עדכון מעבודות הרקלת בי-ם

מצב
הנושא נעול.

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
מפאת קוצר בזמן ובשותפים לפשע טיילתי רק באיזור של הר הרצל ועד גשר המיתרים, מתוך שאיפה שבפעם הבאה אני אסגור את הקטע הצפוני יותר. התמונות מסודרות מכיוון הר הרצל וצפונה.

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
מפאת קוצר בזמן ובשותפים לפשע טיילתי רק באיזור של הר הרצל ועד גשר המיתרים, מתוך שאיפה שבפעם הבאה אני אסגור את הקטע הצפוני יותר. התמונות מסודרות מכיוון הר הרצל וצפונה.
מהר הרצל ועד יד שרה
הקטע כבר כמעט גמור, וזה כולל את הריצוף והמעברים לכלי רכב שמזופתים עם הטבעה של כאילו לבנים. אני חושב שלא מדובר בשינוי גדול מהדיווח האחרון שהיה בפורום על האיזור ולכן לא ארחיב בנושא.

מהר הרצל ועד יד שרה
הקטע כבר כמעט גמור, וזה כולל את הריצוף והמעברים לכלי רכב שמזופתים עם הטבעה של כאילו לבנים. אני חושב שלא מדובר בשינוי גדול מהדיווח האחרון שהיה בפורום על האיזור ולכן לא ארחיב בנושא.
היכן תמוקם תחנת הקצה בהר הרצל?
בקטע שקיים כיום אין מסוטים, ומכאן שתחנת הקצה תהיה כנראה מדרום לצומת שבו פונים לעין כרם ו"יד ושם". האם אני צודק? ואם כן, האם תחנת הקצה תהיה צמודה לחניון ה"חנה וסע", או שמא במרכז הכביש? האם ידוע מתי אמורים להתחיל לעבוד על תחנת הקצה?

amit1270

New member
היכן תמוקם תחנת הקצה בהר הרצל?
בקטע שקיים כיום אין מסוטים, ומכאן שתחנת הקצה תהיה כנראה מדרום לצומת שבו פונים לעין כרם ו"יד ושם". האם אני צודק? ואם כן, האם תחנת הקצה תהיה צמודה לחניון ה"חנה וסע", או שמא במרכז הכביש? האם ידוע מתי אמורים להתחיל לעבוד על תחנת הקצה?
אתה צודק.
המסילות יחצו את הצומת, והתחנה תהיה במרכז הכביש מול הפסל האדום, כשמסביבה יהיו מסלולים לאוטובוסים (עם תחנות כמובן) והתנועה הכללית בכיוון צפון-דרום תעבור במסלולים החיצוניים ביותר. כאן תוכל לראות (רצוי להצטייד בזכוכית מגדלת) תוכנית של התחנה וסביבתה (וגם שרשור מעניין למדי.
).

אתה צודק.
המסילות יחצו את הצומת, והתחנה תהיה במרכז הכביש מול הפסל האדום, כשמסביבה יהיו מסלולים לאוטובוסים (עם תחנות כמובן) והתנועה הכללית בכיוון צפון-דרום תעבור במסלולים החיצוניים ביותר. כאן תוכל לראות (רצוי להצטייד בזכוכית מגדלת) תוכנית של התחנה וסביבתה (וגם שרשור מעניין למדי.
).
זה גם מסתדר עם התכנית להמשך הקו להדסה

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
כבר מהר הרצל רואים משהו מוזר ולא שייך...
מין עמוד עקום שקשורים אליו מיתרים, אבל אי אפשר להבין למה הם מחוברים בצד השני

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
בצומת של יד שרה
רואים את דוגמאת הריצוף של מעברי החציה להולכי הרגל. חבל רק שלא הקפידו להרכיב את הלבנים בסדר הנכון והחליפו חלק מהלבנים הלבנות באפורות

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
המשך העבודות מצומת יד שרה וצפונה
העבודות מתבצעות כעת בקטע שבין מרכז יד שרה לבין רחוב הארזים. תחילת העבודות (ברקע יד שרה) נראית ברקע של התמונה המצורפת. למרות שאני מודע לזמניותו של האי תנועה, אני כל פעם משועשע מחדש מזה שבונים איי תנועה על המסילות עצמן. עושה רושם שהאספלט עם ההטבעה שנמצא באיזור של הצומת כביש-מסילה לא עומד בהצלחה בבלאי הכבד מכלי הרכב העוברים וסימני שחיקה כבר ניכרים בו.

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
ריצוף חדש

המדרכה ליד יד-שרה זכתה לריצוף מחודש. אני מקווה שהריצוף הזה ישרוד יותר משישה חודשים...

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
העניינים מסתבכים
עם התקדמותי צפונה שמתי לב שהקטע הזה טיפל'ה יותר מסובך מהקטעים הקודמים שעבדו עליהם ואולי לכן גם דחו את תחילת העבודות עליו. שימו לב כמה מעברים לכלי רכב יש בקטע כל כך קצר (צולם מהצומת של שמואל בייט).

בועז ל

New member
העניינים מסתבכים
עם התקדמותי צפונה שמתי לב שהקטע הזה טיפל'ה יותר מסובך מהקטעים הקודמים שעבדו עליהם ואולי לכן גם דחו את תחילת העבודות עליו. שימו לב כמה מעברים לכלי רכב יש בקטע כל כך קצר (צולם מהצומת של שמואל בייט).
לחשוב מה מצפה לנו ברחוב יפו...
ועוד בשנת בחירות !

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
כשאין מקום לעמודי חישמולת על הכביש
אז צריך לבנות אותם על המדרכה וזה מפריע לעוברים והשבים.

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
צומת האפט
לאחר תקופה ארוכה ומייגעת של עבודות על הצומת ושינויים בהסדרי התנועה למכביר עושה רושם שהסבל מתקרב סוף סוף לקיצו. מנקודה זו ועד לקצה איזור המלונות סיימו את הנחת המסילות, הריצוף והסדרת מפגשי הכביש-מסילה, אך עוד יש הפתעה או שתיים בשרוול.

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
עדיין בצומת האפט
אבני השפה שתוחמות את האספלט המוטבע בצומת לקראת סוף הקריירה שלהן והרכבת הראשונה עדיין לא עברה במקום
יש לי הרגשה שאנחנו עוד נראה את החלפתן בחומר קצת יותר עמיד לפני תחילת הנסיעה של הרקלת בי-ם.

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
מדרכות להולכי הרגל
בהתחשב בחניה הפרועה של דיירי הרחוב על המדרכות ובהיעדר רשמי של אכיפה ונוסיף לזה את חוסר עקביותן של המדרכות בכלל, קשה להאשים את הולכי הרגל ברחוב שניכסו לעצמם את שטח המסילות בתור המדרכה החדשה של רחוב הרצל. לפחות במקומות שבהם סיימו את העבודות.

בועז ל

New member
מדרכות להולכי הרגל
בהתחשב בחניה הפרועה של דיירי הרחוב על המדרכות ובהיעדר רשמי של אכיפה ונוסיף לזה את חוסר עקביותן של המדרכות בכלל, קשה להאשים את הולכי הרגל ברחוב שניכסו לעצמם את שטח המסילות בתור המדרכה החדשה של רחוב הרצל. לפחות במקומות שבהם סיימו את העבודות.
העם דורש קלוז-אפ !

יא אללה שלך רמי , איזה חוסר מקצועיות מצדך !

raminec

New member
עדכון מעבודות הרקלת בי-ם
בלי מילים

מצב
הנושא נעול.
למעלה