סתם רוצה לפרוק קצת..

d i n d i n i

New member
סתם רוצה לפרוק קצת..

טוב , אז חלפו להם שבועיים שלושה מאז הפרידה.. היינו שנתיים וחצי מאוד אינטסיביות ביחד גרנו ביחד שנה וחצי בחו"ל ידענו עליות ומורדות והוא החליט שהזוגיות שלנו לא חזקה מספיק בכדי לקחת את זה לשלב של לעבור לגור ביחד פה בארץ.. אני ביקשתי הפסקה לחשוב וסיימנו את זה.. ההחלטה להיפרד הייתה מאוד שקולה מאוד רציונלית , הזמן עבר והרגשתי די בסדר, עדיין בכיתי והתגעגעתי אבל תמיד ישב לי בראש שזה מה שצריך להיות.. ראיתי אותו לפני כמה ימים והכל התהפך לי, פתאום נהייתי מדוכדכת, המצב רוח ירד לגמרי ואיתו גם הדמעות.. אני מתוסכלת, אני פגועה מאוד לא ברמת האגו אלא ברמה האישית.. אני נמצאת במלחמה מתמדת בין השכל ללב, ואני מרשה ללב לנצח כמה קרבות בימים האחרונים. וקשה לי .. אבל אני אופטימית אני מאמינה שיהיה בסדר.. אני חייבת לעצמי להמשיך להילחם . אני לא יכולה להרשות לעצמי שלא.. אז זה העידכון האחרון ימים של תנודות בין שקט לבכי.. ואני מאמינה שזה יעבור..אהבה היא לא מחלה אך היא דורשת החלמה תודה לכל מי שקרא..

chenby

New member
אמרת יפה

אהבה היא לא מחלה אך היא דורשת החלמה, עכשיו זה הזמן שלך להתמקד בך ובמה שמקדם אותך ובמה שעושה לך טוב, ככל שיהיו לך יותר דברים שאת ממש אוהבת להתעסק בהם, ככה תתמקדי יותר בקידום שלך ותעברי שינוי משמעותי בחיים שלך, תוכלי להגיע למצב שאת מוקירה את מערכת היחסים הזאת ואותו, ועם חיוך - הכי חשוב. בהצלחה יקירתי, וההזמנה עדיין קיימת :)

למעלה