עדכון טרי טרי

rama1

New member
עדכון טרי טרי

חזרתי הרגע ממוניטור ראשון
לפי כל החישובים אני בשבוע 40 - אבל אצלם המחשב כנראה טעה, והורידו אותי בשבועיים - אמרו שאני ב - 38... לא יאומן
אני מחכה ומחכה ללידה הצפויה ואיזו אכזבה... אבל... אחרי בירורים ומבט על כל האולטראסאונדים הקודמים הגיעו להחלטה פה אחד שאני ב - 40... כאילו דה
מישהו חידש לי משהו
אז זהו.. שמענו את דפיקות הלב של הקטנצ'יק - תאמינו לי, אין מוזיקה טובה יותר לאוזניים - פשוט מדהים , לא להאמין שהוא ממש חי בתוכי - ממש יש שם בן אדם... נושם וזז, והדופק - כ"כ חזק אח"כ נכנסנו לרופאה שהראתה לנו אותו באולטרא, הוא ממש ענקי ובזמן שהיא בודקת שהכל תקין, היא מחכה לראות בעיטה ופתאום אני מרגישה סופר בעיטה, כאילו להוכיח ש "הנה אני כאן, מה את מפריעה לי"
באמת, ברוך ה' הכל תקין, והכי חשוב זה שהיא אמרה שצפוי ממש שאלד בימים המאוד קרובים - היום - מחר או מחרתיים... מוזר - אבל במוניטור היא ראתה שהיו לי צירים קטנטנים - ואני לא מרגישה כלום!!! חוויה אדירה - ולחשוב שעוד יומיים יש לי את אותה חוויה שוב... איזה כיף!!! רגעים קטנים של חסד - בדיוק בסוף כל הכוחות אני מאושרת מתמיד
שולחת
ענקיים לכולכן... והמשך יום נפלא

שמחה בשבילך

ומקווה שהלידה באמת תגיע בקרוב ! כמובן, שתהיה לידה קלה ומהירה \!!

../images/Emo140.gifשמחה שהכל בסדר ושאת ב 40

תמיד יותר נחמד לשמוע שאת שבועיים מעל מאשר מתחת... מאחלת לך שתתפתח לך לידה קלה ומהירה וממש בקרוב.

למעלה