עבר לי ימים שחורים-תעזרו לי לצאת מז

LaOS

New member
עבר לי ימים שחורים-תעזרו לי לצאת מז

אני לא יודע שאם זה הפורום מתאים לדבר על זה... ואם לא , תגידו לי לאיזה פורום מתאים לדון בנושא הזה... טוב , פשוט עבר לי ימים שחורים , כמעט כבר עברו כ 3 שבועות... כל יום משהו זז חדש... , מאז כשנפרדתי עם חברה שלי החל ימי שחורים... כמו גנבו לי רכב , על פנים בעבודה... איבדתי כסף , קנס , ועוד עוד... איך אפשר לגרום לזה להפסיק ולהתחיל כמו החיים חדשים...

טורנדו1

New member
היי לאוס ../images/Emo14.gif

אני ממש לא יודעת אם אנחנו נוכל לעזור לך בנושא, ניראה תמיד כשנפרדים ממישהו פתאום מתחילות כל הצרות,אני חושבת שכדאי לך להרים את הראש ולחשוב על כל מהלך בחיים שאתה עושה,ולחשוב חיובי בלבד. וחוץ מזה אתה צריך לצאת , לפגוש אנשים להיות יותר בחברה טובה. בחורות- אין להן סוף,תאמין לי שאם תפעיל קצת כוח ותתחזק אתה תצליח. ואל תשכח לעדכן.בהצלחה.

LaOS

New member
זה מה שאני עשיתי... כלומר...

לאחר שבוע של המדכא , החלטתי להרים את הראש ולחשוב חיובי... וכך הצלחתי... שכחתי ממנה... והצלחתי להתקדם יפה ומבלה הרבה... אך למחרת הכל חוזר ימים שחורים אפילו זה לא באשמתי כמו גנבו לי הדברים או נפל לי הכסף וכו... כל היום כאילו משהו מנסה לפגוע בי... ולא נותן לי לצאת מזה. הרגשתי כאילו משהו עשה עלי "קללה" .... ,לא ?

טורנדו1

New member
אז.... ../images/Emo6.gif

יש עלים או צמח שנקרא מרווה,קונים את זה במשתלות,ואת זה אתה מפזר בפינות של הבית וזה נגד עין רעה, שמעתי שזה עוזר משהו.גם מלח בפינות של הבית עוזר מאד.זו מן תקופה כזו שאתה עובר והיא תחלוף.גם אם אתה הולך למפגש עם חברים קנאים שאתה חושב שיש להם עין רעה, אתה יכול לשים מלח בכיסים, והעין הרעה לא תשפיע עליך. בהצלחה

r o n n e y

New member
המקרים האלה הם כמו מגנט ../images/Emo58.gif

אם תרגיש מסכן - הם יידבקו אליך כדי לתת לך סיבות להתמיד... שום קללה לא ירדה עליך (לדעתי הצנועה). תמחק את האפשרות מהראש. לפעמים לוקח יותר משבוע לעכל פרידה, ולפעמים צריך בכוח לצאת מהדלת החוצה. תסלח לעצמך על זה שכואב לך. זה לא סימן לחולשה אלא לאנושיות. רוני

צ ל י ל 8

New member
שלום לאוס ../images/Emo140.gif

לפעמים דברים שקורים לנו, לא קורים סתם-גם אם אלה נראים לנו "רעים". אם יש תחום בחייך שתרצה לבדוק לגביו מה הבעיה הוא איך אתה יכול לשפר אותו, תקרא את הודעת המנהלות ותן רקע מתאים. מאחלת לך רק טוב

לא להלחץ...

ייתכן כי מישהו ניסה לעסוק סכישוף או אפילו הצליח ופגע בך באיזה כישוף... העצה שלי היא לשאול בעצת הקלפים, אבל להשתמש בפתיחה מסויימת לשאלה שלך. אם יש מישהו שאתה מכיר שפותח בקלפי טארוט לך להיוועץ בו! חזור אלינו עם תשובה לגביי מצבך ע"פ הקלפים ומשם כבר תוכל לפעול בהתאם !

LaOS

New member
האמת אני לא מבין כלום על קלפים...

ואין לי משהו שאני מכיר על שפותח בקלפי טארוס וכו.... :\ למשל אתמול איבדתי את הכסף כ 575 שקל .

גב

New member
הי לאוס../images/Emo24.gif די נשמע שאתה שם ..

די נשמע שאתה שם את עצמך במקום כזה. "למשל אתמול איבדתי את הכסף כ 575 שקל " יכול להיות שאתה פשוט משכנע את עצמך שהכל לא הולך לך...אז הכל באמת לא הולך. דבר ראשון: שים לב
! שים לב לכסף שלך, לאן אתה הולך, איך אתה נוהג. היה זהיר. דבר שני: נסה להירגע. מצא שעה פנויה שתוכל לשבת בה לבד ובשקט. קח נשימה עמוקה ואיטית. הקפד לנשום לתוך הבטן. נסה להרגיע את הראש והמחשבות. אל תחשוב על הנושא הזה בכלל. אתה יכול לנסות לדמיין אור יורד מלמעלה ועובר בכל גופך ולהרגיש איך הוא מכוונן אותך מחדש. לדעתי כדי שמזל הנאחס יפסיק, אתה צריך פשוט להוציא מיד מהראש את המחשבה הזו. קורה לפעמים, כפי שכתבו לך כבר שדברים משתבשים. לכולם זה קורה. אל תסיק מכך שזה תמיד יהיה כך.

למעלה