עדיפים כאבי המלחחמה על אימי השלום!

shlomikli

New member
עדיפים כאבי המלחחמה על אימי השלום!

אכן, איזה שלום נפלא היה לנו מאז אוסלו! כן, יש שלום, רק שאנחנו לא השכלנו לראות אותו בינות לאוטובוסים המתפוצצים, לנהרות הדם ולזעקות הפצועים. זהו ההגיון המעוות של השמאל - שלום הוא מלחמה והמלחמה היא שלום. איזה מין שלום הוא זה, שיש לו קורבנות? איזה מין שלום הוא זה, שיש לו כאבים? איזה מין שלום הוא זה, כשהטרור משתולל ברחבותינו?

pilovich shahaf

New member
רק ביטחון יביא שלום ../images/Emo70.gif../images/Emo104.gif../images/Emo70.gif

"נצח ישראל לא ישקר"
מבחן התוצאה. פ"ש.

אביסון

New member
אחי, מסכים, אין מה להוסיף

ותשמע עוד משהו. הייתי עכשיו בלונדון, יש שם קולנוע ענק שמקרין סרטי 3D, שזה סרטים ב - 3 מימדים, ורןאים אותם עם משקפיים מיוחדות כאלה. וחשבתי לעצמי, אולי לביילין ולשריד יש משקפיים אחרים למציאות, ודרכם הם רואים דברים אחרים וורודים. אבל לא, הם סתם חארות שמאלנים........

הצופה.

New member
אתה יודע למה יש מלחמות בעולם?

כי כל צד חושב שהוא צודק זה שהם חארות שמאלנים אני מסכים אבל זה שאתה זבל ימני אני גם מסכים רק אנשים כמוך מוציאים שם רע לימין שמעת על דרכי נועם אולי תקשיב קצת לבני אילון

אביסון

New member
אוי, כמה שאתה טיפש!!!!

כשאני כתבתי חארות שמאלנים הוספתי 3 נקודות, המרמזות על ציניות כלשהי, לא על ממש ממש "חארות שמאלנים". צר לי שמחך קטן מלהבין זאת. אבל לשיא טיפשותך הגעץ, כאשר בהודעה של 2 משפטים הצלחת להגיע לרמת אבסורד שחייב להיכנס לגינס: מצד אחד אתה מדבר על "דרכי נועם", ומשפט וחצי קודם אתה מסכים עם ה"חארות שמאלנים" ואף מוסיף "זבל ימני". העיקר שאתה ה"צופה".

הצופה.

New member
האמת היא שאתה גאון...

אדיוט... מפגר...רק תבחר
תגיד השלוש נקודות עוזרות לך? וכי כתבת רק שני משפטים בפורום? אביסון בבוקר שאתה יוצא לאחו... "לאבוס"ון ... עם שאר חברך הליכודניכים בזמן שאריק יחלל בחליל...תשאל אם מותר דיעה עצמאית בחוות האבוסים... כי עלולים לומר שאתה "חזיר"... ולא "כבש"... הליכוד זה סתם חבורה של נואמי הכל על כלום ללא דיעה ללא מטרה אוסף של חברים של חברים סגנון שמור לי ואשמור לך בימין האמיתי יש מקום למחשבות עצמאיות לא כמו בליכוד

אד

New member
לכל אנשי המילחמות../images/Emo14.gif

בני עמי שמצדדים באלימות,במילחמות שכחו את בגין: "לא עוד מלחמות לא עוד שפיכות דמים". בגין הבין זאת מזמן כאשר חתם חוזה שלום גדול עים מצרים. שאלות קשות יש לי לבני עמי שמצדדים במלחמה. שאלה למי שמצדד במלחמה. האים נילחמת פעם,בחזית? האים איבדת מישהו בקרב? אתה יודע מה זה להיות משפחה שכולה? אתה יודע מה זה להיות אלמנת מלחמה? אתה יודע מה זה להיות יתום מלחמה? אתה יודע מה זה להיות אם שכולה? אתה יודע מה זה להיות אב שכול? אתה יודע מה זה להיות אחות לחייל שנפל? אתה יודע מה זה להיות אח לחייל שנפל? אתה יודע מה זה לחיות עים המוות 24 שעות ביממה? אתה יודע מה זאת מלחמה? אתה יודע מה זה הלם קרב? אתה יודע מה זה נכי מלחמה? "תגיד לי איך עים המוות אתה חי? מסתיר הדמעות בכל לילה צגיד לי עד מתי"? מלחמה אתה יודע איך היא מתחילה,אתה לא יודע איך היא נגמרת. במלחמה אין מנצחים,כולם מפסידים. זה הזמן לשלום,השלום תקוה לעמים

shlomikli

New member
לאד

אד, אתה מדבר כמו זומבי שמדקלם מנטורת! איכס! אני נגעל מכאלה!!! תשלב את המוח לפני שאתה מכניס את המקלדת להילוך! באוגוסט 1994, חבר מהכיתה שלי, נרצח בעזרת הרובים שרבין מסר לפלסטינאים. זאת, פחות משנה לאחר הערפאת ימ"ש הבטיח לרבין להפסיק את הטרור. רבין האמין לו (או שסתם לא חשב עד הסוף) ופרס עדיין מאמין לערפאת ימ"ש. להזכירך, פיגועי התופת החלו בימיו של רבין, שנתן ונתן ונתן. הוא לא חשב, ולו לרגע, להפסיק (או לפחות להשהות) את התהליך על מנת להילחם בטרור, על מנת להבהיר לרשות הפלסטינאצית כי הטרור לא יכול להימשך. "נלחם בטרור כאילו אין שלום, ונמשיך בשלום כאילו אין טרור"? אפילו אז הוא הצחיק אותי. כן, הוא המשיך בשלום כאילו אין טרור, אבל להילחם באוייב? לא אצל רבין. הוא המשיך במחול השלום המטורף שלו - שאנחנו משלמים את המחיר עליו עד היום - ונרצח בידי אנשיו שלו, שנשלחו להכתים את הימין בכתם האולטימטיבי. לפי פרס-ביילין-שריד, ברגע שנחתום, בן לילה, ייעלם המזרח התיכון המוכר לנו, ויופיע "המזרח התיכון החדש", שהוא בעצם הגירסה המקומית של מערב אירופה. זה לום יפה, אך אין לו כל אחיזה במציאות. הרעיון שאפשר, בחתימה על חתיכת נייר, להעלים 100 שנות שנאה ודם הוא מטורף במקרה הטוב. שלום זה תהליך, תהליך שצריך להימשך לפחות 2 דורות, כדי ש"דור המדבר", הן אצלנו ובמיוחד אצלהם, יעבור מן העולם, ויצמח דור חדש, שלא מכיר את השנאה והדם. חתימה על נייר לא יכולה לחולל מהפך שכזה.

אד

New member
shlomikli יש תקוה../images/Emo42.gif../images/Emo39.gif../images/Emo42.gif

אחי!למרות שאתה "נגעל" ממני,למרות שאני "איכס" אנחנו מתקשרים. לך תדע אולי אנחנו מכירים ואתה "מת" עלי. נשמה,שלום לא עושים בשניה,ולא בשנה,זה תהליך כפי שאתה אומר. דרושה סבלנות ואתה דוגמא טובה לכך. אתה רווי שינאה,בצדק לדעתך.לכן דרושים צעדים בוני אמון,הכול בהדרגה. הצעדים מתחילים בי ובך.תראה כמה אתה שונא אותי,ועל מה?על כלום. אחי,אתה חי בהיסטוריה,העיסוק בשינאת לא תחזיר את המתים. עים כל הצער על מות חברך.ואולי זה יכול היה להיות הקורבן האחרון של השינאה?כמו שבצד השני רוצים סוף לשינאה והקורבנות. אתה במחשבתך,אחי,בדרכך רוצה להנציח את השינאה,האלימות,המלחמה. זה מעגל שאין לו סוף,כל החיים אתה תחיה עמוס שינאה ואלימות. לשיטתך אין סוף לשינאה גם בעוד מליון שנה. חבל,תשאל את עצמך,אחי,מה הם החיים,מה אנחנו עושים כאן? האים נועדנו לסבול?האים כל החיים נבכה את יקירנו שנפלו לשווא? כמה קורבנות,כמה כאב,כמה דמעות,עד מתי יש בנו כוח? "כמו שאנו נולדים ומבקשים קצת רחמים..." אחי,אפשר גם אחרת,זה תלוי רק בנו,יש לנו אפשרות,כוח לשנות את המצב,לחיות בשלום.אפשר לעצור את השינאה,האלימות,הכאב,הדמעות. תן סיכוי לילדך לפחות,תן להם לחיות בשלום. מהשלום גם אתה תהנה,תראה שיש חיים אחרים של כבוד,של אהבה,של תקוה. אחי,פירות השלום מתוקים הם. בברכת יום טוב,חיים בריאים ושמחים
זה הזמן לסלוח... זה הזמן לשלום...

למעלה