עדכון אחרון- העוגה

רונקלה

New member
עדכון אחרון- העוגה../images/Emo212.gif

אז איך יצאה העוגה שהכנתי ליום הולדת של האיש אתם שואלים? (גם אם לא אני אספר לכם), היא יצאה מעולה!!! פשוט עוגה פצצה! אתמול כתבתי שהיא נשרפה בתנור. כדי להציל אותה, חתכתי את הלמעלה השרוף, אבל היא לא נשרפה ישר, אז גם לא חתכתי ישר. בקיצור, נדרש ציפוי. הכנתי ציפוי שוקולד והחזרתי למקרר. עד שכולם הגיעו, השוקולד כבר התקשה. כולם ממש התלהבו מהעוגה, ועוד יותר מזה שאני (אני!) הכנתי אותה. בגלל שחשבתי שהיא נהרסה לי לגמרי, הזמנתי עוגה קנויה מקונדיטוריה. כשהגעתי לקונדיטוריה, ראיתי שהעוגה שהזמנתי נורא קטנה. אז לקחתי עוד פאי, כדי לא לקחת סיכון. בקיצור היינו 8 איש על 3 עוגות (ואבטיח). היה קשה, אבל עמדנו בזה. העוגה הקנויה לא הייתה משהו בכלל, וכולם אמרו "איזה מזל שהכנת", כשאני חשבתי שכולם יגידו "איזה מזל שקנית".... המסקנה- עדיף להכין, וגם אם נהרס קצת לא נורא. עדיין עדיף הרוס שהרסת לבד, מאשר הרוס שקנית.... ממליצה על העוגה הזו בחום ומצרפת שוב את המתכון, למי שפספס....

אתי@

New member
הצלחת לעשות את הצורה יפה ?

ראיתי את זה בטלויזיה, נפעמתי, אבל לא האמנתי שיש לי סיכוי להוציא תחת ידי כזאת עוגה יפה, אז אפילו לא לקחתי מתכון

רונקלה

New member
כן יצאה לי הצורה

ראו ממש עיגולים שחור לבן. אבל בגלל שנשרף לי הלמעלה, וכיסיתי הכל בשוקולד, אז זה היה פחות בולט, כי ראו את זה רק כשחתכתי מהצד. התלבטתי אם לצפות בשוקולד או לא, כי אחרי שחתכתי את השרוף, היו ממש עיגולים יפים יפים (רק שהעוגה הייתה עקומה...) בסוף נפלה ההחלטה לצפות אותה.

ניצנץ l

New member
לא מאמינים לך ../images/Emo88.gif

נצטרך לטעום ולהחליט בעצמנו
כל הכבוד

פ א ב

New member
כל הכבוד לך. גם אני בניתי עליה לשבו

לשבועות, והדפסתי את המתכון יום לפני שהראו אותו בטלויזיה (!!!), אבל זה הצריך המתנה של יממה אז ויתרתי.

כל הכבוד! ושאלה...

אם לא ראיתי אותה בטלויזיה, יהיה מסובך להכין את הטבעות או שפשוט לעקוב אחרי ההוראות וזה יסתדר?

רונקלה

New member
לא מסובך

אבל את צריכה להבין מה את עושה... הרעיון הוא כל פעם לשפוך מהתערובת למרכז של העיגול הקודם. המזיגה צריכה להיות איטית- במיוחד עם השוקולד הלבן כי הוא יותר בעייתי. אחרי העיגול השני כבר תביני את העניין.

רונקלה

New member
../images/Emo51.gif

וגם תודה על זה ששכנעתם אותי להכין ולסמוך על עצמי. היה שווה...

ayush

New member
גם אני הכנתי אותה ליומולדת של בר.

לצערי , דוקא העיגולים לא הצליחו לי. נראה לי שהעיסה שלי היתה סמיכה מדי (לעומת מה שהראו בטלביזיה). בסוף עשיתי ממנה עוגת שכבות במקום עיגולים... העיקר שיצאה מאד מאד טעים. לא משנה הצורה

למעלה