עבודה במזכירות

הניה44

New member
עבודה במזכירות

שלום לכולם, אני חדשה פה בפורום. עברתי על שרשור הדרושים למטה ולא נתקלתי בקישור להצעות עבודה למזכירות. האם מישהו מכיר/יודע על הצעות כאלו?

אורום

New member
דרושה מנהלת משרד לפ"ת

מנהל/ת משרד ניהול המשרד ומעקב אחר עלויות פרוייקטים מול הצעות מחיר, מעקב תשלומים ספקים ולקוחות, פעילויות שיווק ועוד. שעות העבודה: 8:30-17:30 הקלדה עיוורת בעברית רצוי גם באנגלית ידע בסיסי בהנהלת חשבונות ונסיון בעבודה מול מנהל חשבונות ורואה חשבון ראש גדול, שליטה בתוכנות ה-Office ויכולת בניית דו"חות וטבלאות למעקב, יכולת בניית תקשורת בין אישית טובה, נסיון במכירות - יתרון. תאריך מודעה:04-10-2006 טלפון: 03-9045050 פקס: 03-9305063 אימייל: [email protected]

הניה44

New member
שכחתי לציין: אני מאיזור ירושלים

אין לי נסיון בשווק ומכירות וגם לא בחשבונאות,יש לי אנגלית מאד טובה, אבל לא שפת אם. יש לי נסיון מחשובי כולל הדפסה. תודה!

efratbn

New member
דרוש/ה מזכיר/ת מנכ"ל

למרכז פרס לשלום דרוש/ה מזכיר/ת מנכ"ל דרישות התפקיד: • יכולת ביטוי גבוהה באנגלית בע"פ ובכתב • שליטה בסביבת office • מוטיבציה לקידום פעילות בונת השלום עדיפות תינתן לבעל/ת תואר ראשון, בעל/ת ידע בשפות נוספות ובעל/ת ידע כללי. קורות חיים ניתן לשלוח לידי יעל פתיר בדוא"ל: לציין עבור משרה מס' 1. לפרטים: יעל פתיר 03-5680646 איש קשר לפניות: יעל פתיר פקס: דוא"ל: [email protected] אינטרנט:

אורום

New member
מזכירה- לירושלים

מזכיר/ה - עברית/ אנגלית תאריך עדכון: 05/10/2006 קידומים פרסונל, י-ם 1989 בע''מ פרטי התקשרות: דוא"ל: [email protected] טלפון: 02-6259277 | פקס: 02-6232340 איש קשר: רונית תיאור: מזכיר/ה בכיר/ה לעבודה עם מנהל מוסד חינוכי בירושלים. דרישות: ניסיון כמזכיר/ה, חובה-אנגלית שפת אם, כולל יכולת תימלול והכתבה, עברית שוטפת. הכרחי-גמישות בשעות, כולל יכולת עבודה בערב מספר ימים בשבוע.

למעלה