עבודה בחו"ל הזדמנות נדירה

connor12

New member
עבודה בחו"ל הזדמנות נדירה

לבעלי דרכון זר בלבד עבודה בסביבה מדהימה באוסטרליה וניו זילנד חבר`ה טובים ומשכורות שלא חלמתם עליהן יש לך דרכון זר ? יש לך הזדמנות ! לגלות את אוסטרליה וניו זילנד לשלב עבודה עם טיול של פעם בחיים ולחוות עם חברים מדהימים לעבוד 100% חוקי !!! ולהרוויח בגדול ! נשמע טוב מכדי להיות אמיתי ? לא בהכרח חברת zoco מתמחה בשיווק מוצרי ים המלח ובעלת בלעדיות לעגלות חוקיות בכל רחבי אוסטרליה וניו זילנד. נשמע קצת מוכר ? יכול להיות, הבדל עיקרי שב zoco דואגים לכם עוד לפני שנחתם. רכב צמוד, דירה מאובזרת והבטחת הכנסה של 400 $ בשבוע ! (אשר ב-5 שנים האחרונות אף אחד לא נזקק לה כי המשכורות בפועל גבוהות פי כמה ) למה כל כך אכפת לי אתם שואלים ? אז ככה, בתור אחד שחזר מאוסטרליה אני יודע כמה קל להיות סקפטי בנושא, גם אני לא האמנתי לכל העניין ובסופו של דבר הרווחתי פי כמה ממה שקיוויתי..חסכתי כסף לטיול הגדול שלי בדיוק בחמישית מהתקופה שהחברים בארץ עשו זאת.. תארו לכם.. אז זהו, חזרתי לארץ כי- מה לעשות צריך ללמוד ! ובינתיים אני עובד במשרד של החברה בארץ ועוזר לגייס עובדים.. למה דווקא zoco? כי zoco שונים מכל ה (סלחו לי על הביטוי) ערסים שמנהלים עגלות ברחבי העולם.. למי שמכיר את היחס המחפיר, הזלזול וחוסר המוטיבציה.. אלו דברים שלא תמצאו ב zoco פשוט כי הם אנשים כמוני וכמוכם שבאים מאותו רקע ומבינים את הראש שלנו.. נשמע לכם מעניין? רוצים עוד פרטים ? נא לא להגיב להודעה זו איני קורא תגובות ! נועם פניג 0504441311 [email protected]

למעלה