סתם שאלון דפוק.

gal56

New member
סתם שאלון דפוק.

לא היה פה מזמן.
פרטים אישיים: שם: גיל: עיר\מדינה: תחביב: אוכל אהוב: ספר אהוב: סרט אהוב: מוסיקה אהובה:
ולשאלון על חנוכה.
האם אתם אוהבים את חג החנוכה?
האם אתם מדליקים חנוכיה?
מה אתם יותר אוהבים - סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\עם שוקולד?
מה אתם עושים בחופש חנוכה?
האם אתה מכיר את הסטורית חג החנוכה? |סופגנייה|האם אתה משחק בסביבונים?
אתה אוכל לביבות?
אתה חוגג את חג החנוכה בדרך מיוחדת?
האם אתה חושב שחנוכה צריך להיות ארוך יותר? זהו, אתם מוזמנים לענות. אני אענה ראשוןנה:p
פרטים אישיים: שם:גל. גיל:חסוי. עיר\מדינה:ישראל ועיר חסוי:p תחביב:אמ, לרקוד ולקרוא. אוכל אהוב:שניצל. ספר אהוב:האלף האפל\חיי קסם\הסיפור שאינו נגמר\המשחק של אנדר ועוד הרבה הרבה אחרים. סרט אהוב:שודדי הקריבים. מוסיקה אהובה:אין ממש.. ולשאלון על חנוכה.
האם אתם אוהבים את חג החנוכה?אין לי בעיות איתו><
האם אתם מדליקים חנוכיה?כן.
מה אתם יותר אוהבים - סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\עם שוקולד?אין לי בעיה עם כולם, אבל אני הכי אוהבת בלי כלום.
מה אתם עושים בחופש חנוכה?מתבטלת.
האם אתם מכירים את הסטורית חג החנוכה?כן. |סופגנייה|האם אתם משחקים בסביבונים?לא ממש..
אתם אוכלים לביבות?לא אני לא אוהבת.
אתם חוגגים את חג החנוכה בדרך מיוחדת?אה.. לא.
האם אתם חושבים שחנוכה צריך להיות ארוך יותר?בהחלט. לא יזיק לו להתארך בכמה חודשים מספר:D אתם מוזמנים לענות

מואה! ^_^

פרטים אישיים- שם: חופית גיל: 15 וחצי ^^ עיר ומדינה: ישראל, אילת. תחביב: לצייר, לכתוב ולשיר לעצמי ^^ אוכל אהוב: הכל P: בעיקר סוכריות על מקל :} ספר אהוב: יש המון ^^'' סרט אהוב: כנ"ל.. מוסיקה אהובה: הכל ^_^ חוץ מראפ באנגלית ורוק כבד.. שאלון על חנוכה- האם אתם אוהבים את חג החנוכה? ב-ט-ח!!! ^__^ האם אתם מדליקים חנוכיה? אבא מדליק :] מה אתם יותר אוהבים - סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\עם שוקולד? אני לא אוכלת סופגניות, אבל בלי ריבה.. מה אתם עושים בחופש חנוכה? עבודות לחופש -_-', ונוסעת לסבתא.. האם אתה מכיר את הסטורית חג החנוכה? אכן ^^ האם אתה משחק בסביבונים? לא.. אתה אוכל לביבות? כן!!!! ^_______^ אתה חוגג את חג החנוכה בדרך מיוחדת? לא.. האם אתה חושב שחנוכה צריך להיות ארוך יותר? בטח!!!

gal56

New member
^......^(סמיילי חדש שלי)

אני שכחתי בתחביבים שלי לראות אנימה, וגם שכחתי לכתוב איזו סידרה היא האהובה עליך ביותר^^.

אנ עונה רק על התשובות של השאלון

לחנוה הנה התשובות: האם אתם אוהבים את חג החנוכה: בטח!!! האם אתם מדליקים חנוכיה: כן מה אתם יותר אוהבים-סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\עם שוקולד: עם ריבה או כלום מה אתם עושים בחופש חנוכה: מתבטלת האם אתם מכירים את היסטורית חג החנוכה: כן.. האם אתם משחקים בסביבונים: לא.. אתם אוכלים לביבות: אני לא אוהבת... אתם חוגגים את החג בצורה מיוחדת: לא.. האם אתם חושבים שחנוכה צריך להיות ארוך יותר: בטח! בהחלט לא יזיק לו להתארך

ReD MoOn GiRl

New member
אוקיי אז התשובות שלי

שם:נסטיה(הכינוי הוא סורה שגם אולי כשאגדל אחליף שם לסורה *O*) גיל:13 וחצי עיר\מדינה:ישראל\חיפה תחביב:לראות אנימות,לצייר פאנארטים ולקרוא מנגות וכמובן לשחק בסימס!^^ אוכל אהוב:סושי!!!*O* איך לא סושי תעים של אמא? ספר אהוב:הארי פוטר והאסיר מאזבאקאן! סרט אהוב:הסיפור שלא נגמר מוסיקה אהובה:שירי אנימה! ולשאלון על חנוכה. האם אתם אוהבים את חג החנוכה?כן אבל הכי אני אוהבת את חג המולד! האם אתם מדליקים חנוכיה?לא מה אתם יותר אוהבים - סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\עם שוקולד?עם ריבה מה אתם עושים בחופש חנוכה?כל חופש זה שונה האם אתה מכיר את הסטורית חג החנוכה?האי(כן ביפנית) האם אתה משחק בסביבונים?לא T_T;; אתה אוכל לביבות?כן!!!מחרותיים אנחנו מכינים!^^ אתה חוגג את חג החנוכה בדרך מיוחדת?לא ממש האם אתה חושב שחנוכה צריך להיות ארוך יותר?האי!!!

ReD MoOn GiRl

New member
בקשר לכינוי שלי...

יודעים למה אני שרופה על השם סורה? טוב יש לזה שני סיבות: 1.סורה ביפנית שמיים ואני אוהבת את השמיים כי הם כחולים ויפים ואני אוהבת כחול שגם מתקשר לסיבה השניה. 2.סורה זה שם של דמות שאני שרופה עליו שהנה גם תמונה שלו
שגם כפי שאתם רואים שערו כחול וגם מתאים לסיבה 1!

Dark Faerie

New member
תשובות...

שם: ענבר, אבל כולם קוראים לי אמבר גיל:12 וחצי..עוד כמה זמן 13 עיר\מדינה: אה, זה כבר חסוי... תחביב: לשחק בסימס(כמובן), לגלוש באינטרנט, לשמוע מוזיקה, לנגן, ולהיות משועממת. אוכל אהוב: אמממ..אוכל סיני? ספר אהוב: 'הארי פוטר' ו 'שר הטבעות' סרט אהוב: הארי פוטר, ברוס בגדול מכולם האם אתם אוהבים את חג החנוכה? קצת... האם אתם מדליקים חנוכיה?בטח! מה אתם יותר אוהבים - סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\עם שוקולד? אני בכלל לא אוהבת סופגניות...
מה אתם עושים בחופש חנוכה? משתעממת. האם אתה מכיר את הסטורית חג החנוכה? קצת... |סופגנייה|האם אתה משחק בסביבונים?מדי פעם.. אתה אוכל לביבות? כן, יאמי.. אתה חוגג את חג החנוכה בדרך מיוחדת? לא ממש... האם אתה חושב שחנוכה צריך להיות ארוך יותר? כן!

levin2

New member
כתבתי מלא אז בטוח לא כולם יקראו את

זה.. סליחה מראש.. חח שם: נעם (בלי ו'..!) אבל כולם קוראים לי דפי.. (ותאמינו לי שאין לי מושד למה.. סתם שם שחברה שלי הדביקה לי...) גיל: ב-18 לדצמבר בת 13!! מזל טוב לי!
עיר\מדינה: כפר-סבא-->עיר הפשע והרשע תחביב: לרקוד, להיות במחשב ובאינטרנט, לשחק בסימס (דהה), לשמוע מוזיקה, לבלות עם חברים. אבל רוב הזמן אני משועממת... אבל ממששש! אוכל אהוב: אוכל סיני שוולטטט!! אה, וגם סלט.. ספר אהוב: במקום הראשון יומני הנסיכה! חולה על הספר הזה.. ואחריו הארי פוטר. סרט אהוב: הארי פוטר, ברוס בגדול מכולם,פתאום 30 (הוא לא יצא לאקרנים בארץ... אבל השכרתי אותו בבלוקבאסטר בלי תרגום..*התגאות*) מעודדות צמודות (סרט מדהים לפי דעתי לפחות), ועוד סרט שאני ממש ל זוכרת את הכותרת שלו.. משו בהפתעה.. טוב כתבתי מלא... חלאס לשאלה הבאה! האם אתם אוהבים את חג החנוכה? כן! (חנוכה=חופש) האם אתם מדליקים חנוכיה? לפעמים מה אתם יותר אוהבים - סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\שוקלד: ריבה.. מה אתם עושים בחופש חנוכה? בעיקר כלום האם אתה מכיר את הסטורית חג החנוכה? בוואדי! המורה שלי הכריחה אותי לעשות על זה עבודה..! האם אתה משחק בסביבונים? לא אתה אוכל לביבות? כן! אכלתי לפני חצי שעה! חח אתה חוגג את חג החנוכה בדרך מיוחדת? לא האם אתה חושב שחנוכה צריך להיות ארוך יותר? כן! כך גם פסח שבועות ראש השנה והחופש הגדול!

aninit

New member
תהנו...

פרטים אישיים: שם: ליטקה גיל: לא חשוב, אני צעירה. עיר\מדינה: ישראל. תחביב: לצייר, לשיר, לרקוד, מחשב, לבהות בסימס 2 עד שאשיג אחד/אשחק בו וכו'.... אוכל אהוב: ג'נק פוד. ספר אהוב: פנג הלבן. סרט אהוב: ברוס הגדול מכולם. מוסיקה אהובה: רוק. ולשאלון על חנוכה. האם אתם אוהבים את חג החנוכה? יאפ. האם אתם מדליקים חנוכיה? כל שנה אבל השנה עדיין לא הדלקנו. מה אתם יותר אוהבים - סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\עם שוקולד? מזמן לא אכלתי עם שוקולד אז... אין תגובה. מה אתם עושים בחופש חנוכה? מחשב, חוגגים יומולדת, חברות וכו'... האם אתה מכיר את הסטורית חג החנוכה? יאפ, אני חושבת. האם אתה משחק בסביבונים? יאפ. אפילו יצרתי אחד מידית של ארון. XP אתה אוכל לביבות? לא זוכרת. אתה חוגג את חג החנוכה בדרך מיוחדת? ז'תומרת? אם זה לישון אצל חברות מהאינטרטנט, אז כן. האם אתה חושב שחנוכה צריך להיות ארוך יותר? כן, כן ,כן, יס, יס ,יס! תודה, תודה, ליטקה. .^^.

טיקיי

New member
...

פרטים אישיים: שם: יובל. גיל: 16 וארבעה ימים. עיר\מדינה: תנחשו. תחביב: אין. אוכל אהוב: פיצה. ספר אהוב: יש הרבה. סרט אהוב: כנ"ל. מוסיקה אהובה: אין. ולשאלון על חנוכה. האם אתם אוהבים את חג החנוכה? רק בגלל החופש (ששנה הבאה לא יהיה לי). האם אתם מדליקים חנוכיה? לא. מה אתם יותר אוהבים - סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\עם שוקולד? בלי כלום. מה אתם עושים בחופש חנוכה? כלום. האם אתה מכיר את הסטורית חג החנוכה? לא. האם אתה משחק בסביבונים? לא. אתה אוכל לביבות? כן אבל בלי קשר לחג ולא רק בחג. אתה חוגג את חג החנוכה בדרך מיוחדת? לא. האם אתה חושב שחנוכה צריך להיות ארוך יותר? רק החופש.

ע נ ב ר 85

New member
קבלו#

שם:ענבר גיל:12 עיר:פרדסיה אוכל אהוב:ספגטי ספר אהוב:השבוע הארוך ביותר בחיי מורן... סרט אהוב:אפקת הפרפר מוסיקה אהובה:פופ שאלון חנוכה: *כן אני אוהבת את חג החנוכה *כן אני מדליקה *אני אהבת את כל הסופגניות *כלום *כן אני מכירה את היסטורית החג *לא *לא *לא *בהחלט למה הוא רק שבוע???

../images/Emo41.gifשלי...../images/Emo41.gif

שם:אלין גיל:13 עיר/מדינה:נתניה ישראל תחביב:לרקוד בלט,לראות טלויזיה ולשחק במחשב בעיקר בסימס 2! אוכל אהוב:ספגטי ברוטב עגבניות!!! ספר אהוב:שמי הוא רוע מסדרת חדר אימים סרט אהוב:יומני הנסיכה מוסיקה אהובה:פופ מעורבב עם גוטיקה
שאלון חנוכה
האם אתם אוהבים את חג החנוכה?כן
האם אתם מדליקים חנוכיה?ברור
מה אתם יותר אוהבים - סופגנייה עם ריבה\בלי כלום\עם שוקולד?עם שוקולד בעיקר אבל אני יכולה לסבול את כולם..
מה אתם עושים בחופש חנוכה?יושנת אצל חברות בעיקר אצל ענבר 85
האם אתה מכיר את הסטורית חג החנוכה?כבר יצא לי מכל החורים בגלל המורה שלי להיסטוריה!!!
האם אתה משחק בסביבונים?לא למה אני עד כדי כך משועממת?
אתה אוכל לביבות?לא יצא לי עוד..
אתה חוגג את חג החנוכה בדרך מיוחדת?לא
האם אתה חושב שחנוכה צריך להיות ארוך יותר?אני מתפללת כל יום!!

למעלה