עב"ם ברוסיה צולם מעל הקרמלין מדהים.

ETNDAS

New member
כי כבר נפתח דיון על המשולש עוד קודם

וחבל סתם להתפזר. ריכוזיות.
 

reko

New member
לא רואה איפה הקישור??

ומה דעתך על העב"מ הזה?
 

ETNDAS

New member
סנצציה

כל רשתות החדשות מדווחות על הסנצציה של הוידאו עצמו ברשת היו-טיוב . הרייטינג והצפיות שהוידאו משך זה הגורם שהביא את הידיעה לחדשות. הרי הצילומים האלו הם מלפני שבוע. איפה כל אלפי העדויות(הכיכר האדומה).איפה הטלפונים למשטרה - אם זה היה אמיתי אז כבר מלפני שבוע היינו מדווחים ,קח לדוגמה את הספירלה בנורווגיה,המרכז המאטרולוגי הוצף בטלפונים ברגע שזה קרה - וכך אמור לקראות כשיש ארוע עם אלפי עדים. למרות שיש טענות על עדויות אין ציטוט אחד של עד באף אתר חדשותי שבו פורסמה הידיעה.שרפה בשדה קוצים. בהחלט מדובר בעב"ם .הצילום אמיתי,החפץ אכן בשמיים (זה לא עבודת מחשב) השאלה היא אם הוא נכנס לקטגוריית ה"חוץ ארציים" - לדעתי לא .
 

hamamin

New member
בדיוק,הכיכר האדומה באמצע היום

ואיןיותר עד אחד, ושמזדהה--- ואין יותר מצילום אחד קצרצר ??? אחד המקומות התיירותים ביותר בעולם. גם בצילום הזה מארה"ב עומדת השאלה החדה למה צלם הכתבת-חדשות הזה [הווידיו המצורף למאמר] לא מיקד את המשולש שראה בזמן הצילום האוטנטי הזה ולמה הכבאים לא שמו קצוץ---- לכן את שני המשולשים דחיתי מחוסר "בשר" [לא אומר שאני מבין--- מה "זה"]
 

hamamin

New member
אתה שואל על אורות הרחוב

שמשתקפים על זכוכית חלון המכונית בלילה ?
 

hamamin

New member
מאמר מסכם [לפי שעה] על המשולשים

עדויות מעיתונות מרוסיה ומניפולציות אפשריות נוסח מייקל סלע על אינפורמציה ודיס -אינפורמציה ועוד מטעמים ממטבחו. שורה תחתונה--אין הכרעה לאוטנטיות.
 

levincor

New member
מוזר מאד שלא היו דיווחים של כתבי חוץ

אם אכן זה אירע באור יום במשך שעוות , כיצד כתבי חוץ שלא כפופים ל"פראבדה" או לשלטוון הרוסי ...לא דיווחו על זה מיד. גם אם נקח בחשבון שרוסים רבים צלמו אכן כפי שנכתב את האירוע במצלמות הפלפונים. חלקם אפילו עם מצלמות רגילות. וגם אם זה צונזר.. איך כתבי חוץ שלא היו מוגבלים לא הראו את התופעה המוטרפת הזאת בשידורים ישירים???.. כל הקטע של חיבור נאום אובמה+הכשלון (כביכול) של של שגור הטיל הרוסי+המוופע האורות המדהים בנורוגיה, זה טוב לפורומים כמו שלנו לא יותר. כי אצל הקהל בכל העולם אין חיבור בין הנושאים האלה כמו שעושה הדר' סלה. זה אמנם יוצא קרוב אבל ללא קשר ממשי הדוק וברור. כלום לא ברור עדין. יותר מכך השאלה שחייבת להשאל היא אם באמת היה עב"מ בגודל של 1.5 ק"מ שזה משהו כמו 10 איצטדיוני ר"ג בכדורגל......אז ברור שאותם יצורים בעב"מ מבינים שרואים אותם (כי הוא עמד שעות במקום)! אם כך למה זה נועד? ולמה לא הוסיפו עוד צעד קטן ולהפגין נוכחות ממש??? כל הסיפור מוזר ולא ברור. לכן הספקולציות חוגגות בלי סוף. לדעתי גם השלטון הרוסי לא מבין מה קרה ומה היה . צריך גם לשים לב שההודעה על הניסוי שנכשל לא היתה של הממשלה הרוסית או גורם רשמי אחר. בקיצור בלגן בלי הוכחות.חבל
 

hamamin

New member
על הבלאגן הזה

ועל הסיפור של המדען השבדי או הנורווגי שסיפר על מדעני נאסא שבאו לבדוק את שרידי ה"טיל" הרוסי ועל העדויות המוזרות שניראות כולן בלוף או זיוף של המשולשים של הקרמלין---- מבוססת הכתבה הזו זה בהחלט מתחיל להזכיר את הסרט מטריקס.
 
למעלה