עדכון:ילדתי!! ב-14/10 בבלינסון

עדכון:ילדתי!! ב-14/10 בבלינסון

היי בנות רציתי לעדכן שילדתי בונבון אמיתי בבלינסון יום ראשון 23:20 בלילה-שבוע 37+6 החוויות מורכבות:היתה לי ירידת מים מקוניאליים מלווה בצירים -הגעתי לבלינסון ובפתיחה 1.5 שמו לי אפידורל(נורא סבלתי מהצירים הטבעיים) אחר"כ שמו לי פיטוצין ולמרבה הפלא(האחיות טרחו להזהיר אותי שתהיה לי לידה ארוכה וכואבת) מפתיחה 3 ל-9 עברה כשעה נוספת כל הלידה היתה 5 שעות .......כולל 3 לחיצות להוצאת הבונבון האפידורל עבד מצויין -ושעה אחרי הלידה ירדתי מהמיטה לעשות פיפי לא היה חתך אבל היו שני קרעים קטנים.........(אולי בגלל שהקפדנו על עיסוי פרניאום ואולי בגלל שהגוזל יצא 2300) בכל מקרה רשמים מבלינסון: לאחר שיצא המתוק ביקשתי מהמיילדת(שאפילו לא שאלה אם אמי רוצה לחתוך את חבל הטבור)להניח את המתוק עליי-והיא סרבה"בגלל שהוא קטן..........ביקשתי שוב ושוב -והיא פשוט סרבה והניחה אותו על בעלי לאחר השקילה......... למרות המים המקוניאלים הוא יצא בציון אפגר 10 ........ולרופאת הילדים לא היה מה לעשות ........לאחר בדיקתה יכלה המיילדת לשים אותו עליי....... בכל מקרה עד שירדתי מהמיטה לא ידעתי איך הוא נראה.......... האחיות במחלקה לא נחמדות בלשון המעטה........מעטות כן נחמדות ,ובכלל רובן מנסות לשכנע לסימילאק ולא להנקה... הקיצר .......היה לי מזל שבגלל המים המקוניאלים הביאו לי מיילדת במיוחד כיוון שהם לא לוקחים סיכונים אבל! לבנות אחרות שסיפרו לי במחלקה לא היה חדר לידה עקב עומס וכך סבלו יממה ללא אפידורל עד שנכנסו בכלל ללידה מה שטוב שכל החדרים מכילים רק שתי בנות ולא יותר כמו באיכילוב.......אבל היחס שם(כך שמעתי מחברותיי)שונה לחלוטין בכל מקרה מאחלת לכל ההריוניות שבדרך-לידה קלה.אין ספק שלמרות שזו חוויה לא קלה עבורי-התוצאה שווה הכל(-:

מזל טוב!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo47.gif על הולדת הבן

כייף לשמוע על לידות קצרות... מאחלת לכם הרבה אושר ונחת מהתינוק החדש... החלמה מהירה וקלה צר לי לשמוע שהצוות במחלקה לא היה מוצלח ...זה הרבה מאוד עניין של מזל, העיקר שאת אחרי הכל ויכולה להנות מהתינוק החדש...

מזל טוב!!

מלחיץ הקטע הזה שעמוס בבתי החולים כל הזמן ....טוב שהלך לך בסדר לפחות.

l i r o n i t

New member
מזל טוב!!!!!!! ../images/Emo140.gif

אכן מבאס לשמוע על חוויה שכזו, אבל הכי חשוב שאת אחרי זה, בריאה ושלמה ועם בונבון בריא בזרועותייך. מאחלת לך המון אושר ונחת....

i r i t 24

New member
מזל טוב על הולדת הבן/tapuzforum/images/emo65.gif

שתזכו ממנו להמון נחת,בריאות, אושר.שמחה וכל מה שליבכם חפץ מזל טוב

למעלה