עדיין מתחבט בין T3 לאייפק 2210

עדיין מתחבט בין T3 לאייפק 2210

שלומלום לכם, אני מתכוון לרכוש מחשב כף יד חדש. מתלבט מאוד בין הפאלם T3 לאייפק 2210 קראתי הרבה על המכשירים ובעבר בייתי בטוח שאני הולך על האייפק עד לאחרונה כי הפאלם החדש נראה מבטיח. כעיקרון אני משתמש די כבד והשימוש שיהיה הוא יומן על כל הפונקציות, הצגת תמונות, מסמכי אופיס כולל פאוארפוינט (רצוי שתהיה לי היכולת להציג מצגת פאוארפוינט ששמורה על מכשיר הכף יד על מחשב רגיל של לקוח), שמיעת מוזיקה, אימיילים וגלישת אינטרנט אלחוטית דרך הפלאפון שלי. אינני מתכוון להשתמש בהקלטה ובמצלמה דרך המכשיר. עוד שתי שאלות שיעזרו לי להחליט: 1. מה יכול לעשות פאלם שפוקט פי סי לא יכול לעשות? 2. מה יכול לעשות פוקט פיסי שפאלם לא יכול לעשות? שלומלום

y_g

New member
תראה, הבעיה היחידה שיש לי כשאני

רוצה לענות לך על השאלה שלך היא הצורך שלך "מסמכי אופיס כולל פאוארפוינט (רצוי שתהיה לי היכולת להציג מצגת פאוארפוינט ששמורה על מכשיר הכף יד על מחשב רגיל של לקוח)". נכון להיום, לצערי, הפוקט פי-סי עולה ביכולתו על הפאלם בכל מה שקשור ליישומי office. הסיבה היא, אגב, שמדינתנו הקטנטונת, אכן קטנטונת. חברות צד ג' אינן אצות רצות לפתח תמיכה עברית לכל גרסה שיוצאת ולכן למרות שקיימת האפשרות לצפות ולערוך כמעט כל מסמך אופיס שקיים ע"ג הפאלם, לא תוכל כמעט בוודאות להשיג תוצאות טובות כמו הפוקט פי-סי בכל הקשור לאותם יישומים בעברית. א ב ל - הפאלם הוא מכשיר עם מערכת הפעלה שעולה על הפוקט פי סי בכל הקשור למהירות עבודה, יעילות, יציבות וקלות תפעול (עקומת למידה). לגבי שאלתך, מה יכול האחד לעשות שהשני לא? התשובה היא ששניהם יכולים לעשות פחות או יותר את אותם הדברים. השאלה היא מה אתה צריך. פאלם, בעברה, ענתה לקמפיין הפרסום המתריס של Pocket PC שאמר "Can your palm do this?" בהציגו וידאו מעל מחשב כף יד, בתשובה "Yes it van, But do you really need that on your palm?" (התשובה יצאה ביחד עם התוכנה הראשונה שהציגה וידאו וקול משולבים על מכשיר פאלם. נקודה למחשבה. הגדר צרכייך ותקל על הבחירה.

AYELET1

New member
מערכת GPS בעברית קיימת כיום

רק לפוקט PC (הדסטינייטור) ונדמה לי שגם מפות ישראל קיימות רק במערכת זו (אינני בטוחה) השאלה רק אם זה מה שאתה הולך לרכוש לאחר רכישת ה-PDA (וקח בחשבון שהוא עולה לפחות כמו ה-PDA אם לא יותר...)

הגדרת הצרכים

שלומלום לך, הנה אגדיר את צרכי טוב יותר. לגביי הפאוארפוניט אם יש אפשרות להציג את המצגת על מסך הפאלם זה יספיק לי וגם אם לא זה לחא מאוד נורא, מה שאני עושה היום זה לקחת את המצגת שהיא בגודל של 3 מגה על דיסק פלאש נייד. מה שחשוב לי זה יכולת קריאת וורד, אקסל רצוי גם עריכה (הכל בעברית כמובן). שימושי יומן מלאים, כולל סנכרון מול אוטלוק, קבלת אימיילים, גלישה סלולרית רצוי כולל מסרים מידיים, הצגת תמונות על המסך, שמיעת מוזיקה (ברור לי שאזדקק להרחבת זיכרון משמעותית). אשמח לאפשרות ל GPS ואפילו דסטינטור. שלומלום

y_g

New member
כל מה שהגדרת - אפשרי בהחלט, אבל

הפוקט פי-סי עדיין יעבוד טוב יותר בכל הנוגע לתאימות יישומי אופיס בעברית. באנגלית, המצב שונה. בכל מקרה קיימת תוכנה בשם Quickoffice אשר בגרסתה 5.1 תומכת עברית. מדובר בגרסה ישנה של תוכנה שגרסתה החדשה נחשבת מצויינת. מישהו השווה את יכולות התוכנה פעם לWord 6 . עדיין, כשתבוא לבחור במכשיר המתאים, שקול גם את העובדה שלפוקט פי סי אין פורום חברים כזה...

הפורום כאן הוא בהחלט שיקול ../images/Emo13.gif

שלומלום לך, תודה על תשובתך הכנה. האם יש סיכוי לשיפור המצב לגביי האופיס בעיברית? אני משתמש בפאלם שלי בקויקאופיס 7.1 ואני קורא מסמכי וורד בעיברית רק שזה זז לאטטטטטט וגם העריכה לא נוחה. שלומלום

AYELET1

New member
ערך פעם מישהו מחקר

בפורום זה וכנראה גם בפורום Pocket PC, ואף ברוב אדיבותו הביא את ממצאיו. יתכן שלא כולם יסכימו איתו אך סה"כ כדאי לעיין בהשוואה

2cookie

New member
הפאלם קל משקל ודק?!

אפשר לחשוב איזה עצום וכבד ה1910

למעלה