עגלת פג דגם "נובטה"

רקף

New member
עגלת פג דגם "נובטה"

היי לכן, בשעה טובה התחלנו לחפש פריטים להזמנת לידה ונתקלנו בעגלה מדליקה - של חב' "פג" המפורסמת, בדגם חדש "נובטה"... מישהי מכירה ו/או שמעה עליה משהו???

ראיתי את הדגם.הוא לא חדש.

מדובר בדגם עם אמבטיה שבתחתיתה מעין רגליות שאפשר יהיה להעמיד אותה ולהשתמש בה כמעין עריסה ניידת.היא הייתה מאוד יקרה כשעשינו את הזמנת הלידה (לפני כשנה) והמחיר לא נראה מוצדק.נפלנו בפח עם פג אחרת אבל זה כבר סיפור אחר...

לין25

New member
היי ליטל, אומנם יש לי עוד זמן

אבל חשוב לדעת, מה הבעיה לדעתך עם הפג ונציה?

הבעיה עם פג ונציה...

סליחה שאני עונה באיחור רק עכשיו אני רואה... אז ככה ,מדובר בעגלה כבדה מאוד! בעלת גלגלים קטנטנים שנתקעים במהמורות במדרכה ומאוד קשה לעלות איתה מדרכות בפרט לבנות אסטמטיות כמוני ובכלל תארי לך לדחוף 13 קילו עגלה בעלייה פלוס התינוק כשכבר סביב חצי שנה שוקל כ 7 קילו=20 קילו בעליות זה לא פיקניק. מעבר לבעית המשקל והגלגלים יש דפקטים קטנים כמו גגון שנשלף כשלא מבקשים ממנו
כלומר אם את מנסה למשוך את העגלה מאחור ומחזיקה בגגון את עלולה למצוא אותו ביד שלך מנותק מהעגלה...מאוד מעצבן. סבלתי מרורים מהונציה עד להחלטתי להיפטר ממנה ורכשתי לי טיולון מעולה גם של פג -הפליקו
יחסית לטיולונים הוא אמנם לא קליל( 7 קילו) אבל אחרי הונציה כל שינוי הוא שינוי מבורך.

אילת25

New member
אני חושבת שילדונט קנתה

את העגלה הזאת את יכולה לשאול אותה במסר או פה בפורום.

ילדונט

New member
נכון, אני קניתי פג נובטה (אתמול)

זה טיולון פג, שעליו אפשר להרכיב עריסה/סלקל. בחרנו בה מכיוון שקיבלנו המלצות חמות על הטיולון של פג (פליקו), שהוא הרבה יותר קל ונוח ועמיד מהחצי משולבות (פג ונציה/מילאנו/אינגליזינה בראבו). הטיולון, עד כמה שהבנתי, משמש הכי הרבה זמן כל ילד וילד, לכן זו היתה בחירה חשובה. בנוסף העריסה שלו מצאה חן בעינינו, והוא נכנס מעולה לתא מטען שלנו. סלקל אנחנו מקבלים.

רקף

New member
קנית את פג "נובטה פי 3"

היי ילדונט, קניתם את העגלה המשופרת של פג נובטה שנקראת "פי3" או משהו כזה? קנית אותה משולבת (עם 3 החלקים), איפה ואם אפשר לשאול מה המחיר ששילמת עליה? תודה

ילדונט

New member
קנינו את הפליקו הרגיל

לא פי3 (פליקו זה הטיולון שעליו מלבישים את הנובטה - העריסה). לא קנינו סלקל כי אנחנו מקבלים, כך שקנינו רק שני חלקים, שעלו ביחד 1,999 ש"ח, במוצצים בצ'ק פוסט.

למעלה