עבודה

עבודה

אני עובדת בתור שומרת ואני משתגעת שם. יש ימים שאני צריכה לשבת במשך 7 שעות בלי לעשות כלום. אסור לי גם לקרוא או כל דבר אחר מהסוג. גם אפילו אם אני קוראת או משחקת במשהו אני באיזשהו שלב מאבדת ענין ומשתגעת. מה אפשר לשעות?

andre la mousia

New member
לא היית בצבא?

אפשר מלא דברים, תשאלי כאלה ששמרו
למשל, אפשר לשים אוזניות של דיסקמן בתוך הכובע או בתוך התלתלים, ו"לקרוא" ספרים! (לא מוזיקה, זה סתם שורף זמן - כשאפשר לנצל אותו) אפשר ... לעשות תרגילים בצ'י גונג, או תרגילים ב... כל מני כאלה. יש ויש.

הייתי

אבל חוץ מפעם אחת לא עשיתי אף שמירה (וגם היא כמעט ונגמרה במוות של חתול) הבעיה שאני לא יכולה לשים לא אוזניות ולא ספר ולא כלום זה פשוט אסור. הבעיה היא שזאת גם עבודה לא הכי מספקת בעולם מבחינת גירוי (לפתוח תיק בבקשה) זה הגיע למצב שאני מתחילה לרקוד באמצע העבודה (השומרת המרקדת.) אתה יכול להסביר מה זה שאר הדברים שדיברת עליהם

andre la mousia

New member
בשמחה. אולי. אולי לא.

טאי צ'י, צ'י גונג, תרגילי חימום, כל מני אומנויות לחימה, דמיון מודרך, מדיטציות שונות המון תרגילים הם פנימיים וגם הרבה תרגילים "חיצוניים" ניתן לעשות אותם בשמירה. כשהייתי במצבך, הפכתי את עמדת השמירה לעמדת לימוד ותרגול. למשל, לתרגל בעיטות למינהן. תרגילי גמישות. כל מני תרגילים אחרים? תסתכלי בפורום 443. יש שם כמה רעיונות. (למען הסר ספק, לא הייתי נכנס לעבודה כזאת מרצוני החופשי - זה רק בצבא כלא היתה ברירה אחרת. ברגע שהיתה ברירה מצאתי לי ג'ובים שאפשר לקרוא ספר, לנגן על גיטרה, ועוד. אבל עדיין: מצב הרבה יותר טוב מאנשים אחרים!)

למעלה