עאעעהאעה שרשור יומייי...

i love skat

New member
עאעעהאעה שרשור יומייי...../images/Emo79.gif../images/Emo210.gif

יו אתם לא מבינים איזה שבוע עמוס.. חחח כולה יום שלישי, אבל ההורים שלי בח"ול אז אני מחליפה ת'תפקיד של אמא שלי..וזה ק=ש=ה!! כל היום לארגן, ולהכין ולנקות..וזה מעייף רצח.. ואני צריכה לדאוג טוב לאח שלי! אין לי כמעט זמן לנשום ובנוסף לכול החזרות למסיבת סיום--> זה מעייףף..חחח זה כיף רצח אני אוהבת את זה מאוד..
טוב חפרתי חחח..אז...לשרשור..
איך עבר/עובר עליכם היום?
שיר היום?
יש לכם משהו מצחיק לספר?
משהו עצוב/מעצבן לספר?
משהו מיוחד שקרה היום?
איך אתם מתמודדים עם החום?
הלכתם כבר לים השבוע?
או שסתם בא לכם להגיד משהו המשך יום מדהים!!! התגעגעתי אליכם יקיריי..
אביב

i love skat

New member
עונה..../images/Emo8.gif../images/Emo210.gif

איך עבר/עובר עליכם היום?סבבה לגמרי, ניקיתי, סידרתי, הייתי בחזרות..ועכשיו אני נחה..
שיר היום? Panic!At The Disco - 10 - I Write Sins Not Tragedies יש לכם משהו מצחיק לספר?מממ..לא במיוחד, סתם מצחיק בבצפר לפעמים וזה.. משהו עצוב/מעצבן לספר?כל היום לסדר, לנקות, לדאוג לאחי..זה מעייף רצח!! משהו מיוחד שקרה היום?אני שמחה..
וגם אני רואה את בנות דוד שלי וההורים שלי חוזרים ממרוקו..
איך אתם מתמודדים עם החום?ממממזגגןן וגופיות..
הלכתם כבר לים השבוע?לא
אולי בשישי או שסתם בא לכם להגיד משהו...אעאסבעכהעאסבהעהעהאעעהעאהאהע הדייסקקקקק ששללל ההראאאללל..אאממאאא כל הלבב שלייי דפיקוותת.. יוו סופסוףף!!! ברוך השם..

תומר 10

New member
עונה

איך עבר/עובר עליכם היום?סבבה!! החזרנו ספרים!!! שיר היום?במקומי-שי גבסו יש לכם משהו מצחיק לספר?שיש לנו ילד בכיתה שחושב שלונדון נמצאת באמריקה.. משהו עצוב/מעצבן לספר?נשברה לי ציפורן (לבשר לא בצחוק, ספרים מפגרים..)וזה כואבבבבבבבב :( משהו מיוחד שקרה היום?לא משו.. איך אתם מתמודדים עם החום?לא יותר מידי חם... הלכתם כבר לים השבוע?לא או שסתם בא לכם להגיד משהואני נוסעת לאילת מחררררררררררררר

עונההה../images/Emo23.gif

אביבושה לאביוווו איך עבר/עובר עליכם היום?אחלה
שיר היום?דקה אחת יובל לוריא יש לכם משהו מצחיק לספר?שכנה שלי היאתינוקת וכל הזמן היא קוראת לי מהחלון "יוי יוי"
משהו עצוב/מעצבן לספר?לא..ב"ה משהו מיוחד שקרה היום?לא.. איך אתם מתמודדים עם החום?אחלה
הלכתם כבר לים השבוע?יאפפפ אתמול באשדוד או שסתם בא לכם להגיד משהו? אני אוהבת אותכם פורום מדהים שלי!

לאו14

New member
עונה!+אביבושש../images/Emo141.gif

איך עבר/עובר עליכם היום?סבבה..די מהר!! שיר היום?"כמה עוד אפשר" יש לכם משהו מצחיק לספר?אממ..לא.. משהו עצוב/מעצבן לספר?גם לא!! משהו מיוחד שקרה היום?סיימתי ת'עבודה באומנות.. איך אתם מתמודדים עם החום?גופיות!! הלכתם כבר לים השבוע?לא.. או שסתם בא לכם להגיד משהו?כן..לאביבושש!! ממש התגעגעתייי!! אה..וכתבת על הדיסק של הראלי..הוא עדיין לא יצא ממש..כאילו..הוא לא בחנויות נכון??[שלא יהיה מצב שאני לא ידע!!] אהה.. היוםם הראללל ביצפאן!! 21:30!!

אני יודעת מה הראל עושה בחנוכה !!!

איך עבר/עובר עליכם היום? - היה יום ארוך במיוחד ומתיש, ובתור הדובדבן של חצות, צדתי ג'וק עכשיו... שיר היום? - כמה עוד אפשר - הראלוש ביצפאן. יש לכם משהו מצחיק לספר? - ראיתי את כל התוכנית של יצפאן בשביל השיר של הראל. משהו עצוב/מעצבן לספר? - ראיתי את כל התוכנית של יצפאן בשביל השיר של הראל. משהו מיוחד שקרה היום? - דיברתי עם מישהו שהופיע איתי בלהקה מיתולוגית ולא דיברתי איתו מלא מלא שנים. איך אתם מתמודדים עם החום? - זהו שאני ממש לא מתמודדת עם החום. הלכתם כבר לים השבוע? - לא.. אכן בושה לאנושות. או שסתם בא לכם להגיד משהו - הראלוש יופיע בנרניה בחנוכה 2006.... (משום מה היה לי נדמה שאמרו שהראל יופיע שוב בפסטיגל... ואני אכן שמחה שיהיה משהו שונה מפסטיגל...).

שירשור יומי בלעדי?? עונה באיחור../images/Emo13.gif איך עבר/עובר עליכם היום? רגיל... שיחררו אותנו שעתיים לפני הזמן... הם פשוט לא יודעים כבר מה לעשות איתנו!!!!!!! חופשילי!!! אני מתגעגעת! שיר היום? אמממממ when i´m gone של אמינם. אני חולה על השיר הזה!!! ויש לו גם קליפ מהמממממם! יש לכם משהו מצחיק לספר? כן... הבנות האלה שסיפרתי לא מזמן שאני רבנו ואני יפתח את הפה וכו'... אז ברגע שהם הבינו שהמורות מעורבות בעניין ויודעות ממנו0 ושהם יצאו דפוקות כי הם קיללו ואנחנו לא והם התחילו איתנו אונחנו לא התייחסנו. פיתאום יש שקט! ופיתאום כיף לי לעבור במסדרון... משהו עצוב/מעצבן לספר? אממ לא נראה לי משהו מיוחד שקרה היום? כנ"ל.... איך אתם מתמודדים עם החום? מתחממים... על אש קטנה הלכתם כבר לים השבוע? לים של ירושלים ../images/Emo13.gif ../images/Emo6.gif איהז ים ואיזה נעלים.. או שסתם בא לכם להגיד משהו החיים יפים! כדאי לכם לחיות!

למעלה