עדיין מחפשת מוצרי חימום לחורף למשפחות נזקקות

סוזן8

New member
עדיין מחפשת מוצרי חימום לחורף למשפחות נזקקות

מעילים, שמיכות, נעליים, תנורים, רדיאטורים, תנורי נפט. וגם מוצרי חשמל (טלוויזיות קטנות, מיקרוגלים וטוסטר אובן לחימום אוכל, מחשבים). מי שיש לו למסור גם בגדים כל המידות הולך. פנו אליי ואני יידאג שזה יגיע לכמה משפחות נזקקות עד מאוד. 054-971-5375 סוזן

סוזן8

New member
מתאים אבל אני מעדיפה לאסוף מספר דברים ביחד

אם יש למישהו כמה שקיות של דברים, ושלא הגיע והוציא כל כך הרבה דלק בשביל חולצה אחת, אחרת עדיף לי לקנות ולמסור חדש. כי אני מחפשת המון דברים לשלוח למשפחות נזקקות, התוכנית היא למלא את האוטו בדברים ואז לצאת לחלוקה..... מי שיכול לעזור בשמחה :)

Tal Tal4

New member
סוזן יקרה

יש לי המון דברים עבורך... בגדים נעליים וכו. אצור קשר בקרוב

Tal Tal4

New member
סוזן מקסימה

שמחתי להכיר מקרוב אחרי שתסיימי למיין אכין לך חבילות נוספות אם תירצי כל הכבוד לך על המרץ והיוזמה!

דיינו

New member
אוקי...יש לנו תנור סליל קצת מתפרק אבל עובד

בערך שקית של בגדים חמים למבוגרים + מעיל "דובון" לאישה, חם אבל מאוד ישן, צבע כתום. וגם 6-7 שקיות של בגדים לתינוקות וילדים (לא הכל לחורף), הרוב לגיל חצי שנה-עד שנה וחצי. ועוד לילדים: שתי שמיכות חמות לתינוק. פאזלים ורצת צעצועים לגיל שנה-שנתיים. זה מה שעולה בדעתי כרגע... אני גרה בגבעתיים, ואולי אוכל גם לשנע. אם זה מתאים לך, צרי קשר.

Tal Tal4

New member
יש לי שכנה ברמת גן

שהציעה לי אתמול תנור חימום שולחת לך במסר פרטים שלי ושלה

סוזן8

New member
תודה רבה לכל האנשים הנפלאים שנרתמו לעזור

תודה רבה לכל האנשים הנפלאים שנרתמו לעזור לי לעזור לאנשים אחרים!!! אתם אנשים מאוד נפלאים ודי נדירים. כבוד הוא לי להכיר אנשים כמוכם! שתזכו לעוד המון מצוות אמן ואמן! כל הכבוד לכולם!

סוזן8

New member
כל מידות הנעליים מה שיש....

יכול להיות שתיהיה לי הזדמנות להגיע אולי במשך השבוע.שלחי לי פרטים במסר

עוד בגדים

יש אצל אחותי מספר שקיות בגדי חורף לנשים היא גרה בהוד השרון דברי איתי...

למעלה