עבודה

אפרוח9

New member
עבודה

היי גלי מה שלומך יקירה? אני עובדת במקום עבודתי בדיוק שנה בתחום הנה"ח,ובתקופה האחרונה דיי נמאס לי מהתחום האם את יכולה לראות האם אני ממשיכה לעבוד שם? בתחום בכלל? תודה מתוקה שיהיה לך יום נפלא וסופ"ש מדהים! סיגל 13/7/1975

תשובה מגלי ../images/Emo189.gif

את עוזבת במחיצת ראשונה של 2009. אני צריכה שינוי תחום בכלל. הנהלת חשבונות משעממת אותך. לכיעל הדרכה, גישור, ניהול צוות עובדים. תגדילי ראש.. בהצלחה גלי

אפרוח9

New member
גלי היקרה

היי מתוקה, תודה רבה על תשובתך... העניין הוא שאני לא מתחברת לאף אחד מן התחומים שרשמת.... האם עולה לך עוד תחום שאני יכולה לעסוק בו? אני מודה לך מאוד שיהיה לך יום קסום! סיגל 13/7/1975

אפרוח9

New member
לגלי המקסימה

היי מתוקה, בהתחלה חשבתי על תחומים שקשורים בתינוקות עד גיל שנתיים כמו עיסוי תינוקות,תרפיה של תינוקות במים או ליווי התפתחותי הלכתי לערב פתוח ליווי התפתחותי,זה שנתיים לימודים והם דורשים המון,אני לא בטוחה שאני רוצה לשקוע שנתיים בלימודים,כמו כן המליצו לי על חינוך מיוחד אבל שוב מדובר בלא פחות מ-4 שנים ואני ממש אובדת עצות מה לעשות עם עצמי... אני יודעת שיש לי המון לתת מעצמי ולכן אולי משהו בתחום,אני מאוד אוהבת את הגילאים של עד שנתיים את רואה אותי עוזבת את עבודתי הנוכחית לטובת עבודה אחרת? (אני מקווה שלא אשאר מובטלת..) א לאיזה תחום היית ממליצה לי ללכת? אני מודה לך מקרב לב, שיהיה לך ערב קסום! סיגל 13/7/1975

למעלה