עדכון מתחנת נתיבות

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
עדכון מתחנת נתיבות

עדכון מתחנת נתיבות
התקדמות נאה בהקמתה של תחנת נתיבות. התחנה הולכת ומכפיפה עצמה לרודנותה הבלתי מתפשרת של תמונת ההדמיה.

תודה גדולה לחטיבת הנוסעים ברכבת על התמונות, שחלקן כבר הספיק להגיע ב"אורח פלא" לדף הפייסבוק של השר.

בועז ל

New member
באג נוסף?

עדכון מתחנת נתיבות
התקדמות נאה בהקמתה של תחנת נתיבות. התחנה הולכת ומכפיפה עצמה לרודנותה הבלתי מתפשרת של תמונת ההדמיה.

תודה גדולה לחטיבת הנוסעים ברכבת על התמונות, שחלקן כבר הספיק להגיע ב"אורח פלא" לדף הפייסבוק של השר.
באג נוסף?
בדפדפן אקספלורר, התמונות אינן נפתחות בגודלן המקורי. בכרום דווקא כן. רק אצלי?

easylivin

New member
גם בפיירפוקס התמונות מוקטנות.

באג נוסף?
בדפדפן אקספלורר, התמונות אינן נפתחות בגודלן המקורי. בכרום דווקא כן. רק אצלי?
1,000px × 750px (scaled to 630px × 472px)

ואגב, אורך הכותרת עדיין קצר מדי.

תודה על העדכון בועז! התקדמו די מהר עם התחנה, בכחצי שנה מכמעט כלום לתחנה כמעט מוכנה.

בועז ל

New member
אל תזרה מלח, אריק. הקמצנות בשורת הכותרת

1,000px × 750px (scaled to 630px × 472px)

ואגב, אורך הכותרת עדיין קצר מדי.

תודה על העדכון בועז! התקדמו די מהר עם התחנה, בכחצי שנה מכמעט כלום לתחנה כמעט מוכנה.
היא אחת הבעיות שתמיד הרגיזו אותי.

alantan

New member
זה עוד יותר קצר ממה שהיה מה שגורם לשיבוש

היא אחת הבעיות שתמיד הרגיזו אותי.
זה עוד יותר קצר ממה שהיה מה שגורם לשיבוש
בכותרת של שרשור ההכוונה...

Ofekalef1

New member
מה אנחנו רואים בתמונה הרביעית מימין?

עדכון מתחנת נתיבות

מה אנחנו רואים בתמונה הרביעית מימין?
זה רציף שהוא בנפרד מהמסילה של הקו? כי אחרת, אמור להיות שם מקום לעוד מסילה?

Ofekalef1

New member

חיפשתי ומצאתי.
קבל.

אז בעצם אנחנו רואים את אחד מהרציפים הקיצוניים? ושניהם מתפצלים מהמסילה הראשית?
כלומר, רכבות "צפונה" (לתל אביב) יגיעו בעצם לרציף השני מלמעלה כאן, ודרומה לרציף השלישי מלמעלה?

alantan

New member
מתי מחנים שם את הפורשה? או שזה רק בדימונה?

עדכון מתחנת נתיבות

מתי מחנים שם את הפורשה? או שזה רק בדימונה?
&nbsp

alantan

New member
שמעתי רק שורה אחת חדשה באמצע השיר...

או, טוב שאתה כאן, אלן.
שמרתי משהו בשבילך. הנה: שים לב לשורות שנתווספו. אחח...מת על ההומור העצמי של הבריטים.
ההלקאה העצמית היא מאפיין של ההומור הבריטי, אך גם של זו הישראלי. ההבדל הוא שהבריטים צוחקים גם על עצמם באופן אישי ולא רק לאומי. ישראלים אוהבים לצחוק על המדינה אבל הומור עצמי של בן אדם נתפס כחולשה או טיפשות.

בועז ל

New member
הנה התוספת שלבטח תענג את ידידנו הקיסר

ההלקאה העצמית היא מאפיין של ההומור הבריטי, אך גם של זו הישראלי. ההבדל הוא שהבריטים צוחקים גם על עצמם באופן אישי ולא רק לאומי. ישראלים אוהבים לצחוק על המדינה אבל הומור עצמי של בן אדם נתפס כחולשה או טיפשות.
When you’re in the World Cup, And all your hopes are up, And everybody wants their team to win.
&nbsp
‘Then they go and let you down, And come slinking back to town, It’s time for this daft song to begin.’
&nbsp

בועז ל

New member
נו טוב, תיארתי לעצמי שמושלם זה לא יצא.

When you’re in the World Cup, And all your hopes are up, And everybody wants their team to win.
&nbsp
‘Then they go and let you down, And come slinking back to town, It’s time for this daft song to begin.’
&nbsp
נו טוב, תיארתי לעצמי שמושלם זה לא יצא.
ושוב

alantan

New member
כן, זה מה ששמעתי, תודה!

&nbsp
&nbsp
כן, זה מה ששמעתי, תודה!
&nbsp

תודה, כבוד השר

או, טוב שאתה כאן, אלן.
שמרתי משהו בשבילך. הנה: שים לב לשורות שנתווספו. אחח...מת על ההומור העצמי של הבריטים.
תודה, כבוד השר
עוד ערב מענג שבו הנבחרת השנואה עליי עפה, אמנם באיחור קל (חבל שלא היתה חזרה על דרא"פ).

מונטי פייתון הם הגדולים מכולם. אילו לבריטים היה עשירית הכשרון בכדורגל שיש להם בקומדיה... סבתא שלי היתה אוטובוס רויאל טייגר...

בועז, אל תשכח שב-20 ביולי יש הופעה אחרונה של מונטי פייתון שתשודר בשידור חי (אני מניח שבאינטרנט גם). לא להחמיץ!

alantan

New member
את ההופעה הזו משדרים כאן בשידור חי

תודה, כבוד השר
עוד ערב מענג שבו הנבחרת השנואה עליי עפה, אמנם באיחור קל (חבל שלא היתה חזרה על דרא"פ).

מונטי פייתון הם הגדולים מכולם. אילו לבריטים היה עשירית הכשרון בכדורגל שיש להם בקומדיה... סבתא שלי היתה אוטובוס רויאל טייגר...

בועז, אל תשכח שב-20 ביולי יש הופעה אחרונה של מונטי פייתון שתשודר בשידור חי (אני מניח שבאינטרנט גם). לא להחמיץ!
את ההופעה הזו משדרים כאן בשידור חי
גם בטלויזיה בערוץ לוויני וגם בבתי הקולנוע... יש לי ידידה שרצתה שנבוא איתה לראות בקולנוע אבל שכנעתי אותה לבוא אלינו הביתה במקום.

בועז ל

New member
תודה רבה על העדכון. אשתדל לא להחמיץ את

תודה, כבוד השר

תודה רבה על העדכון. אשתדל לא להחמיץ את
המופע. בהזדמנות זו שגם כבוד השופט נמצא כאן, האם יואיל כבודו לחוות דעה בעניין האותנטיות של המסמך המצ"ב?

מצב
הנושא נעול.
למעלה