עבורי זה חדש, ועבורכם?

שמלת תחרה1

Well-known member
זו עדיין לא בדיוק העונה להפעיל את המזגן על מצב קירור, ובטח שלא על 16 מעלות. ואם תעשו את זה בעבודה אולי תזכו ללא מעט מבטי שנאה מהקולגות, אבל לפחות הגוף שלכם (אולי) יודה לכם על זה. חוקרים הולנדים מצאו במחקר מעניין כי חשיפה מתמשכת לטמפרטורות קרירות יכולה לתרום לשיפור הבריאות ואף לסייע לרדת במשקל מהר יותר. הסיבה לכך, ככל הנראה, היא שהגוף שלנו שורף שומן כדי לחמם את עצמו. אז תחליטו אתם אם אתם מעדיפים להזיע בריצה או לקפוא מתחת למזגן כדי להיפטר מהקילוגרמים העודפים.

GoldenEyes

Well-known member
זו עדיין לא בדיוק העונה להפעיל את המזגן על מצב קירור, ובטח שלא על 16 מעלות. ואם תעשו את זה בעבודה אולי תזכו ללא מעט מבטי שנאה מהקולגות, אבל לפחות הגוף שלכם (אולי) יודה לכם על זה. חוקרים הולנדים מצאו במחקר מעניין כי חשיפה מתמשכת לטמפרטורות קרירות יכולה לתרום לשיפור הבריאות ואף לסייע לרדת במשקל מהר יותר. הסיבה לכך, ככל הנראה, היא שהגוף שלנו שורף שומן כדי לחמם את עצמו. אז תחליטו אתם אם אתם מעדיפים להזיע בריצה או לקפוא מתחת למזגן כדי להיפטר מהקילוגרמים העודפים.
גם לי זה חדש :)
מה שלא חדש לי שככל שמורידים את הטמפרטורה של המזגן בקירור , צריכת החשמל עולה :) אולי זה מה שגורם לאנשים להזיע ? (אייקון צוחק, המערכת מודיעה על שגיאה)
לא יודע אם יש משהו בזה , אבל בואי נקח את הפינים (מפינלנד) , מתרחצים במי קרח קפואים , ובכל זאת רובם נראים כמו פיל ים :)

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
פעם קראתי מאמר מדעי שאומר שלא חייבים לצנן את כל הגוף כדי להרגיש טוב.
וזה באמת הגיוני כי נהוג לאמר, "כשקר לך בראש קר בכל הגוף".
או ברגליים...
לכן ברכב כשאני מרגיש את המזגן על הפנים מאד נוח ונעים לי וכבר לא איכפת לי מה שאר הגוף מרגיש.

מעניין....
אני חייב לציין שמעולם לא ניסיתי את זה, אבל
מעניין מה יקרה אם ביום שרבי דוחפים קובית קרח ל...
ת_ת.
זה גם יוצר את האפקט קר בראש קר בכל הגוף? |תוהה|

GoldenEyes

Well-known member
פעם קראתי מאמר מדעי שאומר שלא חייבים לצנן את כל הגוף כדי להרגיש טוב.
וזה באמת הגיוני כי נהוג לאמר, "כשקר לך בראש קר בכל הגוף".
או ברגליים...
לכן ברכב כשאני מרגיש את המזגן על הפנים מאד נוח ונעים לי וכבר לא איכפת לי מה שאר הגוף מרגיש.

מעניין....
אני חייב לציין שמעולם לא ניסיתי את זה, אבל
מעניין מה יקרה אם ביום שרבי דוחפים קובית קרח ל...
ת_ת.
זה גם יוצר את האפקט קר בראש קר בכל הגוף? |תוהה|
זה לרוב מדובר על חום , כשחם ברגליים חם בכל הגוף
כשהרגליים קפואות , זה מציק ומעיק ולא מקרר את הגוף
ולגבי מה יקרה אם ...
אתה המומחה לניסויים (סדיקת כוס קפה עבה , הרתחת מים אחרי שהקומקום קופייץ)
אז תנסה
ותספר לנו :)

שמלת תחרה1

Well-known member
זה לרוב מדובר על חום , כשחם ברגליים חם בכל הגוף
כשהרגליים קפואות , זה מציק ומעיק ולא מקרר את הגוף
ולגבי מה יקרה אם ...
אתה המומחה לניסויים (סדיקת כוס קפה עבה , הרתחת מים אחרי שהקומקום קופייץ)
אז תנסה
ותספר לנו :)
GoldenEyes אתה וטמין c

Harrington

Well-known member
מנהל
מקרה אחד הוא כמובן לא ראיה לעניינים כאלו, אבל לפחות לפי משקלי (הכבד) אל מול הטמפרטורות בהן אני אוהב את המזגן (נמוכות), אין כל אמת במחקר הזה :).

תכל'ס אני גם לא ידעתי את זה. אני גם די מסופק כמה הגוף כבר יכול להוריד קלוריות בעקבות רעידות. אמנם ברור שתהיה ירידה מסוימת, אבל עד כדי לראות בזה שיטת דיאטה? נשמע לי מופרך לחלוטין (בלי להתעמק בנתוני המחקר).

שמלת תחרה1

Well-known member
מקרה אחד הוא כמובן לא ראיה לעניינים כאלו, אבל לפחות לפי משקלי (הכבד) אל מול הטמפרטורות בהן אני אוהב את המזגן (נמוכות), אין כל אמת במחקר הזה :).

תכל'ס אני גם לא ידעתי את זה. אני גם די מסופק כמה הגוף כבר יכול להוריד קלוריות בעקבות רעידות. אמנם ברור שתהיה ירידה מסוימת, אבל עד כדי לראות בזה שיטת דיאטה? נשמע לי מופרך לחלוטין (בלי להתעמק בנתוני המחקר).
מסכימה איתך בנושא קירור דיאטה.
חולקת על דעתך בנושא (הכבד)

למעלה