סתם רציתי לחלוק

joojoo

New member
בדקתי

וכמעט קניתי SL600 (אח אח אח! איזה מנוע!). אבל עלויות התחזוקה שלו הפחידו אותי. מעבר לזה, יש ילדים, ואם במקרה אני צריך לגרור אותם איתי באוטו שלי (נגיד שהמיניוואן התקלקל), אז אני צריך מושב אחורי. לפחות שמרתי על הגג הנפתח

IMZEUS

New member
מאואדי לCLK 55 AMG - יפה לנו ../images/Emo13.gif

דרך אגב נראה לי שאף אחד לא מבין על מה אתה מדבר שאתה אומר AMG... כולם עוד בקטע של הקונבירטבל שיכלת גם להוציא ב 20 אלף. אותי הרשים (ואני מניח שהחברה שאתה רוצה להרשים מכירים את הדגמים היטב) זה ה AMG - זה שווה יותר מהגג והמבין יבין

joojoo

New member
יפה אמרת

החבר'ה האלה ב AMG יודעים מה הם עושים... פשוט תענוג של מכונית. נסעתי גם ב CLK500 ואין בכלל מה להשוות. וכן, יש לאוטו הזה sophistication factor משמעותי, ללא ספק.

joojoo

New member
אז ככה

היתה לי טרנטה שעשיתי איתה trade in. זה היה 1995 audi cabriolet, עם 100000 מייל על השעון. ה trade in value של האוטו היה בערך $4,000. בין זה לבין תשלום מיסי הקניה ו dealer fees וכולו, שילמתי $36,000 עגול. על זה הוספתי $4,085 ל service plan לארבע שנים ו 85,000 מייל. ה service plan הוא mercury platinum, והוא הגבוה ביותר שלהם (exclusionary), או בעצם bumper-to-bumper אבל לא wear and tear. זה אגב היה מציאה יוצאת מן הכלל - הריטייל של האוטו הוא מעל $50,000 (תבדוק ב kelley אם אתה לא מאמין לי, רק תזכור לשים את המיילים 34.500 שזה די נמוך), וה private party הוא $42,500.

Rascal

New member
תתחדש ג'וג'ו. וכשתהיה בסביבה...

תקפוץ לכאן להשוויץ. ומה בנוגע לתמונה ???

Rascal

New member
פשששש. בהחלט שווה סיבוב השווצה../images/Emo45.gif

תתחדש ותהנה מהאוטו החדש.

תהנה מברוק!../images/Emo50.gif שיביא מזל!

אני מאמין בכל מה שמביא הרגשה עצמית טובה, בטחון עצמי ומספק לאדם את התדמית המתאימה להצליח בחיים... טוב שאתה עושה את זה כשאתה עדיין צעיר.... זה חשוב לממש חלומות ואתגרים בגיל צעיר לדעתי.אני קניתי בזמנו(לפני הרבה שנים C CLASS ,לפני שמרצדס יצאו עם הCLK. אני קניתי המרצדס להרשים בחורות(חחחחח, מראה לך כמה חוסר בטחון עצמי היה לי בסוף שנות ה20 שלי) ולהשלים את התדמית שרציתי לבנות לעצמי. אמת ויציב,זה עזר לי מאוד בעסקים.... קניתי ה300 סי קלאם 2 דלתות עם מושבים אחוריים . הBODY של האוטו עוד היה יותר גדול בזמנו, אנחנו מדברים על שנות ה80 כאן(עלה כ35 אלף דולר חדש).... ואחרי זה החלפתי ל ב.מ.וו 545 בשנות ה90 שיש לי עוד היום....הב.מ.וו יותר זקנה ממני כבר,אבל אני כבר נשאר איתה. בינתיים תהנה מהחיים,אתה צודק לגמרי לדעתי בהלך החשיבה שלך כי בקליפורניה רכב זה פריט נורא חשוב לתדמית האדם,שמתי לב.... ושרק מזל יביא לך האוטו....

joojoo

New member
זה מה שאני אוהב אצלך

אתה תמיד מבין ענין (אפילו אם אתה, אממ, מאוד ישיר
) כן, זה נכון, זה נורא חשוב, במיוחד עכשיו שאני תופר עסקאות עם הרבה כסף בתוכן. אנשים מסתכלים על זה מאור צפוף. מעבר לזה, אני חייב להודות שאני מרגיש יותר טוב עם עצמי רק מלנסוע בטיל. יש לזה משהו, זה מוסיף איזה משהו לתדמית שלי בעיני עצמי. אוקיי זה נשמע רע אבל אני לא יודע איך להסביר את זה בדיוק - זה בדיוק כמו שקיבלתי הזמנה להצטרף למועדון פרטי ב valley לפני חודשיים ואחרי שהצטרפתי זה הרגיש יותר "נכון". יש שלבים כאלה בחיים. יש את השלב שבו אתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך, אפילו עם הלוואה. יש את השלב שבו אתה יכול להרשות כל מה שאתה רוצה אז אתה עושה מה שבא לך. אבל יש את השלב הזה באמצע, שבו אתה צריך להראות שאתה יכול, אפילו אם אתה קצת stretch בשביל זה. פה אני נמצא.

למעלה