתיבות. התחנה הולכת ומכפיפה עצמה לרודנותה הבלתי מתפשרת של תמונת ההדמיה.

תודה גדולה לחטיבת הנוסעים ברכבת על התמונות, שחלקן כבר הספיק להגיע ב"אורח פלא" לדף הפייסבוק של השר.
תודה רבה בועז!
מה עם תחנת אופקים? היא תיפתח ביחד עם תחנת נתיבות?

הם מעולם לא אמרו זאת

חשבתי שאופקים החלה להיבנות…
יותר מוקדם ותהיה מוכנה ביחד עם תחנת נתיבות.
הם מעולם לא אמרו זאת
הפרוייקט כולו היה אמור להפתח ב-07'.
הוא התעכב כמה שנים וב-06' אולמרט/הירשזון/מופז הקפיאו אותו.
כשנתניהו/שטייניץ/כץ חידשו את הפרוייקט, נקבע לו"ז חדש ובשום שלב לא נאמר שהתחנות תיפתחנה בו זמנית.
לכן ה"אכזבה" שלך נובעת מהנחה שגויה שלך ולא מאיזו הבטחה של הממשלה או הרכבת.
אם בכלל, אתה יכול לבוא בטענות לממשלת שרון שבתקופתה התעכב הפרוייקט וממשלת אולמרט שהקפיאה אותו.

zahipan10

New member
הקמת תחנת נתיבות התעכבה בגלל

הם מעולם לא אמרו זאת
הפרוייקט כולו היה אמור להפתח ב-07'.
הוא התעכב כמה שנים וב-06' אולמרט/הירשזון/מופז הקפיאו אותו.
כשנתניהו/שטייניץ/כץ חידשו את הפרוייקט, נקבע לו"ז חדש ובשום שלב לא נאמר שהתחנות תיפתחנה בו זמנית.
לכן ה"אכזבה" שלך נובעת מהנחה שגויה שלך ולא מאיזו הבטחה של הממשלה או הרכבת.
אם בכלל, אתה יכול לבוא בטענות לממשלת שרון שבתקופתה התעכב הפרוייקט וממשלת אולמרט שהקפיאה אותו.
בירוקרטיה של העירייה, אני לא צודק? בגלל זה שאלתי אם היא נפתחת ביחד עם תחנת אופקים כי זכרתי ששתיהן אמורות להיפתח ב-2015, אבל אם היא תיפתח ב-2014 זה אפילו יותר טוב.

דבר אחד שאני לא מבין זה למה מחכים לרגע האחרון לבנות את תחנות הרכבת, תמיד המסילות מוכנות לפני תחנות הרכבת והרכבת לא יכולה לנסוע כי התחנות לא מוכנות.

אתה צודק

בירוקרטיה של העירייה, אני לא צודק? בגלל זה שאלתי אם היא נפתחת ביחד עם תחנת אופקים כי זכרתי ששתיהן אמורות להיפתח ב-2015, אבל אם היא תיפתח ב-2014 זה אפילו יותר טוב.

דבר אחד שאני לא מבין זה למה מחכים לרגע האחרון לבנות את תחנות הרכבת, תמיד המסילות מוכנות לפני תחנות הרכבת והרכבת לא יכולה לנסוע כי התחנות לא מוכנות.
אתה צודק
מכל מקום תאריך היעד לפתיחת התחנה הוא דצמבר 14' (הם לאו דווקא יעמדו בו). תאריך היעד של תחנת אופקים הוא ב-2015 (יש סיכוי מסויים שיעמדו בו).

אגב, בירוקרטיה שמעכבת פתיחת תחנות זו לא המצאה בלעדית של נתיבות...

benshap2

New member
הייתי הולך על הוצאות מימון

הייתי הולך על הוצאות מימון
אבל מצד שני לא נראה שלרכבת איכפת מכך יותר מדי...

מצב
הנושא נעול.
למעלה