סתם רציתי לחלוק

KajaGugu

New member
אני ניתקף בושה...

אין לי מושג מה המיספרים והשמות האלה אומרים, אף פעם לא הייתה לי את המשיכה הגברית הזאת למכוניות ולמנועים. זה כאילו אתם מדברים בשפה שאני לא מכיר. בכל אופן, תתחדש...|4u|

joojoo

New member
זה נורא פשוט

סוסים אתה מכיר? את החיה, נו. אז פה יש איזה 350 כאלה. יותר מענין זה המומנט, או הכוח שמסובב דברים (כמו הגלגלים של האוטו). אם היה לך מפתח שבדי באורך של 30 ס"מ, היית צריך להפעיל עליו כוח של 160 קילו בערך כדי לקבל מומנט דומה לאוטו הזה. זה לא מעט
אבל עזוב אותך משטויות. תאמין לי, כל מה שצריך זה לשבת ולהנות.

פZצטא

New member
זה מזכיר לי את הסיפור

על החוואי מטקסס, שהגיע לישראל לביקור אצל קרוב משפחה, חקלאי ישראלי. לוקח אותו הישראלי לסיור במשק, מראה לו את הרפת והלול,ואומר לו: אתה רואה את עצי הפקאן שם באופק? עד לשם מגיע המשק שלי, הוא מתגאה. תראה, אומר האמריקאי, החווה שלי בטקסס כל כך גדולה, כשאני יוצא בבוקר עם הרכב שלי לסייר בה, רק בערב אני מגיע לקצה השני של החווה, כל כך גדולה היא. אה כן, אומר הישראלי , גם לי היה פעם אוטו כזה...
על האוטו החדש ג'וג'ו, תעשה חיים!

רוניללה

New member
והנה עוד אחת שקשורה במרצדס

שלושה חברים שלא התראו שנים רבות נפגשו בפגישת מחזור. הם ישבו סביב שולחן ולאחר שסיימו להעלות זכרונות החלו לספר כל אחד על צאצאיו הבן שלי, אמר הראשון, הוא בעל סוכנות רכב, והוא כל כך מצליח בעסק שלו, עד שלא מזמן הוא הרשה לעצמו לתת במתנה לחבר שלו מכונית מרצדס ולבן שלי, אמר השני, יש סוכנות נדל"ן. עד כדי כך הוא מצליח שלאחרונה אף נתן במתנה לחבר שלו דירה מה אני אגיד לכם, אמר השלישי, הבן שלי הוא הומו, ואם לומר את האמת אני לא מי יודע גאה בכך. לפרנסתו הוא עובד כרקדן במועדון לילה ואני מאמין שהוא מצליח, כי לאחרונה הוא קיבל במתנה מחבר אחד "מרצדס" ומחבר אחר דירה .

למעלה