עדידי 17 של הצאט כבר לא 17

Pumbaa

New member
עדידי 17 של הצאט כבר לא 17 ../images/Emo13.gif

אז ככההההההההההההההההההההההההההההההההההה עדידי 17 של הצאט = Pumbaa Girl חוגגת היום יומהולדדדדדדדדדתתתתתתתתת
.... אחרי האירוע המדהים אצל אמיר (סוהו 09) בתל מונד... חגגנו אירוע ספונטני אתמול בלילה אירגון של בדיוק שעה וחצי. בהתחלה זה התחיל עם סנדרה (סאן שאיין היחידה) ששכנעתי אותה לבוא מערד :-O והמשיך עם אושר (אושר המקורית1) שעזרה לי בשכנוע.... :p וכמובן באה איתה מבאר שבע.... (התנחלו אצלי עד הבוקררררררררררררררר מזל שיש לי עוד חדר :p) והמשיך שיחה קטנה עם יוני (Code Red) שמסע מראשון לת"א עבר בהצלחה... וכמובן עם דדייייייייייייייייי (טוייוטי - תשאר אני לא זוכר סורי).... שעזר רבות והביא את יוסיייייייייייייייי ( MR Floyd Y M) מנתניהההה.... נסיעה של 40 דק' +\- אקסטרה מגן יבנה.... וכמובן סהר... (Snake - משהו כזה הניק גם לא זוכר סורי )... כל אלה התאספו פה למסיבה מאולתרת... לאור הגחלים הבוערות של המנגל...:p אמיר אם אתה רואה את זה אצלי הוא דלק.... :p כל הסידורים הלכו כמו שצריך לבסוף... וחגגנו כמו שצריך.... אז עדידי שלי... שיהייה לך המווןןןןןןןןן המוןןןןןןןןןןןןן אבל המוןןןןןןןןןןןןןןןןןן מזל טוב..... וכמובן תודה לכל מי שבא והייה ועוד החבר של יוסי שגם קוראים לו יוסי :-O ששר לנו כאן והגיע עם בקבוק שמפניה.... ותחכו לתמונות שיגיעו ברגע שדדי יפתח עינייים... מסכן... חחחח ולסיכום:
Love You Baby

Yellow 4 Ever

New member
יאאאאאא

אני הראשון שמגיב חעחעחעחעחעחע מזל טוב כפרעע עד 120, אושר, עושר, בריאות, וכושר
מי יתן ויהיה לך רק טוב, אמן!

עדידי יפה שלי כנסי!!!!!

שיהיה לך המון מזל טוב עד 1200000000000000 היה כייף אצלכם אתמול מקווה שיהיה עוד ערבים כאלה אוהבת אותכם אין עליכם מואהההההההההההההההה אה ועוד דבר את כבר חוקית חחחחחחחחחחחחח

Pumbaa

New member
סאן ואושררררררררררררררררר

תבואו להתנחל שובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שלומי, כואב לי בכיס !!! חחחחחח אני לא מאמינה שלקחתי מונית ספיישל !!! מתי אתם באים להתנחל??? :)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

וואלקקק אתה
חכה חכה כתהיה לנו אפשרות שוב היתנחלות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עדידיייייייייי../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

לנסיכההה המהממת שלי...
happy birthday
מזל טוב יפה שלי שיהיה לך המון אושר ועושר בריאות והצלחה בחיים
שתדעי רק טוב בחיים
ותצליחי בכל אשר תלכי!
ושיהיה לך רק טוב בחיים אמן!
אני אוהבת אותך המון את בחורה מקסימהההה שמחה שהכרתי אותך ולראות אותך
שכל מה שאני מאחלת לעצמי יהיה עליך ויותר מזה(אני מאחלת לעצמי המון
)
אז שוב פעם מזל טוב נשמה שלי

עדידהההההההה../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

בובה יפה שיהייה לך המון המון מזל טוב נשמונת
הרבה אושר ושמחה ותהני כי 18 זה גיל מיוחד! המון המון בהצלחה עם שלומי אתם זוג יפה
אוהבת המון
לירונה!

../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo49.gifלעדי המתוקה

קודם כל אני רוצה להיתנצל שזרקתי אותך אתמול מהבלוגים שיהיה לך במזל טוב עד 120 שיהיה לך בהצלחה עם שלומי מקווה שתסלחי לי אוהב צורי

MR FLOYD Y M

New member
-Pכפרות שלי !!!!

מואה נשיקות מת עלייכם היה לי כיף מצחיק וללא ספק טעיםם יאממייי סוף סוףף לא גנבו לי פון כימעט בכל אופן ראיתי את שלומי ככה מתכנן אבל לא חשוב יצאתי משם כשרכושי עליי והכל היה מטורףף תודה על האירוח .עדי מז טוב בייבי מת עליךך מואה נשיקותת והמון אהבה שמרו אחד על השניה שלומי תפסיק לגעת לי בטוסיק כל פעם שאתה רואה אותי
:-נשקיות ביי חיים

../images/Emo6.gifעדידוש כפרה על שם שלך יפה כמוך

שהשמש תחייך עלייך הגשם יבכה בשבילך
הקשת תגן עלייך
הפרחים יפרחו למענך
כוכבים ינצצולמענך
שכל בוקר עם חיוך תתעוררי
שלשמוח ולצחוק לא תשכחי
שלעולם לא תפסיקי לחלום
תמיד תשרי על תום
שראשך יגע בעננים
תדעי רק ימים מאושרים
תגשמי את משאלותיך
הצלחה בכל מעשי ידייך
המון בריאות אושר ועושר כושר ואהבה
בשורות טובות שלא תעזי לבכות
שלך לנצח עדי

Pumbaa

New member
בעע יוסיייייייייייייייייייייייי

לא אני באתי ושמתי תחתון וורוד... (אמממ מי נשנש?!) יש רעיות שאתה משפשף באמצע האוכל.... מממ מי ניסה לאנוס חתולה שעברה פה אעם חצאית!? יוני בלי קשר לפודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד (בעעע בדיחה פרטית). כל אלה שבאו הייה ספונטני ביותר לא תכננו בכלל חגיגה ... :-O. פתאום הוחלט שיש מנגל חחחח ואמיר אתה מוזמן תמיד............... אני מקווה שבקרוב מאוד יהייה עוד ימים כאלה.. שיתאפשר שוב לכמה אנשים. אמיר זה מה שנקרא ה-פורום המצומצם.... יתרחב לאנשים הטובים ביותר... ככה שיודעים מי זה כל אחד אפשר לשלוט במי שהייה ולא הייה...
. ושוב תודה לכולם וברגע ש....ש............. עדי תתעורר היא תראה תהודעה הזאת...
היא לא יודעת שפתחתי אז ששש.... אל תגידו לה....
...

Code Red

New member
מזל טוב יא עדידושקה~!

הגעתי הרבה יותר מאוחר ממה שציפיתי הביתה, ואפילו רבתי עם אבא שלי בגלל זה, אני מקווה שהכל יהיה בסדר. בכל מקרה- תודה לשלומי ועדי על אירוח BEST, לסנדרה אושר יוסי פלויד יוסי טוסי (חה) סהר ודדי וקוד רד המעפן שהתארחו, ושוב לדדי שהחזיר אותי ואת יוסי הביתה.

Pumbaa

New member
בעעעעעעעעעעעעעעעעעע

וואלקקקקקקקקקקק אתההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אמיר אתה מוזמן! תנו בראששששששששששששששששש פארטייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

למעלה