עברתי למחשב שלי

עברתי למחשב שלי ../images/Emo9.gif

ורק רציתי לכתוב לכולכם... בוקר טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אגב, שאלה לכל היודניקים: אתם לומדים ללשון, או שלא כ"כ? איך הולך לכם? על כמה מגישים אתכם? אתם פוחדים? זוהי חקירה משטרתית!
סתם סקרנית על הבוקר :) עדי

שלומצי

New member
את לא לבד...../images/Emo8.gif

אני לא מסוגלת יותר...התכוננתי די טוב למגן, וניראה לי שכל האנרגיה שלי התבזבזה עליו...אז עכשיו אני מנסה לעשות מבחנים אבל לא ממש מצליחה להתרכז...וגם כל הזמן אני מוצאת דברים יותר מענינים להתעסק בהם...

כן, באמת אין כוח להשקיע יותר...

אני רק חושבת על זה שבעוד יומיים, אנחנו נהיה בני אדם חופשיים והלב שלי קופץ משימחה!!! יה, יה, יה!
מאושרת <איך לא?!> :) עדי

Black Cat15

New member
תשובות ../images/Emo9.gif

לא ממש... היום אני אתחיל קצת ללמוד... קצת חוקים, קצת תירגולים
הולך לי טוף, מגישים אותי על 95
ונראה לי שיהיה טוב סה"כ. מה איתך בובע?

על 95?! מה זה זה?!

יה גאון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כל הכבוד, אורניתוש!!! גאה בך כ"כ!
בא לך להלוות לי כמה תאים אפורים? אני זקוקה להם!
אותי מגישים על 80, והאמת היא?... שאני מאושרת עם זה. אף פעם לא הייתי ספצית בלשון, כך ש- 80 בהחלט מספק אותי.
עדי

Black Cat15

New member
../images/Emo51.gif בובה ../images/Emo9.gif

שולחת לך בדואר אוויר
כמה תאים אפורים שלי
אבל זהירות, הם קצת חלודים!!
טופ, אני הולכת ללמוד ללשון עכשיו, כי אח"כ אני בחיים לא אספיק, ואני אכעס על עצמי... אז שיהיה לכולכם אחלה יום
אורנית.

chat girl

New member
אז...

עדיין לא התחלתי ללמוד, אבל אני מתכננת להתחיל היום. רק לצערי אתמול הצטננתי ממזגן, וכרגע יש לי כאב ראש נוראי! בלשון יש לי ספר שנקרא "תרגלת-הצלחת" ויש המון, אבל המון תרגילים, וגם 10 בחינות. לפני המגן עשיתי את התרגילים ועכשיו אני רוצה לעשות את 10 הבחינות. ובמג קיבלתי 72, אבל אני הייתי בשוק כשראיתי על כמה מגישים אותי.. אתם לא תאמינו.. אין סיכוי שתנחשו... נסו שוב
טוב... אני אומר לכם.. שמונים.... וחמש!!! כן 85! אני עדיין לא מאמינה, זה הפרש של 13 נקודות!! טוב.. הגזמתי.. בקיצר, בהצלחה לכולם!

למעלה