עגלה לתינוק-פג פרמט אין לה תו תקן ?

tzifi

New member
עגלה לתינוק-פג פרמט אין לה תו תקן ?

חברות יקרות .... אשמח אם תעזרו לי אני מתחילה תשיעי ועדיין לא קניתי עגלה, ההתלבטות הסופית שלנו היא בין אינגליזינה זיפי בראבו (ללא אמבטיה) לבין פג פרמט כאשר השיקול ללכת על הפרמט היא האפשרות לראות את הילד (הידית לא מתחלפת אבל הגגון מסתובב) לפחות לשלושת החודשים הראשונים. הסתכלתי כמובן המצגת של בר על העגלות וראיתי שלפג אין תו תקן כעגלת שכיבה. הבנתי גם שהרבה פה כן קנו את הפרמט למרות שידעו שאין לה תו תקן, האם לשאר הטיולונים שמשמשים כעגלות מגיל 0 כן יש תו תקן ? כנה קריטי התקן הזה ?!?!? אם נשים משטח קשיח זה יפתור את הבעיה דרך אגב לאינגליזינה זיפי בראבו יש תו תקן כעגלת שכיבה או שלכל הטיולונים אין אנא עזרו אני רוצה כבר להיפטר מהתיק הזה ולקנות כבר עגלה ! אשמח לשמוע את דיעותכם מנסיונכם האישי. תודה.

גרזנית

New member
אני בעד האינגלזינה

גם ניסיון של הרבה שנים עם העגלות שלהם-חברה אמינה ומעולה ושרות טוב. מזה שבועיים מסתובבת עם הזיפי, מאד נוחה בקיפול ובפתיחה ביד אחת וההיגוי שלה מאד נוח. לי אישית לא מפריעה שידית לא מתהפכת ונראה לי שיקול לא כל כך לעיניין לבחור לפי זה עגלה בעיקר שלרוב עוברים לטיולון אחרי כחצי שנה. אם לקנות עגלה, אז תלכו על כזו שתשמש אתכם לכל הסמן וגם לילדים הבאים.

annes

New member
אני קניתי את הפרמט - ועדכון קטן

היא עוד לא נוסתה בתנאי שטח - אבל לדעתי השכיבה בה מצויינת - אני לא רואה בעיה שהראש יותר נמוך מהרגליים, מה שהעלילו עליה ופיצי, כלומר, תום, ישן בה באושר את השבוע וחצי הראשונים שלו בבית, וגם עכשיו, אפילו ברגע זה ממש, הוא ישן בה בסלון - בינתיים אני יכולה להגיד שאני מאד מרוצה ממנה - ומחר היא גם תגיע לקניון, אז תשאלי אותי שוב
חוצמיזה, אני אנצל את ההזדמנות כדי לעדכן שהיום היה לנו יום הרבה יותר טוב, עם תחושה הרבה יותר חיובית - ואפילו קראנו סיפור!!

shirorb

New member
לא הייתי קונה עגלה בלי תקן

גם אנחנו חשבנו על הפרמט והתקשרתי למכון התקנים ואכן אמרו שאין לה תקן. גם שאלנו הורים בקניון שהיו עם העגלה ואמרו שהם לא מרוצים ממנה. אז אם ככה הייתי הולכת על האינגלזינה (למרות שאני אישית יותר אוהבת עם אמבטיה ואז כבר הייתי מעדיפה את הציקו עם האמבטיה)

למעלה