עבודה במחקר קליני ?

csomag

New member
עבודה במחקר קליני ?

שלום לכולם, בהשכלתי אני רופא, אני לפני סטאז' ואני מחפש לשנה הקרובה עבודה במחקר קליני. יש לי ניסיון של שנה .. אשמח לשמוע היכן ניתן למצוא משרות כאלו ?! תודה רבה

Uploading

New member
ניסית לחפש בבתי חולים

בתי חולים קופות חולים (חפש בווריאציות שונות) יש באתר שלי קישורים ישירים לדרושים של כמה בתי חולים אם כבר נתקלתי ברופא... נתפסה לי הלסת, יש לך מושג מה אפשר לעשות נגד זה

Uploading

New member
למה הלינקים לא עובדים?

בתי חולים קופות חולים האתר שלי

Uploading

New member
מה פה קורא פה ?

הקישורים בבקשה קופות חולים http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%AA+%D7%97%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9&meta= בתי חולים http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=%D7%91%D7%AA%D7%99+%D7%97%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D האתר שלי תמצא בחתימה שלי

csomag

New member
תודה, ניסיתי ללא הצלחה ! !

בגלל זה אני מנסה כאן בפורום

אורום

New member
אולי זה יתאים-

Clinical Trails Assistant Update date: 12/10/2006 Omrix Biopharmaceuticals Ltd. Contact Details: Email: [email protected] Contact: Description: CTA * At least 1-2 years previous CTA experience within either a CRO or Pharmaceutical enviroment. * Good written and spoken English. *A life science degree Requirements: Requirements: 1. Ethics and regulatory preparation and submissions. 2. Liaising with external vendors. 3. Providing operational support, particularly in study start-up activities. 4. Maintenance of tracking databases for all study related documentation. רופא/ה תאריך עדכון: 05/10/2006 ביופארם - משאבי אנוש פרטי התקשרות: דוא"ל: [email protected] איש קשר: משאבי אנוש תיאור: 1. רופאים/ות לניהול התמיכה השיווקית של חברת תרופות רב לאומית. קשר לניסויים קליניים. 2.רופאים/ות לקבוצת אפליקציות קליניות בחברת הזנק מבוססת היטב. 3. רופא/רופא שיניים /וטרינר לתפקיד ניהולי אדמיניסטרטיבי בחברה מבוססת בתחום שכולל יישומים דרמטולוגיים. דרישות: 1. רופא/ה לאחר סטאג' . 2. רופא/ה לאחר סטאג' והתמחות, עדיפות לכירורגיה ופנימית 3. נסיון במידענות רפואית ובניהול סיכונים ומעקב אחר תופעות לוואי תרופתיות - רצוי. אנגלית ברמת שפת אם- הכרחית . מוכנות לנסיעות לחו''ל 30% מהזמן.

למעלה