עבר עלינו לילה קשה

y a m i t

New member
עבר עלינו לילה קשה ../images/Emo3.gif

עומר לא רצה לישון !!!!! הוא התפנק על אמא ואבא ונרדם איתנו במיטה בסופו של דבר מותר לפנק אותו קצת לא???? שולחים לכולכם ברכת חג שמח ימית

dafgol

New member
ימיתוש בוקר טוב ../images/Emo42.gif

לדעתי האישית ומנסיוני הרב.....
, זה לא פינוק עדיין , זה צורך.... מקווה שעומר לא נחר לכם יותר מידי באוזניים
חג שמיח ויום נפלא !!!!

טוטי30

New member
בטח שמותר, לפעמים אפילו רצוי ../images/Emo140.gif

בגיל הזה זה לא פינוק - זה צורך שלהם להרגיש מגע וזה לגטימי בעיניי לא פחות מאוכל או משחק... מקווה שתצליחו להשלים שעות בחג

מה ז'תומרת מותר לפנק?? חובה!../images/Emo3.gif

אני מראש הכנתי את בעלי והמשפחה המורחבת לכך שתצא לי ילדה מפונקת ואין לי שום בעיה עם זה. מקווה שהלילה תישנו קצת יותר טוב. חג שמח גם לכם!

ימיתי! את רוצה טיפים לשינה טובה?

גם לוטן לא ישנה אלא על הידיים שלנו בחודש וחצי הראשונים לחייה. קודם כל, חילקנו בינינו את היממה וכל פעם אחד מאיתנו נשאר איתה והשני ישן. ודים "רימה" במשמרות שלו והצליח לישון איתה על הספה כשהיא מונחת לו על הבטן, הכריתי עוטפת את שניהם מסביב כדי שהיא לא תיפול ולוטן ישנה טוב מאוד ככה. אח"כ גילינו שהיא נרדמת בתנוחת ערסול בתוך המינסארי. היינו שמים אותה במנשא, נותנים לה למצוץ את האצבע הקטנה שלנו (כי אז היא לא הסכימה לקחת מוצץ) והולכים הלוך וחזור כך שהמנשא יקפוץ תוך כדי הליכה. היא היתה נרדמת תוך עשר דקות. עם הזמן פיתחנו מיומנות בלהוציא אותה מהמנשא ולשים במיטה. אנחנו לא הצלחנו לישון איתה במיטה והיא גם היתה ממש קטנה ופחדנו שהיא תשבר. בסוף חיברנו את המיטה שלה לשלנו ע"י כך שהורדנו את החלק של הסורגים והצמדנו את המיטה שלה ושלנו. כך היא ישנה איתנו, אבל יש הרבה מקום והיא לא יכולה ליפול וגם אי אפשר להתהפך עליה. עכשיו כשהיא עם מוצץ, אם הוא נופל בלילה והיא מתעוררת, קל להחזיר לה אותו לפה ולהמשיך לישון. ופטנט הפטנטים: שברנו את הראש על למה היא ישנה במנשא ולא במיטה? והגענו למסקנה שזה בגלל שהיא עטופה טוב. רפלקס מורו שגורם להם להעיף את הידיים והרגליים, היה מעיר אותה כל פעם מחדש ובמנשא זה לא קורה. אז לקחנו שמיכה דקה ונעימה ועטפנו אותה טוב טוב מסביב, כך שהידיים והרגליים לא יוכלו לקפוץ. נתנו לה משהו למצוץ (אצבע או מוצץ) והתנדנדנו איתה על הכיסא הנקה. תוך זמן קצר היא נרדמה והעברנו אותה בתוך החבילה למיטה. מאותו לילה היא ישנה שש שעות בלילה ועכשיו היא כבר ישנה 8-9 שעות בלילה. נשמע פשוט מדי, אבל בחיי שזה עובד! סליחה שיצא כל-כך ארוך, אבל מגיע לכם קצת לישון...

מתרגשת

New member
וואוו שרון, ננסה לפחת חלק../images/Emo24.gif

אתמול סתיו החליטה להתעורר כל שעתיים ואני הייתי כל כך עייפה בבוקר שאסא קם ונתן לה לאכול וכך ישנתי כמה שעות בבוקר

מתרגשת

New member
וימית יקרה

בגיל הזה אין כזה דבר פינוק, עומר פשוט צריך חום ומגע של אמא ואבא

y a m i t

New member
תודה בנות ../images/Emo24.gif

שרון גם עומר עטוף כשהוא ישן עם שמיכה דקה (נראה כמו מומיה) וממש נעים לו.

למעלה