סתם נקודה קטנה שהתחשק לי להדגיש

Harrington

Well-known member
מנהל
היא לא באמת חשובה. אבל מאחר ואני שומע שלל דיווחים בתשקורת שמנותקים, כרגיל, מהמציאות ומאחר ואני קורא לא מעט כותבים בפורום (לאו דווקא בקומונה) שקונים את ההמצאות הללו או לחלופין בוחרים בעצמם לעוות את המציאות, בחרתי בכל זאת להדגיש אותה:

ממשלת נתניהו לא ביטלה את ריקוד הדגלים, אלא דווקא אישרה אותו. זאת בהתאם למתווה המשטרתי כפי שהוצע על-ידה (קרי לא במסלול השנתי הרגיל). אלא שהיא קבעה, במסגרת אותו מתווה משטרתי, שהוא ייערך ביום שלישי השבוע ולא בשבוע שעבר כפי שנתבקש לכתחילה.

ממשלת בנט בין השאר באמצעות השר עומר בר לב, בס"ה לא ביטל את החלטת הממשלה הקודמת בעניין. זה כל מה שהוא עשה. הוא אפילו לא נדרש לאשר את המצעד. הוא דן בנושא (וזה בסדר גמור וכמובן בדיוק מה שהיה עליו לעשות), והחליט להשאיר את החלטת ממשלת נתניהו בעניין על כנה.

כל מי שטוען שממשלת נתניהו ביטלה את המצעד וממשלת בנט אישרה אותו, פשוט חוטא לאמת.

דיברגנט חדש

Well-known member
היא לא באמת חשובה. אבל מאחר ואני שומע שלל דיווחים בתשקורת שמנותקים, כרגיל, מהמציאות ומאחר ואני קורא לא מעט כותבים בפורום (לאו דווקא בקומונה) שקונים את ההמצאות הללו או לחלופין בוחרים בעצמם לעוות את המציאות, בחרתי בכל זאת להדגיש אותה:

ממשלת נתניהו לא ביטלה את ריקוד הדגלים, אלא דווקא אישרה אותו. זאת בהתאם למתווה המשטרתי כפי שהוצע על-ידה (קרי לא במסלול השנתי הרגיל). אלא שהיא קבעה, במסגרת אותו מתווה משטרתי, שהוא ייערך ביום שלישי השבוע ולא בשבוע שעבר כפי שנתבקש לכתחילה.

ממשלת בנט בין השאר באמצעות השר עומר בר לב, בס"ה לא ביטל את החלטת הממשלה הקודמת בעניין. זה כל מה שהוא עשה. הוא אפילו לא נדרש לאשר את המצעד. הוא דן בנושא (וזה בסדר גמור וכמובן בדיוק מה שהיה עליו לעשות), והחליט להשאיר את החלטת ממשלת נתניהו בעניין על כנה.

הטענה היא אחרת שממשלת בנט שינתה את המסלול שממשלת נתניהו אישרה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
גם זה לדעתי לא נכון. בכל מקרה, אני דיברתי על הטענה עליה קראתי ושמעתי. זה שיש עוד טענות? שוין. לא משנה במאומה את דברי למעלה.
דווקא עכשיו כשכל העולם חם עלינו וטוען שירושלים נכבשה מידי הערבים
דווקא עכשיו עלינו לערוך מצעדים לא רק של דגלים אלא מצעדים צבאיים
בתוך הכושלאמהשלהערבים.
אחרת, כל שינוי במסלול, כל שינוי במתווה, כל שינוי בזמנים.. ייחשב כחולשה ורפיסות שלנו, ככה זה נתפס אצלם.
לדעתי עשינו טעות שביטלנו את מצעד הדגלים באותו יום שהחמס ירה
הרי הוא לא ירה לתוככי ירושלים אלא למושבים בסביבה.
באותו יום היינו חייבים להמשיך את המצעד בתוך ירושלים הנצחית וכל אחד שבא להפריע.
צרור יריות לתוך הראש.
זאת השפה שהם מדברים וזאת השפה שאנחנו חייבים ללמוד בבית ספר ברליץ של המזרח התיכון החדש.

אתמול התראיינה אישה ירושלמית מהזרם הימני , אני לא זוכר את שמה
אבל היא סיפרה שהיא הזמינה דרכון בריטי מתוקף משפחתה הבריטית והיא קיבלה את הדרכון
אלא שברובריקה איפה שכתוב ארץ מוצא היה רשום Occ. Palestine
דהיינו, פלסטין הכבושה
ירושלים, כן?
דרכון בריטי.
אני בטוח שהרבה בריטים מצטערים מכים כיום על חטא שנתנו לנו להקים כאן מדינה ולא לערבים.
לא רק בריטים, בכלל כל אירופה הפכה להיות אנטישמית
אבל אנטישמית לא מתוך שנאה אלא מתוך פחד מהתושבים הערבים שהשתרשו בתוכם.

שמלת תחרה1

Well-known member
דווקא עכשיו כשכל העולם חם עלינו וטוען שירושלים נכבשה מידי הערבים
דווקא עכשיו עלינו לערוך מצעדים לא רק של דגלים אלא מצעדים צבאיים
בתוך הכושלאמהשלהערבים.
אחרת, כל שינוי במסלול, כל שינוי במתווה, כל שינוי בזמנים.. ייחשב כחולשה ורפיסות שלנו, ככה זה נתפס אצלם.
לדעתי עשינו טעות שביטלנו את מצעד הדגלים באותו יום שהחמס ירה
הרי הוא לא ירה לתוככי ירושלים אלא למושבים בסביבה.
באותו יום היינו חייבים להמשיך את המצעד בתוך ירושלים הנצחית וכל אחד שבא להפריע.
צרור יריות לתוך הראש.
זאת השפה שהם מדברים וזאת השפה שאנחנו חייבים ללמוד בבית ספר ברליץ של המזרח התיכון החדש.

אתמול התראיינה אישה ירושלמית מהזרם הימני , אני לא זוכר את שמה
אבל היא סיפרה שהיא הזמינה דרכון בריטי מתוקף משפחתה הבריטית והיא קיבלה את הדרכון
אלא שברובריקה איפה שכתוב ארץ מוצא היה רשום Occ. Palestine
דהיינו, פלסטין הכבושה
ירושלים, כן?
דרכון בריטי.
אני בטוח שהרבה בריטים מצטערים מכים כיום על חטא שנתנו לנו להקים כאן מדינה ולא לערבים.
לא רק בריטים, בכלל כל אירופה הפכה להיות אנטישמית
אבל אנטישמית לא מתוך שנאה אלא מתוך פחד מהתושבים הערבים שהשתרשו בתוכם.
נכון סבוש

שמלת תחרה1

Well-known member

כמה קל לצאת נגד נתניהו.
משום מה לא מניחים לו גם כשהוא אינו ראש ממשלה
יש קבוצה שאוהבת לשנוא את נתניהו.

נסיך.333

Well-known member
מה הבעיה עם ביקורת העיתונות?
קודם הם ביקרו את הממשלה, עכשיו הם מבקרים את האופוזיציה..

למעלה