עדכון מעבודות הרקלת בי-ם

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
מפאת קוצר בזמן ובשותפים לפשע טיילתי רק באיזור של הר הרצל ועד גשר המיתרים, מתוך שאיפה שבפעם הבאה אני אסגור את הקטע הצפוני יותר. התמונות מסודרות מכיוון הר הרצל וצפונה.

skooozy

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
מפאת קוצר בזמן ובשותפים לפשע טיילתי רק באיזור של הר הרצל ועד גשר המיתרים, מתוך שאיפה שבפעם הבאה אני אסגור את הקטע הצפוני יותר. התמונות מסודרות מכיוון הר הרצל וצפונה.
רמי הרשה לי-
להודות לך, אני נהנה בכל פעם מחדש מהתמונות והעדכונים שלך, מצטער שהפעם אחרתי קצת בהוכרת התודה, כל הכבוד על תרומתך ועל הדיווחים השוטפים! יש לי שאלה, האם מתוכננת הסבה של הקו הכחול לקו רכבת קלה בשלב מסוים? כך נאמר בקישור שצירפתי וזה די חדש לי, אם ההסבה אכן מתוכננת הרי אלו חדשות טובות, לדעתי אין עתיד משמעותי בשכנוע אנשים לוותר על הרכבת הפרטי לטובת BRT אלא רק לטובת רכבת קלה... אשמח לשמוע דעתך, תודה שוב! מאיר

raminec

New member
רמי הרשה לי-
להודות לך, אני נהנה בכל פעם מחדש מהתמונות והעדכונים שלך, מצטער שהפעם אחרתי קצת בהוכרת התודה, כל הכבוד על תרומתך ועל הדיווחים השוטפים! יש לי שאלה, האם מתוכננת הסבה של הקו הכחול לקו רכבת קלה בשלב מסוים? כך נאמר בקישור שצירפתי וזה די חדש לי, אם ההסבה אכן מתוכננת הרי אלו חדשות טובות, לדעתי אין עתיד משמעותי בשכנוע אנשים לוותר על הרכבת הפרטי לטובת BRT אלא רק לטובת רכבת קלה... אשמח לשמוע דעתך, תודה שוב! מאיר
הקו הכחול
התשובה לשאלתך, באופן תיאורתי ביותר, היא כן. מה הסיכוי לזה שזה גם יקרה במציאות? אפסי. אני חושב שאם תחבורה ציבורית תהיה טובה, זולה ויעילה זה ממש לא משנה על כמה גלגלים היא תנוע ומה סוג התשתית שעליה היא מתבססת. גם רכבת/רקלת עומדת בסופו של יום במבחן המציאות ולא משנה כמה כסף הוציאו על הקמתה. קו רכבת לא שימושי עם מחירים לא סבירים ומהירות נסיעה לא הגיונית לא יצליח אפילו אם תנענה בו רכבות נוחות, ממוזגות וחדישות. כל זאת בלי לזלזל לרגע בהשפעה של נוחות הנסיעה על אטרקטיביות השירות בעיני הנוסעים.

עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
רמי. סקירה מעולה כמו תמיד.

יוני 2411

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
תודה רבה על הדיווח!!
גם בצפון העיר ישנה התקדמות משמעוציצ ,אנסה לסקר בהמשך..

עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
דווח מצולם מרשים (כמו הפרוייקט) תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה