עדיין לא מבינה...

make u happy

New member
עדיין לא מבינה...

דיברנו יומיים, ביום השלישי החלטנו להיפגש לפני שיהיה מאוחר מדי. ראינו תמונות, מצאנו חן אחד בעיני השניה ונראה היה שיש סיכוי שמשהו טוב יקרה לראשונה בחיי מתוך כל 25 שנותיי.. זה היה הדייט הטוב ביותר שהיה לי אי פעם... היו נשיקות, לא רציניות אתם יודעים..(וזה למרות שאף פעם אני לא עושה כזה דבר בדייט, לא מתנשקת, לא נוגעת... אבל הפעם הזו..לא יודעת זה היה שונה). והמילים שהוא אמר, גם עוד לפני שנפגשנו: ממי, נשמה יקרה שלי, את מטריפה אותי... אני צריכה לפרט עוד?
הבנתי, בעצם היה לי ברור שהוא מעוניין, מה גם שהוא התעקש שאתקשר אליו כשאני מגיעה הביתה (למרות שהוא הסיע אותי עד הבית) ושלח לי הודעה כשהגיע הביתה (רציתי לוודא שהוא הגיע בשלום כי הוא גר רחוק)וביקש שאתקשר אליו כשאני מתעוררת... ביום שלמחרת הוא כבר נשמע שונה...הוא אמנם אמר שהוא עייף מבלי ששאלתי אבל הרגשתי משהו מוזר. החלטנו שנדבר במוצ"ש.. כמובן שהוא לא התקשר, אז אני הרמתי טלפון, החלטתי שאני לא נשארת בחוסר וודאות. הוא עדיין נשמע שונה... אמר שהוא עייף ולא מרגיש טוב, החלטתי שאני עושה את הצעד ושאלתי אם הוא מעוניין להמשיך לנסות. אני לא יודעת מה יש בשאלה הזו אבל הוא היה בהלם טוטאלי.. לא ידע מה לענות, למרות שאני כבר הבנתי..הוא לא היה צריך לענות. הוא לא הבין למה אני שואלת את השאלה הזו ואמר שלמה שלא ירצה, הוא גם שאל אם אני לא מעוניינת ואמרתי שאני כן, ככה בשיא הכנות... הוא אמר שנדבר יותר מאוחר אבל כמובן שהוא לא התקשר ... עד עכשיו ולמען האמת, אני בטוחה שהוא גם לא יתקשר
אני חושבת שזו שאלה לגיטימית ביותר ושאם הוא באמת היה מעוניין אז הוא היה עונה מייד או לפחות דואג להחזיר לי תשובה... אבל אני עדיין שואלת: למה? למה להראות שאתה מעוניין כשאתה לא? למה לא לסגור את זה כאן ועכשיו מהר ככל האפשר ככה שאף אחד לא יפגע...? נ.ב. לא רוצה לומר שעקבתי אחריו אבל גם אחרי שהוא נפגש איתי הוא עדיין נכנס לאתר ההיכרויות שבו הכרנו... לא התכוונתי לשאול על זה או לומר משהו, אחרי הכל אף אחד לא מחוייב לאף אחד, אבל לא נראה לך? תגיד. זה כל מה שביקשתי... את הלקח שלי למדתי. עכשיו, יותר מתמיד יקח לי הרבה הרבה זמן עד שאאמין שמישהו באמת מעוניין בי... שבוע טוב לכולם

לי

ניראה שהוא רצה לשמור עלייך באש קטנה. אולי המרחק הרתיע אותו. אולי יש לו מישהי אחרת, אולי הוא לא בנוי לקשר עדיין.... העיקר שהבנת שהוא לא רציני.

גברים זה עם של

ח א ר ו ת !!!! אל תקחי אותו קשה תמשיכי הלאה אולי עוד תמצאי את הגבר שיציל את כבודם של כל הגברים.... בהצלחה!

Rey De La Selva

New member
אין כמו הכללה טובה על הבוקר

כאילו שכולכן נסיכות.... כמו שהבנאדם הזה חרא אני יכול לספר עוד 10 סיפורים על בחורות שהתייחסו אליי בדיוק אותו דבר.

Fire Of Heaven

New member
אולי הוא התלהב ממך ברגע שנפגשתם

והיה לו הרבה כיף. כי הוא מאוד חיכה לפגישה הזו. אבל לאחר שינה ומחשבה יותר שקולה. הוא עדיין לא בטוח שזה מה שהוא חיפש. תני לו עוד יומיים שלושה להחליט מה הוא רוצה, ואם גם אז אין תגובה. אז את כנראה בדרך לפגוש מישהו טוב יותר.

Akuna Matata

New member
למה?

אני "מתה" על השאלה הזאת - למה
<אחת השאלות היותר מתסכלות שיש> הסיפור של כל כך מוכר, אני מרגישה ששמעתי אותו כל כך הרבה פעמים... בחור ובחורה נפגשים, הדייט הולך מצוין, השניים משדרים על אותו גל ונראה שיש כימיה ואז מישהו מהם נופל בפח, מתאכזב, מופתע, לא מבין, איך זה קרה? והכי חשוב...למה זה קרה? אני אומרת - עזבי את ה"למה", עזבי את הניתוח של הארוע בפעם המיליון, מניסיון - זה לא נותן כלום. כל תשובה ללמה גוררת אחרי עוד כמה שאלות. כנראה שהבחור, לא רואה משהו, לא שומע מדהים וכנראה במהלך יום רגיל עוברות מולו עוד כמה בנות מדהימות והוא פשוט לא שם, אבל בנינו... זה לא בעיה שלך
תמשיכי הלאה - תהיי בטוחה שיהיה טוב יותר

eyalush85

New member
אני לא יודע אם את באמת....

צריכה לחכות לתשובה סופית שלו, כי הוא את המילה האחרומה שלו אמר (אם לא המילים אז במעשים)...... אבל אני יודע שאת עדיין תחכי,אנחנו סקרנים מטבענו, ורוצים באמת לשמע שזה נגמר ולא להעלות השערות....... אם הוא לא התקשר אלייך עדיין, הוא מראה על אי רצינות, ואתם עוד אמורים להיות בתחילת הקשר שלכם, אז כנראה שזה באמת לא הבן אדם בשבילך... חייבים להמשיך הלאה, אמרת שפגשת אותו דרך אתר היכרויות, לפעמים דרך האינטרנט צריך קצת יותר לדבר, ולא לקפוץ ישר..... בהצלחה

diza17

New member
אממ...למה זו שאלה טובה.....

קשה לי לענות לך עליה אבל אני יכולה לשלוח לך חיבוק
ולאחל לך בהצלחה בהמשך! לילה מקסים!

למעלה