עגיל באף - זיהום?

P i x i e s

New member
עגיל באף - זיהום?

אולי זאת שאלה טיפשית אבל אני קצת בורה בתחום...
עשיתי עגיל (מחט) לפני חודש-חודש וחצי. בהתחלה הכל היה בסדר, מרחתי לפי ההוראות בפנטן והכל, ואז יום אחד, אחרי בערך שלושה שבועות, התחילה לצמוח לה מן בלוטה ליד העגיל.
לא משהו כואב במיוחד, אני יכולה לשחק עם העגיל (אבל לא ניסיתי להוציא אותו לגמרי ולהכניס שוב או משהו) ולישון על הצד הזה. בכל אופן, הלכתי לפירסר אחר (לא רוצה לתת קרדיטים אבל מקום מוכר שבמקרה עברתי לידו וניצלתי את ההזדמנות) והראיתי לו את המצב, והוא אמר שזה לא זיהום, אלא שהעור גידל מן שכבה (?) ושצריך לחטא עם אלכוהול, כדי לייבש את זה. מילאתי את ההוראות וזה לא עזר. מצרפת תמונה של איך שזה נראה היום (זה באמת עד כדי כך אדום, וסליחה על הצנזור המגעיל). מה דעתכם? אני ממש רוצה להחליף את העגיל לחישוק ולא יודעת אם זה הזמן המתאים. או אם זה זיהום או יובש או מה. אין לי מכון פירסינג ממש ליד הבית אז אשמח, עד שאוכל להגיע לאחד, לשמוע מניסיונכם... תודה!

MispIaced

New member
לקפוץ אל הרופא, הוא יגיד לך מה צריך לעשות

ובכל מקרה- לא לטפל בזה עם אלכוהול, הוא יעקב את ההחלמה של הפירס (עבר חודש וחצי מהעשייה, הוא עדיין לא קרוב להחלמה) וגם לא לשחק עם הפירס, זה רק יפריע להחלמה עוד יותר.

אלכי לרופא כמו שאמרו מעליי.

גם לי זה קרה בעבר המאוד רחוק בפעם הראשונה שעשיתי את העגיל באף (לפני הצבא9
גדלה לי גולה כזו אבל לא בצבע כמו שלך אלא ממש כחלק מהעור שלי בצבע העור שלי..
אמא שלי חיטאה לי עם אלכוהול עד שהיא תלשה את זה (אמא שלי אחות)

בקיצור לכי לרופא הוא בטח יעזור לך...

כמעטית

New member
זה קרה לי גם

(עשיתי נזם 5 פעמים... היום אין לי חור)
בכל מקרה, צמח לי גם עיגול כזה פלולתי ליד הנזם, בהתחלה הקוסמטיקאית פוצצה לי אותו עם מחט, אבל הוא חזר שוב במלוא תפארתו.
הלכתי לרופא עור, והוא אמר שזה אלרגיה למתכת ופוצץ לי את הפלולה עם מכשיר לייזר כזה, קצת כואב, אבל נסבל.
אחרי זה המשכתי להיות עם הנזם, ואפילו עשיתי אחרי זה עוד פעם נזם.

כמעטית

New member
אגב

אני הרמתי ידיים מנזם,
בפעם הראשונה שעשיתי- נתקע למחוררת האקדח בתוך האף שלי...
האמת שלא כאב, רק שלקח זמן לשחרר את זה.
אחרי זה עשיתי עוד ארבע פעמים, וכל פעם נסתם לי..
קצת עצוב, כי אני חושבת שזה מהמם.
אם היה לי אומץ, הייתי עושה עגיל בטבור.
קעקועים- לא בקטע שלי.

למעלה