סתם רציתי לשתף אתכם

סתם רציתי לשתף אתכם

במשהו שקרה לי... בשביל הרקע אקדים ואומר שאני נימצאת בתהליך של חיפוש עבודה... שתי חברות שלי התחילו לרוץ בערב... ואחת מהן באה אלי והזמינה אותי לרוץ איתן... אני כרגע נימצאת בתקופה בה לא מעניין אותי ספורט או דיאטה או הרזיה ואני סוג של בטטת כורסא... אני עניתי לחברה שלי שאני לא רוצה לרוץ.. ובהומור אמרתי לה .. "למה אני צריכה את זה?" היא יש לציין מודעת שעובדה שאני שלמה עם עצמי ועם הגוף שלי בכל משקל... ומה היא עונה לי???? היא בשיא הרצינות אומרת לי " אולי תרזי קצת מזה"... שאלתי אותה " למה זה טוב לי?" והיא עונה לי " כדי לעבור ראיונות עבודה" אני אומנם נפלתי בכמה ראיונות עבודה .. אבל אני בכלל לא מתייאשת ואני בכלל לא חושבת שיש קשר בין המשקל שלי לבין הקבלה שלי לעבודה....אני בהחלט מודעת לעצמי.. ואני יודעת שיש לי המון להציע מבחינה מקצועית...ואני לא מוכנה להתפשר מבחינת התפקיד.. מה אתם חושבים על כל זה? ולסיום קוריוזה קטנה... באחד המקומות בהם התראיינתי ראיין אותי מנהל מאוד מאוד שמן.. ובכל זאת לא התקבלתי
.. מה שניקרא שמן לשמן זאב

אלצ'קה יפה - איי איי איי מה אני אגיד

התגובה שלה מאד מאכזבת אולי בתפקידים שמחפשים איזה קישוט למשרד מחפשים איזו מישהי רזה שכאילו "תראה יצוגית "יותר , תפקיד של קישוט ואת כפרע עליך בחורה אינטלגנטית שמחפשת עבודה עם ראש גדול ואחריות אין שום סיבה שלא יקבלו אותך כי את מוכשרת לעבודה לי היתה שנה שעברה תקופה של חיפושי עבודה והתקבלתי להמון מקומות ב1/2 שנה , מה שמעיד שלא הסתכלו רק על הקילוגרמים שלי וכן היה איזה אידיוט בראיון עבודה שציין שאנ "קצת שמנה" כאילו דה , הוא קבל כבר תשטיפה ממני חבלז אבל בגדול , בשפת תוצאות, היואחלה תוצאות החלפתי מס' מקומות עבודה עד שהגעתי למקום בו טוב לי אז שיהיה המון בהצלחה בראיונות עבודה

למעלה