עדיין לא הצלחתי לעכל את הכל...

עדיין לא הצלחתי לעכל את הכל...

אני לא מצליחה לעכל את זה שזה קרה. אני פשוט בהלם עדיין..אני משותקת מזה. כל הזמן התמונה הזו.. של הבניינים קורסים..של האנשים הרצים ברחובות.. זה כ"כ קשה. רק התמונה. רק התמונה הזו עושה בעיניי לחות מוגברת. כ"כ קשה לי להאמין שאני עדה לכזה דבר. שאני ממש "זכיתי" לראות כזה דבר קורה. זה כ"כ קשה לצפייה,ובכל זאת..אני רואה את זה פה כ"כ הרבה פעמים. ושוב פעם, ושוב ושוב.. והתמונות, התמונות של האלפי אנשים שעכשיו נהרגו שם ופצועים וחסרי אונים בין כל ההריסות.. האנשים האלה שנפגעו והם חסרי פשע.. אני כ"כ כ"כ מרחמת עליהם..כ"כ עצוב לי..וזה כ"כ קשה.. היום, כשהתעוררתי בבוקר בדרכי להמשיך את חיי כרגיל-עבודה וכו´. כרגיל. אחרים לא זכו לכך. הגענו למציאות מטורפת כ"כ שאנחנו מודים לה´ על כל דקה שאנחנו לא מתפוצצים..שאנחנו עדיין פה. מתי,איפה טעינו שהגענו לכזה מצב..איך הגענו למצב כ"כ עגום שיש חששות למלחמת העולם ה-3?! אנשים צריכים ללמוד מטעויות. ללמוד לטובה. ללמוד לתקן אותן. עם השנים רמת הטירוף פה גוברת וגוברת..בחיים שלי לא דמיינתי פגיעה כ"כ גדולה וכ"כ חסרת רגשות, כ"כ לא הגיונית..כ"כ טיפשית ומיותרת. בחיים לא הייתי מעלה את זה על הדעת. פגיעה כ"כ קיצונית שכזו..תגרום להרבה בעולם. תגרום הרבה לנו.. הפחד הזה..פשוט הורג אותי. איפה כן בטוח ליהודים/ישראלים אם כך!?

דנה.....

נכון, קשה לעכל,קשה לקלוט אסון שכזה... כואב ועצוב,, מי ייתן ולא נדע עוד כאב שכזה..... חוקרת

למעלה