ס-ק-ר קצת "מיוחד"

DaRזה אני

New member
ס-ק-ר קצת "מיוחד"

סתם התקלחתי לי היסתכלתי על ג'ל הגילוח(לא שלי אני עדיין לא מתגלח) ופתאום עלה לי בראש הפעם הראשונה שהתעניינתי בת) אז אתם ספרו מתי הםפעם הראשונה שהבנתם שאתם נמשכים למין השני ונמשכים למין בכלל... ואל תגידו דברים כמו הייתי משחקברופא ובאחות או הייתי משחק בבולבול פות(משחק שהמצאנו אני כמה חברים והיינו מזמינים בנות הביתה מורידים את המכנסיים של כולם ועוברים אחד בין השני ונוגעים) גם משאני זוכר את עצמיע עם בנות רציתי להתקלח איתן ולהציץ להן(אךך מה קרה לימים הטובים שבהם להתקלח עם בת היה לגיטימי ואף נורמלי ביותר??) אז ככה יום ראשון בקייטנה הייתי כיתה ב' במתנ"ס הייתה לי מדריכה כל כך יפה נראה לי היא הייתה שישיסטית והיה לי חבר שתמיד שם ג'ל גילוח על הצוואר ואז שטף והיא אמרה יוו יש לך ריח טוב והיא נתנה לו לשבת עליה ואני זוכר שכולנו קינאנו בו ואפילו קשרנו אותו עם חבל קפיצה לדלת בסוף היום ולצערנו השרת מצא אותו בסוף. אז יומיים אחרי זה אני מוצא את עצמי מתגנב בבוקר למקלחת של אבא ושם גם כל היום הזה היתקרבתי אליה והיא שמה לב אבל כולם כבר שמו וזה לא היה מיוחד וחבל שכך... כמה יפים היו אותם ימים...

Dragons Birth

New member
חחחח סוטה!!! סוטה! (ליאור לא להגיב!

סתם סתם אחי! כיתה ז' בימים הראשונים היתה מישהי מאוד מיוחדת לצערי הרב

DaRזה אני

New member
יוו איזה חבורת חלשים אתם

יאללה תענו מה אכפת לגם זה יהיה מצחיק ואולי יעזור לכם גם להבין קצת אחד על השני יותר פהוממה שנאי בין יש פה גם אנשים שמכירים אחד את השני במציאות

סליידר

New member
לא הבנתי בכלל מה אתה רוצה

ההודעה שלך לא ברורה בכלל לא סיימת משפטים \ מילים.

תאמינו או לא... כיתה ז'

כיתה ז' התאהבתי במישהו בכיתה ט', הייתי מוכנה לשכב איתו כדי שיהיה איתי.. עזבו.. טימטום של כיתה ז'.. אם היה קורה מצב שהייתי שוכבת איתו הייתי מצטערת על זה עד היום. פיי. מזל

Ibiza1800

New member
בנות.......

מה השאלה שלך בכלל? לא הבנתי אותך...אם אתה שואל מתי התחלתי להתעניין במין השני היפה והלא כל כך חכם אז זה קרה בכיתה א/ב בערך כש"התאהבתי" בילדה שהייתה בגן סמוך לבית שלי... עוד מאז הייתה לי משיכה לקטינות :-O

Krishi

New member
אמממ..

זה יישמע מצחיק.. ואולי גם לא הגיוני.. אבל אני נמשכתי לבנות כבר מכיתה ב'.. והקטע שיישמע אולי לא הגיוני זה שהתאהבתי מאוד באחת מהבנות. ואני לא מדבר סתם על יענו התאהבות של כיתה ב'.. אלא ממש אהבה.. התבגרתי מאוד מהר בקטע הזה... לצערי בשבילה זה כן היה התאהבות של כיתה ב'.. כאילו.. היינו ביחד.. עד כיתה ו' בערך.. אבל הרגשתי שאני מרגיש הרבה יותר רגשות כלפיה מאשר היא כלפי... הקיצר.. איזה עוד ילד בכיתה ב'-ג' אתם מכירים שהיה מביא ורדים לבת? או הולך אליה עד הבית... אבל לא נכנס.. אלא מהלך מתחת לבית קדימה ואחורה בתקווה שהיא תיצא למרפסת ואז הוא יראה אותה? בתקווה שהיא גם תראה אותו... לעזאזל.. היינו אפילו מבשלים ביחד.. חחח.. דיי... אהבה ראשונה.. רואה מה עשית?! עכשיו התחלתי להתגעגע אליה שוב..

sivani

New member
האמת,שאין לי מושג.

הפעם הראשונה שהיה לי חבר הייתה בכיתה ב',אבל זה ממש לא נחשב. בעיקרון,אני חושבת ש...בכיתה ז',כשממש התאהבתי במישהו בפעם הראשונה,הבנתי את זה. משיכה למין? טוב,אז החבר הזה רצה להשכיב אותי,ולא רציתי,ככה שמשיכה למין בגיל הזה עוד לא הייתה. אני חושבת שגיליתי משיכה למין בסביבות גיל....15

אמממממ

אני לא מחשיבה חברים של יסודי, כי פשוט.. לא (היי! היה לי אחד 8 חודשים! הכי הרבה שלי עד היום
).. אבל הפעם הראשונה שממש רציתי מישהו, ולא סתם הדלקות מעצבנת- תחילת כיתה ט. עצוב עצוב.

DaRזה אני

New member
לא התכוונתי לזה

התכוונתי מתי בפעם הראשונה א]ילו בגיל מאוד צעיר כמה שזה יחשב מטומטם . מתי בפעם הראשונה הרגשת שאת אוהבת בנים ושבא לך להיות איתם

FrooTeLa

New member
ישמע מוזר.. אבל כיתה ב'.

הייתי מאוהבת בו לגמרי.. ממש ממש אהבה

למעלה