עדכון ידוי אבנים על אגד:

מצב
הנושא נעול.
עדכון ידוי אבנים על אגד:

עדכון ידוי אבנים על אגד:

אתמול נפגעו 3 אוטובוסים באזור חיזמא:

85-275-01
86-606-01
75-438-69
לגבי האוטובוס בקו-174 אין לי עדיין דיווח.
אם מישהו יודע את הרישוי שלו הוא מתבקש לעדכן אותנו בהקדם !
תודה רבה למנהל הגדול צביקה על העידכון החשוב !
תודה.
אביה.

עדכון רק"ל:

עדכון ידוי אבנים על אגד:

אתמול נפגעו 3 אוטובוסים באזור חיזמא:

85-275-01
86-606-01
75-438-69
לגבי האוטובוס בקו-174 אין לי עדיין דיווח.
אם מישהו יודע את הרישוי שלו הוא מתבקש לעדכן אותנו בהקדם !
תודה רבה למנהל הגדול צביקה על העידכון החשוב !
תודה.
אביה.
עדכון רק"ל:
הבוקר עודכנתי ע"י הגורם הבכיר ברק"ל שמתגבש רוב גדול בעד הנחת המסילה על גשר עוזי נרקיס. חברים העובדים ברק"ל דורשים לא לשקם דבר בשועפאט ולהשאיר שם את המצב כפי שהוא כעת. מתברר כי הנחת המסילה החדשה על גשר עוזי נרקיס תארך פחות זמן משיקום הנזקים בשועפאט. אי לכך רוב הסיכויים שבקרוב מאוד יחלו בעבודות בדרך עוזי נרקיס לקראת שינוי התוואי באופן קבוע.

עדכון לגבי התוואי החדש:

עדכון רק"ל:
הבוקר עודכנתי ע"י הגורם הבכיר ברק"ל שמתגבש רוב גדול בעד הנחת המסילה על גשר עוזי נרקיס. חברים העובדים ברק"ל דורשים לא לשקם דבר בשועפאט ולהשאיר שם את המצב כפי שהוא כעת. מתברר כי הנחת המסילה החדשה על גשר עוזי נרקיס תארך פחות זמן משיקום הנזקים בשועפאט. אי לכך רוב הסיכויים שבקרוב מאוד יחלו בעבודות בדרך עוזי נרקיס לקראת שינוי התוואי באופן קבוע.
עדכון לגבי התוואי החדש:
נאמר לי כי חיבור המסילה הקיימת לכביש עוזי נרקיס תדרוש חציבה ויישור תוואי לאורך 20 מטרים בלבד כדי להתחבר למסילה על הכביש - עבודה של 10 ימים בלבד באזור גשר הגבעה הצרפתית. כמו-כן תידרש הקמת גשר בטון חצי עגול בכניסה לפסגת זאב כדי להתחבר למסילה הקיימת - סיפור של חודש וחצי בלבד וללא שום בעיה סטטוטורית. הנחת המסילות תהיה מהירה ומדוייקת והכנת התוואי פשוטה בעקבות תנאים טופוגרפיים טובים במקום ורוחב כביש מצויין המתאים לעבודות. על פי הנאמר לי - כמעט בבטחון לא יצטרכו לבצע חיזוקים או שינויים מבניים בגשר עצמו בשלב הראשון והגשר מסוגל לעמוד במשקלן של מספר רכבות קלות במקביל.

orenhz

Member
אם זה מה שיקרה בסוף, אז יש

עדכון לגבי התוואי החדש:
נאמר לי כי חיבור המסילה הקיימת לכביש עוזי נרקיס תדרוש חציבה ויישור תוואי לאורך 20 מטרים בלבד כדי להתחבר למסילה על הכביש - עבודה של 10 ימים בלבד באזור גשר הגבעה הצרפתית. כמו-כן תידרש הקמת גשר בטון חצי עגול בכניסה לפסגת זאב כדי להתחבר למסילה הקיימת - סיפור של חודש וחצי בלבד וללא שום בעיה סטטוטורית. הנחת המסילות תהיה מהירה ומדוייקת והכנת התוואי פשוטה בעקבות תנאים טופוגרפיים טובים במקום ורוחב כביש מצויין המתאים לעבודות. על פי הנאמר לי - כמעט בבטחון לא יצטרכו לבצע חיזוקים או שינויים מבניים בגשר עצמו בשלב הראשון והגשר מסוגל לעמוד במשקלן של מספר רכבות קלות במקביל.
כאן רווח נקי.
תושבי פסגת זאב יוכלו להגיע למרכז העיר במהירות (פחות תחנות בדרך) ובביטחון (
).
ברור שיהיו אלה שיתנגדו (מיעוט שבמיעוט) אך אני מקוה שלא יכנעו לבכיינות של אותם יפי נפש.

כמוך - כמוני !

כאן רווח נקי.
תושבי פסגת זאב יוכלו להגיע למרכז העיר במהירות (פחות תחנות בדרך) ובביטחון (
).
ברור שיהיו אלה שיתנגדו (מיעוט שבמיעוט) אך אני מקוה שלא יכנעו לבכיינות של אותם יפי נפש.
כמוך - כמוני !

jp3raptor

Member
כמה נתיבים למכוניות ישארו בגשר?

עדכון לגבי התוואי החדש:
מניח שהרק"ל יהיה על חשבון נתיבי פרייבט.

seffic

New member
לא כזה פשוט

מניח שהרק"ל יהיה על חשבון נתיבי פרייבט.
לא כזה פשוט
צריך לתכנן, לאשר מכרז וכו' כולל התאמות הרמזורים
יקח שנתיים לפחות כמו כלום

מה יעשו עם הנתיבים בשועפט- יחזירו לנתיבי רכב?

jp3raptor

Member
לפי מה שנאמר בפורום התכנון כבר קיים

לא כזה פשוט

ונמצא במצב מוקפא בוועדה המחוזית

seffic

New member
בטוח לפני תכנון מפורט

ונמצא במצב מוקפא בוועדה המחוזית
בטוח לפני תכנון מפורט
זה מוקפא ברמה תב"עית...

כמובן שצריך לכלול את משך הבנייה והבדיקות השונות בתקופה שרשמתי...פרט שולי

ידידי: תקנות חירום גוברות על הכל.

בטוח לפני תכנון מפורט
זה מוקפא ברמה תב"עית...

כמובן שצריך לכלול את משך הבנייה והבדיקות השונות בתקופה שרשמתי...פרט שולי
ידידי: תקנות חירום גוברות על הכל.
אם יוחלט להעביר סופית את התוואי דרך הגשר, אפשר יהיה להתחיל בעבודות תוך ימים ספורים. הבדיקות מזמן בוצעו עוד הרבה לפני שהוקמה המסילה בשועפאט. הכל חתום. צריך רק לגשת לועדה המחוזית ולקחת את התכנית המפורטת החתומה הנמצאית שם בארכיב. התאמת רמזורים היא פעולה פשוטה כי כל התשתית קיימת. צריך יהיה רק לתכנת אותם אחרת ולהקים עוד רמזור או שניים. התרשמתי שאם יוחלט להקים את התוואי על עוזי נרקיס - תופעלנה תקנות החירום וניתן יהיה להתחיל בעבודות מיד.

לא צריך לתכנן כלום. הכל תוכנן.

לא כזה פשוט

והתכנון הסתיים מזמן. מכרז? לא במצב כזה. יקחו את מי שבנה במקום כבר בעבר. יש תקנות חירום עירוניות וקל מאוד להפעיל אותן.
לגבי שועפאט: אין לי מושג מה יקרה שם. הדעה הרווחת לא לגעת ולהשאיר את המצב שם כפי שהוא. אולי העירייה לא תרצה לבזבז שם כסף וזו זכותה המלאה. אני מניח שלאחר שישולמו הנזקים ולאחר שיהיה ממי לגבות כסף, ישתנו שם דברים. הכל כרגע תיאוריה. לא סגורים על כלום עדיין. העירייה לא תעשה פעולה אחת בחינם בשועפאט.

seffic

New member
לגבי עוזי נרקיס

והתכנון הסתיים מזמן. מכרז? לא במצב כזה. יקחו את מי שבנה במקום כבר בעבר. יש תקנות חירום עירוניות וקל מאוד להפעיל אותן.
לגבי שועפאט: אין לי מושג מה יקרה שם. הדעה הרווחת לא לגעת ולהשאיר את המצב שם כפי שהוא. אולי העירייה לא תרצה לבזבז שם כסף וזו זכותה המלאה. אני מניח שלאחר שישולמו הנזקים ולאחר שיהיה ממי לגבות כסף, ישתנו שם דברים. הכל כרגע תיאוריה. לא סגורים על כלום עדיין. העירייה לא תעשה פעולה אחת בחינם בשועפאט.
לגבי עוזי נרקיס
אני מכיר את העניינים מבפנים- זה לא כזה פשוט
אתה לא רוצה לנסוע במסילה שבוצעה/ תוכננה/ נבדקה בחיפזון
גם יהיה קיצר הליכים זה יקח שניתיים לפחות
הכל ספקולציות כרגע, לכן באמת אין לי מה להוסיף מעבר לזה

לגבי ציר שועפט- נראה לי שיסללו אספלט על המסילה ויהפכו למת"צ לטובת תח"צ מזרח העיר- זה הכי הגיוני במציאות הנוכחית. גם הם יעדיפו זאת לשיפור השירות
רק צריך למצוא פתרון לתחנות

אין לי שמץ. ולמען האמת נראה לי

לגבי עוזי נרקיס
אני מכיר את העניינים מבפנים- זה לא כזה פשוט
אתה לא רוצה לנסוע במסילה שבוצעה/ תוכננה/ נבדקה בחיפזון
גם יהיה קיצר הליכים זה יקח שניתיים לפחות
הכל ספקולציות כרגע, לכן באמת אין לי מה להוסיף מעבר לזה

לגבי ציר שועפט- נראה לי שיסללו אספלט על המסילה ויהפכו למת"צ לטובת תח"צ מזרח העיר- זה הכי הגיוני במציאות הנוכחית. גם הם יעדיפו זאת לשיפור השירות
רק צריך למצוא פתרון לתחנות
שעד שהתנועה של הרק"ל תחודש לפסגת זאב, בציר שועפאט או בציר נרקיס - זה ייקח לפחות שנה. קודם יריבו כמה חודשים מי ישלם את הנזקים. עד שיחליטו, יצמח לנו זקן בכף היד...

seffic

New member
דווקא נראה לי

שעד שהתנועה של הרק"ל תחודש לפסגת זאב, בציר שועפאט או בציר נרקיס - זה ייקח לפחות שנה. קודם יריבו כמה חודשים מי ישלם את הנזקים. עד שיחליטו, יצמח לנו זקן בכף היד...
דווקא נראה לי
שלא יריבו
מבחינת החוזה- הזכיין מוגן, האחריות בגלל אירועים ביטחוניים על המדינה
והממשלה יש לה אינטרס פוליטי מובהק לקשר את השכונה לעיר כמה יותר מהר

הבעייה שאנחנו חיים בישראל...

יריבו כי הממשלה תנסה להתנער

דווקא נראה לי
שלא יריבו
מבחינת החוזה- הזכיין מוגן, האחריות בגלל אירועים ביטחוניים על המדינה
והממשלה יש לה אינטרס פוליטי מובהק לקשר את השכונה לעיר כמה יותר מהר

הבעייה שאנחנו חיים בישראל...
יריבו כי הממשלה תנסה להתנער
מכל אחריות. יריבו בטוח ולבסוף ישלמו.

תודה, ושאלות

עדכון לגבי התוואי החדש:
תודה, ושאלות
האם הוסקו מסקנות איך להגן על התחנה?
האם יפרצו מעבר לשועפט?
יכול להיות שחלק מהמתפרעים שהרסו את התחנות הם אלו שבנו אותם?
כלומר היה להם מידע פנים.

טשאפק 2

New member
לפי התמונות והדיווחים, זה לא נראה

תודה, ושאלות
האם הוסקו מסקנות איך להגן על התחנה?
האם יפרצו מעבר לשועפט?
יכול להיות שחלק מהמתפרעים שהרסו את התחנות הם אלו שבנו אותם?
כלומר היה להם מידע פנים.
לפי התמונות והדיווחים, זה לא נראה
כמו זעם ספונטני של צעירים אלא משהו מאורגן יותר.

דןמור

New member
נשמע לוח זמנים לא סביר

עדכון לגבי התוואי החדש:
נשמע לוח זמנים לא סביר
ובכל זאת - אנחנו בישראל.
&nbsp
הקמת גשר בטון חצי עגול - כחצי שנה לפחות.
יישור תוואי 20 מטרים - חודשיים מינימום.
אישור סופי של התוכניות וקבלה של ההחלטה לעשות את זה (גם אם הכל כבר סגור)- כחצי שנה גם כן
&nbsp
בקיצור, אני לא רואה מצב שזה לוקח פחות משנה (במקרה הטוב).

במצב חירום הכל אפשרי אם

נשמע לוח זמנים לא סביר
ובכל זאת - אנחנו בישראל.
&nbsp
הקמת גשר בטון חצי עגול - כחצי שנה לפחות.
יישור תוואי 20 מטרים - חודשיים מינימום.
אישור סופי של התוכניות וקבלה של ההחלטה לעשות את זה (גם אם הכל כבר סגור)- כחצי שנה גם כן
&nbsp
בקיצור, אני לא רואה מצב שזה לוקח פחות משנה (במקרה הטוב).
במצב חירום הכל אפשרי אם
יש רוח גבית חזקה מהשלטון המקומי והמרכזי גם יחד. אבל למען האמת, כפי שאני מכיר את ההתנהלות, זה באמת יקח לפחות שנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה